Forum - Platforma - Inne - Smallville | gra przeglądarkowa | Recenzja

Elmek
Poziom: 7
REP.: 0
Czytelnik
Elmek dodano: 08.03.2018, 12:36 #1
Wyobraź sobie świat, w którym magia staje się rzeczywistością, gdzie setki herosów toczą boje z najdziwniejszymi kreaturami, krainę pełną gildyjnych intryg, wojen i pojedynków - to właśnie Imperium, Twoje miejsce. Wybierz swój oręż: czy będzie to potężny topór, hartowane ostrze miecza, skrytobójczy sztylet a może nieznana laikom magia? Zawładnij handlem jako najlepszy rzemieślnik, kowal, płatnerz, twórz najlepsze mikstury w całej krainie. Wybuduj najwspanialszą świątynię, dzięki której zdobędziesz boskie moce i niezliczone bogactwa. Załóż ród i poprowadź swoją dynastię ku potędze, zniszcz wszystkie wrogie gildie, które staną na twej drodze. To właśnie od Ciebie zależy kim zostaniesz i co osiągniesz w tym niezwykłym świecie.
Kapłani wieszczą nadejście herosa, o którym bardowie napiszą niezliczone pieśni pochwalne, który pokona najgroźniejszego potwora, nękającego tę ziemię - nadchodzi Twój czas!
Rozgrywka podzielona jest na ery, trwające średnio kilka miesięcy, dzięki czemu nowi gracze mają możliwość ciągłej rywalizacji ze starymi wyjadaczami.
Celem gracza jest pokonanie mitycznego Potwora z Jaskini Nottern. Każdy gracz na początku ery wybiera swoją profesję spośród 9 dostępnych: rzemieślnik, kapłan, paladyn, czarodziej, barbarzyńca, druid, wojownik, złodziej, bard. Z czasem może dokonać przemiany z człowieka w wampira, wilkołaka, wogula, bądź czarta, co daje mu dostęp do nowych miejsc oraz zmianę rozdania podstawowych statystyk, co znacząco wpływa na rozwój postaci.
Podczas rozgrywki gracze mogą zakładać własne gildie i rody, dzięki czemu rywalizacja przenosi się na wyższy poziom, gdzie liczy się nie siła jednostki, tylko umiejętność współpracy z innymi. Rozbudowane lokacje, mnogość zaklęć, przepisów i planów, ciekawe systemy tworzenia uzbrojenia, ogrom możliwości rozwoju postaci oraz przyjazna Chata Gawędziarza stanowią olbrzymie atuty gry, skutecznie zapobiegając nudzie.
Rozbudowany system Taktyki Walki jest elementem unikatowym dla produkcji tego typu - w Imperium mamy możliwość ustawienia skryptu działania w każdej turze walki!
Całość rozgrywki otacza szata fabularna - tj. system zadań, specjalne zdarzenia, możliwość zawarcia związków małżeńskich, wgrania własnego avatara, opisania historii własnej postaci w jej profilu. Dużym walorem jest także przyjazna atmosfera oraz pomocna i profesjonalna administracja, dbająca o ciągłe unowocześnianie i rozwijanie produkcji, słuchająca opinii graczy.
Każdy dzień gry składa się z dziewięciu tak zwanych "resetów", przywracających postaci energię, którą można wykorzystywać na bieżąco, lub kumulować, zatem gra nie wymaga ciągłego siedzenia przed ekranem - można spędzić w niej tyle czasu ile uznamy za stosowne. Gra jest całkowicie darmowa – dodatkowe komponenty, które można zakupić w grze za prawdziwą walutę nie są niezbędne do rywalizacji z innymi graczami, ani też nie dają zbyt wielkiej przewagi nad pozostałymi graczami. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz umiejętne budowanie postaci.

i-rpg.net

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.03.2018, 12:37

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych