Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Dodawanie galerii i ciekawostek do recenzji

GeoGamer
TyskiPL
Poziom: 45
REP.: 3724
Czytelnik
TyskiPL dodano: 15.02.2018, 20:34 #1
Witam, chciałem się spytać, ponieważ jestem w trakcie tworzenia recenzji. Zauważyłem, że niektórzy autorzy dodają pod nimi galerię screenshotów.
Zastanawiam się jak to mogę zrobić, bowiem nie widzę żadnej takiej opcji.
Czy może to po prostu automatycznie generowana z wpisu o grze do Encyklopedii?
Jeśli to jednak z Encyklopedii, czy mogę jakoś dodawać własne screenshoty specjalnie przygotowane na rzecz recki?

Od razu chce się spytać, bo jest opcja dodania jakiegoś 1 obrazu (przedostatnia opcja w edytorze). Dodaje, zaznaczam, że ma być wyświetlana, ale w podglądzie w ogóle się to nie pojawia. Jak to więc działa?

Na koniec od razu chce się zapytać o pole na wpisanie Ciekawostek. Przy poprzedniej recenzji wpisywałem i po zapisaniu nie widziałem tego nigdzie, więc ostatecznie zrezygnowałem z tego. Tak samo jest z użyciem opcji podziału strony - po zastosowaniu nie widzę potem efektu, więc nie wiem, czy spodziewać się potem efektu rozdzielenia artykułu na dwie strony, czy może innego. W jaki sposób to pole funkcjonuje?

Jeśli zależy Wam na rozwoju społecznej sfery portalu, warto byłoby zastanowić się nad stworzeniem pewnego FAQ dla początkujących. Bo pomijając kwestie opisane wyżej, nawet chcąc się trzymać skali ocen na PPE, trzeba naszukać się linku do jej objaśnienia, który jest ukryty pod oceną opublikowanej recenzji, za to nie ma go nigdzie przy edytorze.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.02.2018, 20:37

Gość
Gość
AFKward dodano: 17.02.2018 23:29 #2
Napisałem o tym na blogu: https://www.ppe.p(...)ppe.html
Gdzie Perez dał znać, że

Cytat:

b) recki - to na pewno będziemy odświeżać/przebudowywać w zakresie układu tekstu, aczkolwiek raczej będziemy odchodzić od wodotrysków, bo to naprawdę się ciężko potem czyta, zwłaszcza w sytuacji, gdy coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych, a tam wpychanie tabelek, cytatów etc. sprawia, że tekst ciężko przeczytać

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych