luccatoni7
Poziom: 51
REP.: 5881
Czytelnik
luccatoni7 dodano: 23.02.2018, 09:17 #1
Jam myślicie, co mogą nam pokazać na E3? Mam nadzieję że nie faka:p Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że ogłoszą PS5 albo jakiegoś nowego handhelda od nich podobnego do pstryka i kompatybilnego z ps4? Szczerze to przesiadłbym się już na nową generację. Ciekawi mnie też co pokaże stajnie Microsoftu i czy będą jakieś killery pisane specjalnie pod XOX, w końcu konsola ma ogromny potencjał.
Osobiście licze że coś napąkną o PS5, i ustalą datę premiery na koniec 2019:p
I SWEAR
Ellie94
Poziom: 55
REP.: 20561
Czytelnik
Ellie94 dodano: 23.02.2018 09:39 #2

luccatoni7 napisał:

Jam myślicie, co mogą nam pokazać na E3? Mam nadzieję że nie faka:p Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że ogłoszą PS5 albo jakiegoś nowego handhelda od nich podobnego do pstryka i kompatybilnego z ps4? Szczerze to przesiadłbym się już na nową generację. Ciekawi mnie też co pokaże stajnie Microsoftu i czy będą jakieś killery pisane specjalnie pod XOX, w końcu konsola ma ogromny potencjał.

Z racji dobrze sprzedającego się PS4 wątpię, że Sony zapowie teraz PS5, pewnie w przyszłym roku zacznie się już wzmianka o nowej konsoli, ale czy premiera byłaby w 2019 to tego też nie jestem pewna. Ja obstawiam ostry pokaz gier na ich konfie z zakończeniem w postaci kilku minutowego gameplaya z The Last of us: Part 2 który sprawi, że nasze szczęki polecą bardzo daleko xD
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 64
REP.: 17313
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 23.02.2018 11:01 #3
Myślę, że nie ma co się spodziewać cudów bo każde studio pracuje teraz pełną parą nad nowymi grami choć liczę, że jeszcze jakąś niezapowiedzianą gierkę pokażą(może od from software?). Sony wyłożyło karty na stół i pozamiatało bo to co nadchodzi będzie miażdżyć. Ps5 bym się nie spodziewał bo nie ma tak naprawdę bebechów żadnych sensownych do konsoli i ps4 schodzi jak ciepłe bułeczki i nadchodzące gry jeszcze bardziej podkręcą sprzedaż. Obstawiam, że pokażą jakieś usługi aby nie być w tyle za konkurencją, może połączą plusa z ps now? Ja najbardziej czekam na nowe rzeczy o death stranding.
luccatoni7
Poziom: 51
REP.: 5881
Czytelnik
luccatoni7 dodano: 23.02.2018 11:47 #4

Ellie94 napisał:

luccatoni7 napisał:

Z racji dobrze sprzedającego się PS4 wątpię, że Sony zapowie teraz PS5, pewnie w przyszłym roku zacznie się już wzmianka o nowej konsoli, ale czy premiera byłaby w 2019 to tego też nie jestem pewna. Ja obstawiam ostry pokaz gier na ich konfie z zakończeniem w postaci kilku minutowego gameplaya z The Last of us: Part 2 który sprawi, że nasze szczęki polecą bardzo daleko xD

The Last of us: Part 2 będzie dla mnie największą atrakcją, o ile nie pokażą Bloodborne 2 :p Poza tym, jest jeszcze kilka gier, których dat premier nie znamy, między innymi Detroid czy Spiderman, ale mam nadzieję, że tego dowiemy się jeszcze przed E3. Ogólnie w 2018 będziemy zalani tymi nowościami od Sony, więc na pewno pokażą oprócz tego coś nowego z myślą już o 2019 roku:)
Wałs0raj
Poziom: 53
REP.: 3007
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 23.02.2018 12:44 #5
Nie ma szans by PS5 pokazali, bo jakby tak zrobili to automatycznie dobra sprzedaż czwórki idzie w dół, a póki dobrze sprzedaje się to po co to psuć? Coś czuję, że pokażą te same gry co na psexperience i zeszłorocznym E3 z gameplayami i datami premier + może jakieś nowe IP. Ciekawe co M$ szykuje, żeby nowe gry zapowiedzieli, a nie kompletne dno jak rok temu, by Sony jeszcze więcej gier szykowało :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.02.2018 o godz. 12:46

Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3833
Czytelnik
Ak-47 dodano: 23.02.2018 16:12 #6
Ja bym się nie obraził jak by pokazali nowego resitance, albo killzona :) Good War prawie na wydaniu, TLOU2 się pichci. Sucker panch robi grę o samurajach, from software w czeluściach swoich biur też coś robi, ale zapewne będzie to coś ala Dark souls (Może zapowiedzą BB2?) To co jeszcze zostaje Gran turismo? o parę lat za wcześnie by myśleć o kolejnym, a quantic dream robi detroid i zapewne jeszcze tylko jedną grę ich studia zobaczymy na obecnej generacji. Wydaje mi się, ze za bardzo sony nie ma za bardzo czym nas zaskoczyć w tym roku. Ja tam osobiście czekam na jakieś informacje zwiazane z RE2 remake i CyberPunk 2077
https://twitter.com/Lukasz580

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych