Forum - Platforma - Multiplatformowe - Seria Dark Souls

Pogan696
Poziom: 31
REP.: 100
Czytelnik
Pogan696 dodano: 13.03.2018, 11:05 #1
Tutaj dzielimy sie opiniami na temat serii Dark Souls. Moja przygoda z ta seria jest skromna i... trudna. Kontakt mialem tylko z pierwsza czescia na Xbox 360. Moje pierwsze podejscie zakonczylo sie na poczatkowym (szkoleniowym) bossie. Pozniej gre sprzedalem, by pozniej znowu ja kupic na fali uniesienia i wmawianiu sobie "teraz dam rade". Drugie podejscie zakonczylo sie na 4 bossie. Tym razem przerazila mnie optymalizacja i klatki rzedu 20k/s. Podwojna robota i poziom zdenerwowania znowu sprawil, ze gra poszla w kat. Pozniej ponownie opuscila moja kolekcje :). Od jakiegos roku ogrywam sobie powolutku Bloodborne, ktore po poznaniu mechnik nie jest zbyt trudne. Dzisiaj poczytalem troche o zblizajacym sie remasterze Dark Souls. Byc moze znowu powroce do serii, bo zgnily swiat Dark Souls naprawde intryguje. Moje growe nemesis.

P.S.
Czy remaster na PS4 bedzie mial polskie tlumaczenie?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.03.2018, 11:07

abdul85pl
Poziom: 52
REP.: 2284
Czytelnik
abdul85pl dodano: 13.03.2018 14:32 #2
Grę remasterują ludzie z QLOC (polska firma) i z tego co wiem mają być napisy PL. W Soulsy nie dane mi było zagrać nigdy, jestem graczem od dawna, ale jakoś się w strzelili w okres w moim życiu gdzie ważniejsze były kobiety i śpiew, a gry na chwilę odłożyłem na półkę. ;-)
Na PS4 czekały na swoja kolej DS2 i DS3, ale się nie doczekały. Zobaczymy jak wyjdzie remaster na XOX i może spróbuję. Bloodborne ukończony.
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 85
REP.: 41488
Czytelnik
Dżony dodano: 27.03.2018 09:36 #3
Ds na ps4/xox bedzie miał napisy pl. Wersja na switcha raczej nie bo na Polske bedzie inny wydawca
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 92
REP.: 110942
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 27.03.2018 11:34 #4

Pogan696 napisał:

Tutaj dzielimy sie opiniami na temat serii Dark Souls. Moja przygoda z ta seria jest skromna i... trudna. Kontakt mialem tylko z pierwsza czescia na Xbox 360. Moje pierwsze podejscie zakonczylo sie na poczatkowym (szkoleniowym) bossie. Pozniej gre sprzedalem, by pozniej znowu ja kupic na fali uniesienia i wmawianiu sobie "teraz dam rade". Drugie podejscie zakonczylo sie na 4 bossie. Tym razem przerazila mnie optymalizacja i klatki rzedu 20k/s. Podwojna robota i poziom zdenerwowania znowu sprawil, ze gra poszla w kat. Pozniej ponownie opuscila moja kolekcje :). Od jakiegos roku ogrywam sobie powolutku Bloodborne, ktore po poznaniu mechnik nie jest zbyt trudne. Dzisiaj poczytalem troche o zblizajacym sie remasterze Dark Souls. Byc moze znowu powroce do serii, bo zgnily swiat Dark Souls naprawde intryguje. Moje growe nemesis.

P.S.
Czy remaster na PS4 bedzie mial polskie tlumaczenie?

Tak ma miec ponoc polskie tłumaczenie w końcu port robi ta sama firma co tłumaczyła gre

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych