Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Długie czekanie na dodanie gry

Za Gomeza!
tedd
Poziom: 49
REP.: 4348
Czytelnik
tedd dodano: 26.02.2018, 17:21 #1
Mam taką drobną uwagę co do funkcjonowania encyklopedii. Otóż od momentu skierowania gry do publikacji do zamieszczenia jej na stronie mija kilka dni. Nie wiem czy to kwestia weryfikacji informacji, czy coś innego, ale czekać trzeba naprawdę długo, a chciałoby się zobaczyć dodaną przez siebie grę. Jeśli można jakoś przyspieszyć ten proces to byłbym wdzięczny.
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
Gość
Gość
AFKward dodano: 26.02.2018 18:16 #2
Ostatnio moje gry też czekały kilka dni, ale w końcu się pojawiły. Albo poczekaj cierpliwie albo skontaktuj się z kimś, kto mógłby to ewentualnie przyśpieszyć. Może z Perezem? Generalnie poczekaj, będzie dobrze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2018 o godz. 18:17

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 107934
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 26.02.2018 18:33 #3
Montana jest / był odpowiedzialny za dodawanie gier. Nie wiem czy jest nadal... Najlepiej uderzać do niego...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2018 o godz. 18:34

Za Gomeza!
tedd
Czytelnik
tedd dodano: 26.02.2018 21:55 #4
Już kiedyś do niego pisałem, ale nie będę przecież pisał za każdym razem jak grę dodaję. Wiadomo, że trzeba sprawdzić nową grę na Encyklopedii, ale to jest robota na minuty, a na tej stronie mało userów dodaje gry raczej. Poza tym w przeciągu kilku dni od kiedy umieściłem film w kolejce do opublikowania, parę tytułów zostało już dodanych, natomiast moje ciągle czekają. Nie wiem od czego to zależy.
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
Go ahead, make my day!
montana
Poziom: 81
REP.: 42135
Administrator
montana dodano: 01.03.2018 20:26 #5
Otóż zależy od kolejności dodawania. W większości dodaję je chronologicznie, czyli tak jak są dodawane przez userów. Miałeś pecha, bo przed tobą jednego dnia dodanych zostało przeszło 20 tytułów, więc siłą rzeczy musiałeś dłużej poczekać. Sprawdzam błędy, plagiaty, dodaję daty premier, podobne gry (miło jak sami gdzieś je dopisujecie na końcu, bo nie będę udawał, że te szczególnie na PC są dla mnie czarną magią) czy producenta jak go nie ma.
Za Gomeza!
tedd
Czytelnik
tedd dodano: 06.03.2018 21:05 #6
Dzięki za odpowiedź.
Moonloop
Poziom: 41
REP.: 3797
Czytelnik
Moonloop dodano: 29.03.2018 10:24 #7
Jedna dodana przeze mnie gra, czeka już od chyba czerwca. Nie wiem, czy problem tkwi we wpisie, czy w przeoczeniu moda, bo skąd mam wiedzieć Mrugnięcie
Go ahead, make my day!
montana
Administrator
montana dodano: 26.04.2018 14:30 #8
Od czerwca?! Mamy kwiecień przecież. Nie mam nic w panelu od ciebie, może po prostu nie kliknąłeś opublikuj i masz ją w roboczych?

A zresztą w czerwcu tamtego roku jest dodana przez ciebie gra - o nią chodzi?

https://www.ppe.p(...)nce.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.04.2018 o godz. 14:36

Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 44
REP.: 2120
Czytelnik
PAr3k dodano: 12.05.2018 19:58 #9
Serwus Montana!
A kiedy rzucisz okiem na przeze mnie dodaną gierkę i to co tam skrobnąłem.
Bardzo zależy mi na ocenie jako nowemu userowi i twoich uwagach.
Chcę znać Wasze kryteria bo pomysłów na brakujące w encyklopedii gry trochę mam.
Z góry dzięki. Pozdro!
PAr3kIMA
Go ahead, make my day!
montana
Administrator
montana dodano: 13.05.2018 15:10 #10
Właśnie wróciłem z urlopu i będę nadrabiał zaległości. Nie mamy jakiś wygórowanych wymagań - opis powinien być napisany po polsku, czyli bez większych błędów (te mniejsze poprawiam), w sposób encyklopedyczny (unikamy własnych przemyśleń, a używamy raczej tylko ogólnych faktów - wad i zalet wymienianych najczęściej przez recenzentów) i naturalnie nawet jedno zdanie nie może być spisane z innej strony. Jak spełniasz te wymogi to gra przejdzie.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych