Forum - Kąciki - Porady - Killzone Najemnik multiplayer

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 92
REP.: 110862
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 08.04.2018, 09:59 #1
Witam szukam osoby chetne do pomocy przy wbiciu osiągnięcia Zabieraj łapy!

Polega ono na tym iz musimy Zabić wroga, który przesłuchuje sojusznika w trybie wieloosobowym. A przy obecnych osobach latających w strefie walki jest to niemozliwe bo w trybie przesłuchania biegaja i tylko zabijaja, abypompować swoje E p......sy i miec 50 killi przy 2 śmierciach. Ogólnie przez tych z........ multiplayer w Najeniku jest okropny do gry. Bo biega banda 4 gości co robi totalny roz............ol a ty się tylko odradzasz, aby zginac. Poszukuje z 8 osób, aby zablokowac im dostęp do gry i moznabyło spokojnie sobie pograc i porobic osiagniecia tych których sie nie pozdobywało. Chetni pisać
Kraszu
Poziom: 38
REP.: 952
Czytelnik
Kraszu dodano: 10.04.2018 11:21 #2
Wow... To chyba jestem szczęściarzem, bo bodajże wczoraj ten trofik wpadł mi przez zupełny przypadek. :)

Póki co mam jeszcze masę roboty w rewelacyjnym singlu, ale do multika już zaglądam, kiedy dziewczyna mi przeszkadza w poważniejszym graniu. Coś tam czasami ustrzelę, czegoś się nauczę i mapki poznam. A i liczba rozegranych partii się kumuluje.

Zawsze celuję w platynę, dlatego jak mógłbym Ci w czymś pomóc, to możesz mnie zaprosić do znajomych. Jak znajdę czas to będziemy się ustawiać.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 92
REP.: 110862
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 10.04.2018 16:09 #3
ok nick mam taki jak tutaj

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych