Forum - Bazar - Kupię - Kupię pudełko do gry z 3DS-a oraz XO

Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 35175
Czytelnik
Gomlin dodano: 09.02.2018, 19:21 #1
Hejka
Ma ktoś może na sprzedaż albo wie, gdzie mógłbym kupić pudełko do gry z 3DSa i XO ?
Oczywiście chodzi o oficjalne pudełko a nie jakiś zastepnik. Wiem, ze w sumie można kupić jakiś najtańszy szit na 3ds’a i XO i sobie zostawić pudelka no ale płacić 2-3 dychy dla samego pudełka to mi nie leży. No chyba ze ktoś ma jakiś sztos po 5 zeta Mrugnięcie
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 78
REP.: 35492
Czytelnik
bigbird dodano: 09.02.2018 19:39 #2
Mam luźne pudełko na grę na Xone. Daj adres na pw to Ci w najbliższy wtorek wyślę.
We just don't know
kw4s
Poziom: 48
REP.: 3268
Czytelnik
kw4s dodano: 09.02.2018 19:54 #3

Gomlin napisał:

Hejka
Ma ktoś może na sprzedaż albo wie, gdzie mógłbym kupić pudełko do gry z 3DSa i XO ?
Oczywiście chodzi o oficjalne pudełko a nie jakiś zastepnik. Wiem, ze w sumie można kupić jakiś najtańszy szit na 3ds’a i XO i sobie zostawić pudelka no ale płacić 2-3 dychy dla samego pudełka to mi nie leży. No chyba ze ktoś ma jakiś sztos po 5 zeta Mrugnięcie

Na 3DSa (i inne konsole) NoA oficjalnie sprzedaje nowe opakowania do gier (~1.4-1.5$ za sztukę, https://store(...)at550080). Zła wiadomość jest taka, że Nintendo EU ma to w dupie i nie sprzedaje żadnych części zamiennych ani opakowań (no bo po co, jak klapka od baterii pęknie to klient sobie kupi nową konsolę przecież).
Dodatkowo NoA nie wysyła nic poza US więc musiałbyś kombinować ze znajomymi w Stanach (jeśli takich masz) albo z jakimiś package forwarderami (ale to się zaczyna opłacać dopiero przy zakupie kilkudziesięciu pudełek).
Także jak nie planujesz kupować dużej ilości to lepiej po prostu kupić od jakiegoś resellera z Amazon albo eBay (na przykład https://www.amazo(...)AME+CASE).
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 35175
Czytelnik
Gomlin dodano: 10.02.2018 19:54 #4

bigbird napisał:

Mam luźne pudełko na grę na Xone. Daj adres na pw to Ci w najbliższy wtorek wyślę.

Ok - pw leci

kw4s napisał:

Także jak nie planujesz kupować dużej ilości to lepiej po prostu kupić od jakiegoś resellera z Amazon albo eBay (na przykład https://www.amazo(...)AME+CASE).

O to dobry link, dzięki.

Akurat mam jedno popękane pudełko od XO i od 3DS-a i niechlujnie to wygląda - dzięki Panowie ;]
Piterus69
Poziom: 57
REP.: 11543
Czytelnik
Piterus69 dodano: 26.02.2018 15:31 #5
Masz.juz pudełko do x?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 107818
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 26.02.2018 18:35 #6

Gomlin napisał:

Hejka

Na Ebayu wiara sprzedaje łatwo i szybko znaleźć

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych