Forum - Platforma - PC - GOG.com czy Steam?

Przejdź do strony

Strona

Screamo
Poziom: 31
REP.: 2010
Czytelnik
Screamo dodano: 14.12.2018 12:56 #16
Na Gog mam tylko 4 gry, aktualnie na dysku tylko Wiedźmin 3. Na Steamie około 50 gier, ale Steam to już "standard" więc nie rozumiem pytania? I czemu nie ma wzmiance o Origin? który z abonamentem jest na równi ze stimem, jasne, nie ma na nim tylu gier, ale można ograć sporo z origin access :) za 17 zł to miesięcznie to jednak DOBRA oferta.
Jestem "kaŻULEM"
Mordqua
Poziom: 39
REP.: 3161
Czytelnik
Mordqua dodano: 24.01.2019 00:07 #17
I steam, i gog. Steam to chyba oczywistość (i konieczność) Natomiast gog ma kilka gierek które nie są dostępne u Gabena.

Na gogu podoba mi się to, że też są wypuszczane w tym samym czasie nowe gry (oczywiście indyki) np. Spellforce 3, Cuphead czy Hellblade: Senua's Sacrifice
lordjahu
Poziom: 32
REP.: 1766
Czytelnik
lordjahu dodano: 06.05.2019 07:52 #18
U mnie kiedys tylko Steam bo komunikacja i te sprawy, ale od czasu przesiadki na GOG - spędzam tam o wiele więcej czasu. Wiele klasyków z dzieciństwa, także nowości :)
Za Gomeza!
tedd
Poziom: 48
REP.: 4318
Czytelnik
tedd dodano: 07.05.2019 01:08 #19
Steam na plus:
+ masa tytułów
+ częste promocje, nawet do 100%
+ dużo exclusive'ów (sporo wersji pudełkowych wymaga Steama)
+ osiągnięcia i poziomy postaci - dobre do chwalenia się, jak ktoś jest no-lifem
+ świetna aplikacja na komputer
GOG na plus:
+ starannie dobrane tytuły - nie ma śmieciowych indie gierek
+ dużo rzadkich staroci, których nie ma nigdzie indziej
+ fajne promocje
+ NIE MA DMR
+ nie trzeba instalować GOG Galaxy

Na razie wygrywa Steam, bo GOG nie zbudował jeszcze wystarczającej biblioteki tytułów, żeby konkurować z gigantem Valve. Jednak ogólna polityka i stosunek do klienta przemawia za GOG.com. Jeśli GOG będzie dalej się rozwijał to może poważnie namieszać w branży.
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16389
Czytelnik
Carnage dodano: 09.08.2019 18:07 #20
U mnie zdecydowanie wygrywa Steam, GOG'a używam tylko ze względu na sentyment do Gwinta.
Welcome to Silent Hill...
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 77
REP.: 49793
Czytelnik
Fox460 dodano: 11.08.2019 10:27 #21
Dużo ludzi zapomina o tym o czym zawsze się kwili i jest to żelazny argument, na GOGu nie dość że masz cyfrowo, to jeszcze instalkę masz na swoim HDD czyli gra jest dla ciebie. Na Steami nie masz takiej możliwości pobrać całej instalki na HDD i zainstalowania gry z HDD.

PS: CO niektórzy tutaj się powtarzają, może chcą zdobyć kolejne acziki na ppe MrGreen.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.08.2019 o godz. 10:28

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81562
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.08.2019 10:50 #22

Fox460 napisał:

Dużo ludzi zapomina o tym o czym zawsze się kwili i jest to żelazny argument, na GOGu nie dość że masz cyfrowo, to jeszcze instalkę masz na swoim HDD czyli gra jest dla ciebie. Na Steami nie masz takiej możliwości pobrać całej instalki na HDD i zainstalowania gry z HDD.

PS: CO niektórzy tutaj się powtarzają, może chcą zdobyć kolejne acziki na ppe MrGreen.

Carnage po prostu nie zauważył, że już komentował Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16389
Czytelnik
Carnage dodano: 12.08.2019 17:42 #23

Fox460 napisał:

Ależ oczywiście. Platyna to mój priorytet.
Welcome to Silent Hill...
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych