SKLEP

Forum - Kąciki - Porady - Trofea, Osiągniecia... Porady Wszechwag.

Pogan696
Poziom: 29
REP.: 95
Czytelnik
Pogan696 dodano: 12.03.2018, 11:35 #1
Temat gdzie gracze mogą podzielić sie swoimi doświadczeniami związanymi z "calakowaniem" gier, niezależnie od platformy. Pomoc, porady, obejścia i karczemne dyskusje.

Ja rozpoczne od pytania dotyczacego trofeum zwiazanym z platyna w Wiedzminie 3. Chodzi dokladnie o trofke w ktorej trzeba ubic 50 chlopa kusza poprze headshot. Czy konieczne jest maksowanie umiejetnosci zwiazanych z kuszą? Czy istnieje jakis "myk" ktory pozwoli na szybsze zdobycie trofeum? Druga sprawa. Karty do Gwinta. Czy trzeba grac z doslownie kazdyn kowalem, karczmarzem, itp. aby zdobyc komplet wszystkich kart?
Ak-47
Poziom: 46
REP.: 3567
Czytelnik
Ak-47 dodano: 12.03.2018 12:02 #2
Nie, nie trzeba żadnych ulepszeń co do kuszy, wystarczy najniższy poziom trudności i można próbować walić headszoty. Jest takie fajne miejsce zwane diablim dołem i przy wejściu do niego jest niewidzialna sciana, możesz zwabić do niego npc z diablego dołu i powoli każdego eliminować.

Tutaj masz co i jak

Co do kart do gwinta to, może nie koniecznie ze wszystkimi, ale z wiekszością tak. Niektóre karty mozesz kupić od karczmarzy, inne wygrać u konkretnych npc, do tego są misje na karty, a reszte losowo mozesz wygrywać od kupców, sprzedawców etc. Jak z nimi wygrasz to za drugim razem zamiast karty bedziesz dostawał tylko składniki rzemieślnicze. Najlepiej jest wydrukować listę z kartami i sobie odchaczać te które się juz zdobyło. Ja korzystałem z tego poradnika co do trofeów i sie udało.

http://www.ps3tr(...)Poradnik
https://twitter.com/Lukasz580
perzu25
Poziom: 18
REP.: 5
Czytelnik
perzu25 dodano: 07.04.2019 15:27 #3
Witam,

Czy byłby ktoś chętny to pomocy wbicia platyny w F1 2018? Chodzi o trofeum wziązane z 4 wygranymi w trybie online.
Mój nick na PSN: perzu25
Oczywiście ja także mogę pomóc we wbiciu platyny :)

Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych