Forum - Platforma - Microsoft - Xbox one X pare pytań

sejfer
Poziom: 70
REP.: 7847
Czytelnik
sejfer dodano: 13.03.2018, 05:29 #1
Zakupiłem wczoraj konsole i chciałem zainstalować kodiego z wtyczką cheryTV robię wszystko jak na pc ale wyskakuje że nie może się połączyć po wpisaniu adresu.
Drugie dodałem do pobrania Halo 5 i transfer strasznie skacze nie utrzymuje pełnej prędkości łącza na ps4 takich problemów nie miałem.
A dashboard jest paskudny ciężko się w nim odnaleźć na 360-ce zdecydowanie lepsze.
Gość
Gość
Rht4r dodano: 13.03.2018 10:20 #2
KODI na Xbox to jakaś beta i nie ma na pewno jeszcze pełnej funkcjonalności.

Zarówno na Xbox jak i PS4 prędkości transferu mogą się wahać i to nic dziwnego. Na Xbox jest lepiej ale to nie oznacza że zawsze pobieranie odbywa się z pełną przepistowością łącza. To nierealne przecież. Może Twój internet się nie lubi z usługą Microsoftu (ustawienia routera) bo to się zdarza i miałem tak kiedyś z X360.

Dashboard jest po prostu inny i trzeba przywyknąć. Ma parę fajnych funkcji za to.
Też wolę ten z X360 bo jest prostszy. PS4 jednak tu wygrywa z XONE.
Enarso Ynos
FLACZEK1988
Poziom: 55
REP.: 3466
Czytelnik
FLACZEK1988 dodano: 13.03.2018 10:32 #3
Ustaw konsole w trybie „instant on” w opcjach zasilania. wszystko ściąga się w tle. A drugi opcja to instalacja gry z płyty offline a dopiero później aktualizacja, wtedy wszytsko trwa dużo krócej. Reszta w rękach Twojego internetu.
Co do dasha.... jeśli ogarniasz nowy interfejs ppe to z xo tez dasz sobie radę :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.03.2018 o godz. 10:33

Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 44990
Czytelnik
Dobermann dodano: 13.03.2018 11:37 #4
mimo wszystko ppe jest wygodniejsze niz dash xone ;p
Best regards #smiesznypiesek
abdul85pl
Poziom: 52
REP.: 2286
Czytelnik
abdul85pl dodano: 13.03.2018 12:20 #5

sejfer napisał:

Zakupiłem wczoraj konsole i chciałem zainstalować kodiego z wtyczką cheryTV robię wszystko jak na pc ale wyskakuje że nie może się połączyć po wpisaniu adresu.
Drugie dodałem do pobrania Halo 5 i transfer strasznie skacze nie utrzymuje pełnej prędkości łącza na ps4 takich problemów nie miałem.
A dashboard jest paskudny ciężko się w nim odnaleźć na 360-ce zdecydowanie lepsze.

Kodi śmiga, jednak musisz mieć odpowiednią konkretną wtyczkę -

U mnie wrecz przeciwnie na XOX idzie dużooo lepiej niż na PS4 - chyba zależy od dostawcy/router itd. - pobaw się DNSami - https://www.reddi(...)box_one/

Dashboard... parę godzin byłem zagubiony, ale później naprawdę jest intuicyjny.

Tak jak zostało wspomniane ustaw go na "Instant On", a od siebie dodam jeszcze,że aby bluray odtworzyć najpierw musisz ściągnąć aplikację "Odtwarzacz bluray"... MS ;-)
Coza_Znosa
Poziom: 23
REP.: 49
Czytelnik
Coza_Znosa dodano: 13.03.2018 13:04 #6
Internet na wifi?
sejfer
Czytelnik
sejfer dodano: 13.03.2018 13:39 #7

Coza_Znosa napisał:

Internet na wifi?

Na kablu net podpięty
sejfer
Czytelnik
sejfer dodano: 13.03.2018 13:44 #8
Próbowałem tylko wtyczkę cherry tv instalować
abdul85pl
Poziom: 52
REP.: 2286
Czytelnik
abdul85pl dodano: 14.03.2018 23:02 #9

sejfer napisał:

Spróbuj to z filmiku ogarnąć. Powinna być ok.
sejfer
Czytelnik
sejfer dodano: 15.03.2018 08:00 #10

abdul85pl napisał:

sejfer napisał:

Spróbuj to z filmiku ogarnąć. Powinna być ok.

Z tym sobie poradziłem połowicznie okazało się że zmienili adres do wtyczki wystarczy wpisać nowy i połączenie jest. Pojawił się nowy problem na pc kodiego mam w wersji 17,6 na xboxie jest już 18 instaluje wtyczki ze starszej wersji wszystko działa do póki nie zamknie się programu i ponownie go otworzy wtedy wywala błąd z wczytaniem skórki cherry.
Są też do wersji 18 z dopiskiem beta po resecie programu skórka się wczytuje ale za to co chwile wyskakuje komunikat uaktualnij repozytorium oraz plugin.
scigasz255
Poziom: 23
REP.: 20
Czytelnik
scigasz255 dodano: 19.03.2018 10:20 #11
Witam , mam pytanko , ostatnio miałem problem z Forza Horizon 3 , odkąd kupiłem XoX to dopiero w ten weekend pierwszy raz uruchomiłem Forze horizon 3. Wszystko było ok do chwili aż nie podpiąłem słuchawek do pada , od tego momentu każde uruchomienie Forzy kończyło się wywalaniem mnie z gry do menu konsoli , za każdym razem w innym momencie gry , ale zawsze po krótkim czasie od uruchomienia. Próbowałem wszystkiego , dopiero filmik na yt pomógł pozbyc się problemu , tyle że filmik ten dotyczył problemu który wystepował na PC a mianowicie o wyłączenie mikrofonu .Dziwne bo ten problem nigdy u mnie nie wystepował wcześniej na facie Xone . Spotkaliście się z tym ? Czy to normalne czy oznacza to raczej problem z konsolą ?
sejfer
Czytelnik
sejfer dodano: 23.03.2018 10:52 #12
Kodi działa już elegancko zrobili aktualizacje do 1.8

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych