Forum - Hyde Park - Hyde Park - GDY KTOŚ, KTO CI JEST ŚWIATEŁKIEM, GAŚNIE NAGLE W BIAŁY DZIEŃ...

Przejdź do strony

Strona

Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 54
REP.: 5531
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 09.11.2019 20:41 #31
Vlad Unhappy
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16487
Czytelnik
Carnage dodano: 10.11.2019 18:54 #32
Zdun - odszedł Podobno nie żałuje. Podobno...
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87211
Czytelnik
Cherubinek dodano: 11.11.2019 06:15 #33
Jak Zdun to i Grifter. Często trzymali się razem, przynajmniej tutaj, bo nie wiem jak w życiu. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 11.11.2019 22:36 #34
Co do Griftera to nie jestem pewien czy nie dostał jakiegoś permabana (choć mogę się mylić). Zdun jednak odszedł z własnej woli po usunięciu któregoś z jego blogów przez moderatorów (chyba poszło o zbyt dużą dawkę wulgaryzmów).
SuperMario
Poziom: 61
REP.: 7042
Czytelnik
SuperMario dodano: 13.11.2019 00:13 #35
Użytkownicy Fred, Cieplutki, Cfelu
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 13.11.2019 22:06 #36

SuperMario napisał:

Użytkownicy Fred, Cieplutki, Cfelu

Trójkąt bermudzki?
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 51
REP.: 1992
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 17.11.2019 09:42 #37
A Gab06? Co z gościem? Bo faktycznie o MGS całkiem dużo wiedział.
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
ZjemCie
Poziom: 35
REP.: 1070
Czytelnik
ZjemCie dodano: 26.11.2019 23:08 #38
Ellie94 widzę że usunęła konto.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87211
Czytelnik
Cherubinek dodano: 27.11.2019 19:28 #39
Ellie to szkoda. Unhappy
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
You're Gonna Carry That Weight
Iron
Poziom: 85
REP.: 34504
Czytelnik
Iron dodano: 01.12.2019 13:04 #40
@Plugawy
Tego bym się nie spodziewał, że akurat Ty mnie wspomnisz haha Mrugnięcie

Poczułem się trochę jakbym upozorował własną śmierć i oglądał swój pogrzeb... Timmy nie wygłosił mowy pożegnalnej, chyba nie wiedział co powiedzieć. Mimo wszystko jestem pewien, że chciał, wiedział jak bardzo jesteśmy podobni i załamała go zaduma nad własną śmiertelnością...

Czasami wspominam tych co odeszli "remember the fallen", nawet kwadrata, ale wtedy wchodzę na disco zaczyna mnie bombardować swoimi opiniami i mam spokój na jakiś czas...

Z Senixem faktycznie nie gadałem dawno, Montanę chciałem zwerbować do siebie na portal, ale nie chciał, za bardzo się już przyzwyczaił do swojskiego smrodku na PPE, Dakku, chyba życie wygrał, czy tam myśli o rodzinie, na jedno wychodzi. Adikon maca trąby w Bangkoku, Griffter już mnie nie jedzie i nawet się pogodziliśmy, Borsuk zajęty na RnG nowa fryzura i okulary i poziom redaktora mu podskoczył o 50 leveli, ale podoba mi się co chłopaki robią...
RajnerGT miał się ze mną ścigać swoją betą, ale woli wrzucać na fb posty o złamanym sercu, trudnych związkach i utraconym zaufaniu, a kiedyś non stop gadałem z nim o GT i najlepszych tuningach. Ogólnie to by można tak pisać, aż można się wzruszyć...

Zostawiam swoje 3 grosze dla kolejnych pokoleń, no i twoje zdrowie Plugawy, że pamiętałeś o mojej marnej osobie. Z chęcią bym wrócił do czasów naiwności i fascynacji PE/PPE i jebnął się w twarz by zamiast na portalu zrobić te studia na astrofizykę, no ale wyszło jak wyszło i tak kocham was wszystkich, czysto platonicznie MrGreen

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 01.12.2019 o godz. 13:07

"In my dreams, I see an evil tyrant’s hands, which would choke the world. And he is the only one blind to his own folly."
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych