Forum - Platforma - Sony - Metal Gear Solid po niemiecku. Potrzebuję pomocy...

DARKyeerPL
Poziom: 48
REP.: 288
Czytelnik
DARKyeerPL dodano: 14.04.2018, 11:47 #1
Cześć,

Jest to mój pierwszy temat na tym forum i piszę do was, bo mam problem.
Mieszkam w Niemczech od dobrych 5 lat i ostatnio wpadłem na pomysł, że kupie pierwsze Playstation i zagram znowu w gry z dzieciństwa.
Konsola kupiona za grosze, działa - jest ok.
Pierwsza gra jaką kupiłem był Fear Effect 2 - jako, że lata temu ukończyłem pierwszą część postanowiłem kupić drugą i ją ukończyłem - wszystko miałem po angielsku.
Druga gra to Digimon World - pierwsza część to dla mnie taki sentyment, że nie mogłem sobie jej odpuścić, posiada napisy po niemiecku. Na szczęście tak prosty niemiecki rozumiem, więc jest okej i mogę grać.
I ostatnią grą jest moje ukochane MGS - Metal Gear Solid...

Gra jest w całości po niemiecku - napisy i nawet dubbing. Kurde nawet aktorzy wymienieni w napisach początkowych to NIEMCY...
Myślę sobie co jest grane, nie będę mógł posłuchać Davida Haytera? Jestem zdruzgotany.

Tutaj moje pytanie, czy pierwsze PSX miało opcję zmiany języka,regionu tak samo jak PS2?
To dla mnie ważne, bo gra prędzej będzie mi służyć jako podstawka pod szklankę aniżeli miałbym grać w to cudo po niemiecku...

Pozdrawiam.
Enarso Ynos
FLACZEK1988
Poziom: 55
REP.: 3466
Czytelnik
FLACZEK1988 dodano: 14.04.2018 23:43 #2
Niestety w czasach psx możliwość zmiany języka pojawiała się głównie podczas uruchomienia gry. Ewentualnie później w opcjach. Z tego co mi wiadomo, MGS niestety posiada wersje językowa wydawana na konkretny rynek. Niemiecka wersja będzie tylko po niemiecku z dubbingiem, hiszpańska po hiszpańsku itd.
Moja rada. Sprzedaj to w pizdu i kup wersje angielska.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych