Forum - Platforma - Nintendo - Najciekawsze gry na switcha, te mniej znane?

Gość
Gość
Zdun dodano: 05.02.2018, 10:42 #1
Siema nerdy, lecę z tematem:

Każdy zna mario oddysey, zeldę czy choćby xenoblade 2

Chciałem się was zapytać czy jakieś ciekawe indyki/ gry niezależne bądź mniej "głośnie" medialne ale grywalne złapaliście na pstyka??

Ja od siebie polecę drugą grę twórców Im setsuna czyli lost sphear: świetny klasyczny jrpg garściami czerpiący choćby z chrono triggera. W pudle do dostania za 170 zł.

Wy znaleźliście jakieś ciekawe tytuły w eshopie??
Obiektywnie 10/10. Subiektywnie 1/10.
Mr.Darko
Poziom: 63
REP.: 8679
Czytelnik
Mr.Darko dodano: 05.02.2018 13:00 #2
Ja się czaję na Hollow Knight (świetnie zapowiadająca się Metroidvania, na PC już dostępne od jakiegoś czasu). Miało wyjść pod koniec ubiegłego roku, ale przenieśli premierę na "początek 2018". Czekam, czekam, czekam i kuźwa nie ma.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.02.2018 o godz. 13:01

piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4581
Czytelnik
+kwa dodano: 05.02.2018 14:28 #3
kamiko jest tanie, krotkie i bardzo fajne. oczywiscie mummy demastered, swietny metroid-like. podobal mi sie tez double dragon iv, ale recenzje zebral slabe. axiom verge wlasnie wyszlo w pudełku, tez dobra gierka.
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 77
REP.: 25659
Czytelnik
Guile dodano: 05.02.2018 22:16 #4
Łykaj śmiało Golf Story, bo jest cudowne. Jeśli nie masz jeszcze Lost Valley to też, a jak lubisz gry logiczne to bierz Picrossa. Natomiast na mojej liście "to buy" są jeszcze:

- Pic-a-Pix Deluxe (kolejny Picross)
- Battle Chef Brigade
- Thumper
- Thimbleweed Park
- Floor Kids
- Axiom Verge
- Mercenary Kings
- This is the Police

Każda z powyższych wydała mi się na tyle ciekawa, że na pewno je kupię, ale muszą poczekać na swoją kolej. Najpierw przejdę te co mam, a potem będę kombinował dalej. Nie ma pośpiechu. :)
Gość
Gość
Zdun dodano: 11.02.2018 22:23 #5
W implosion ktoś grał ? Jakieś wrażenia ?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych