Forum - Platforma - Sony - Czy DriveClub to dobra ścigałka?

Przejdź do strony

Strona

MateuszBlaster
Poziom: 25
REP.: 72
Czytelnik
MateuszBlaster dodano: 22.01.2018, 15:33 #1
Czy DriveClub jest dobrą grą wyścigową na PS4? Jak duża jest zawartość singleplayer w tej grze?
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3833
Czytelnik
Ak-47 dodano: 22.01.2018 15:59 #2
SP niby jest, ścigasz się coraz lepszymi furami, ale to są tylko wyzwania - przejedź okrążenie w mniej niz, czy uzyskaj tyle i tyle punktów driftu., czy skończ na tym i na tym miejscu i tak dalej. Jest kilka trybów zabaw - Drifting, próba czasowa, klasyczny wyścig, więc jest co robić. Jeśli chcesz kupować DC, to tylko z Seasson Pasem, dostajesz masę samochodów i wyzwań. Teraz jest przecena, więc można brać i nie żałować. NIby nastawione na on-line i kluby, ale samemu też da się bawić.
https://twitter.com/Lukasz580
Grinding lover
Yabby
Poziom: 73
REP.: 34839
Czytelnik
Yabby dodano: 22.01.2018 21:02 #3

MateuszBlaster napisał:

Czy DriveClub jest dobrą grą wyścigową na PS4? Jak duża jest zawartość singleplayer w tej grze?

Jak dla mnie jest rewelacyjna. Kupiłem dwa lata temu bo była okazja za 20 zł w folii (grzech nie kupić). Od tego czasu kupiłem z 5 dlc bo ciągle mi miało tej gry i lubię do niej wracać. Model jazdy jest bardzo wymagający niby arcade ale taki bliski symulacji. Skill liczy się okrutnie w tej grze. Masa do grania w singlu. Spędziłem przy tej grze kilkadziesiąt godzin a w multi grałem raz czy dwa by zdobyć trofea. Grafika to wciąż najlepsze co widziałem w recerach. Wyścig w czasie deszczu, podczas którego z każdym okrążeniem leje coraz mocniej wgniecie cię w fotel. Jedyne co mi nie pasuje to muzyka. Kilka kawałków w dodatku bardzo monotonnych. Na dniach biorę Bikes bo w końcu jest przecena 50%. Cyfrówek nie kupuję ale dla DriveClub zrobię wyjątek by mieć grę kompletną. Bier panie i się nie zastanawiaj. Jak lubisz wyścigi to się nie zawiedziesz.
dKc
Poziom: 71
REP.: 20059
Czytelnik
dKc dodano: 22.01.2018 21:43 #4
GTS lepsza, ale w Driveclub przynajmniej save'y normalnie działają
Wolę Knacka od Crasha.
MateuszBlaster
Czytelnik
MateuszBlaster dodano: 22.01.2018 21:54 #5

dKc napisał:

GTS lepsza, ale w Driveclub przynajmniej save'y normalnie działają

Mam Gran Turismo Sport. U mnie save'y normalnie działają. Tylko coś GT Sport mnie nie cieszy tak samo jak starsze. Może to granie z botami, na trybie kariery GT League poczułem się znudzony w pewnym momencie, może ta gra się nadaje bardziej na Online. Powinienem dłużej zająć się trybem online i grać bez muzyki w wyścigu, może to coś zmieni. Poza tym gram ciągle w te same marki. Gran Turismo, Worms, GTA, Rocket League, potrzebuję zapoznać się z innym IP, a DriveClub jest najtańszą opcją jaka mnie interesuje, poza tym jestem też ciekaw DriveCluba.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.01.2018 o godz. 21:56

luccatoni7
Poziom: 51
REP.: 5819
Czytelnik
luccatoni7 dodano: 23.01.2018 13:26 #6
Driveclub z DLC jak najbardziej polecam, w dodatku bardzo niska cena! Jeśli chodzi o GT Sport to z kupnem radze poczekac, kupiłem jak byla na promocji i od tamtej pory do gry dodają systematycznie jakies nowosci -ważne że darmowe. Mają prawdopodobnie zostac dodane jeszcze jakies fury ok. 50 aut) trasy i zmienne warunki pogodowe. Jeśli chodzi o gameplay to GT Sport jest scigałką całkiem przyjemną, tryb sport robi robotę, bo wyscigi online są naprawdę emocjonujące. Ale tak jak piszę bierz DC a na GTS można jeszcze poczekać
MateuszBlaster
Czytelnik
MateuszBlaster dodano: 23.01.2018 13:51 #7

luccatoni7 napisał:

Driveclub z DLC jak najbardziej polecam, w dodatku bardzo niska cena! Jeśli chodzi o GT Sport to z kupnem radze poczekac, kupiłem jak byla na promocji i od tamtej pory do gry dodają systematycznie jakies nowosci -ważne że darmowe. Mają prawdopodobnie zostac dodane jeszcze jakies fury ok. 50 aut) trasy i zmienne warunki pogodowe. Jeśli chodzi o gameplay to GT Sport jest scigałką całkiem przyjemną, tryb sport robi robotę, bo wyscigi online są naprawdę emocjonujące. Ale tak jak piszę bierz DC a na GTS można jeszcze poczekać

Kupiłem już Gran Turismo Sport, mam od dnia zakupu PS4, 20 grudnia. Jest nudna bo za mało gralem meczów online
MateuszBlaster
Czytelnik
MateuszBlaster dodano: 23.01.2018 14:43 #8
A jak z botami gram w Gran Turismo 3 lub 4 na emulatorze to zaczynam żałować że przepłaciłem za PS4 Pro i mogłem kupić Slima.
*Anti-Society B-Stard* B-)
ROLAND NINJ4
Poziom: 79
REP.: 27535
Czytelnik
ROLAND NINJ4 dodano: 13.02.2018 13:38 #9
Bardzo dobra gra, o pięknej oprawie graficznej, która do dzisiaj robi wrażenie. Model jazdy to taka hybryda symulacji z arcade na modłę Forza Horizon. Jedyne co mi nie przypasiło to brak jakiejkolwiek kariery, oprócz ciągłego ścigania się w kolejnych postępujących po sobie wyścigach. Ogólnie gra jest bardzo rozbudowana, posiada wiele dodatków, a największy z nich czyli Bikes to czysty miód i moc jednośladów, jakiej próżno szukać na rynku w innych grach. Moim zdaniem bardzo niedoceniony tytuł.
piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4477
Czytelnik
+kwa dodano: 13.02.2018 17:17 #10
na VR niedobra, na normalnym ekranie bardzo dobra i mega rozwinieta od czasow premiery
Kimi is a legend...a champion on and off the track
dexx
Poziom: 86
REP.: 32307
Czytelnik
dexx dodano: 16.02.2018 11:31 #11
MateuszBlaster to dobra ścigałaka z rewelacyjną grafiką, polecam Ci ją :) nie są to wyścigi 10/10 ale mocne 8/10 i pełno godzin frajdy przed Tobą.
younglandsberg
Poziom: 40
REP.: 682
Czytelnik
younglandsberg dodano: 16.03.2018 15:22 #12
Mnie w tej grze brakuje tylko split screen na Grannie z kumplem na dwa pady, reszta na plus, duzy.
jasogorek
Poziom: 45
REP.: 1168
Czytelnik
jasogorek dodano: 20.03.2018 20:45 #13
DC jest esencja arcade, to takie Porsche challenge z psx (mało realistycznie ale wymagające). Graficznie bardzo nie równe są lokacje które robią mega dobre wrażenie ale i takie że pewnie PS3 by pociągnęło. Najważniejsze jednak jest to że gra się świetnie!
Marous
Poziom: 54
REP.: 5084
Czytelnik
Marous dodano: 22.03.2018 08:45 #14
To całkiem dobry wyścig z super efektami pogodowymi ale niestety brak kariery psuje ta grę i to bardzo wiec gra nie dla wszystkich
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40702
Czytelnik
Dżony dodano: 22.03.2018 13:32 #15

+kwa napisał:

na VR niedobra, na normalnym ekranie bardzo dobra i mega rozwinieta od czasow premiery

Przecież to dwie różne gry
Odpowiadając na pytanie
Tak. Teraz to dobra ścigałka. Na premiere to była słabo działająca piękna wydmuszka. Teraz to co innego.
Co prawda lobby w online nadal lubi wywalać z niewiadomo jakiego powodu (testowane na kilkunastu userach) a system kar za kolizje jest losowy i często wqrwiający to za te pieniądze co teraz to bardzo dobra gra.
Model jazdy to kwestia gustu. Dla mnie np średni a za idealny w arcade uważam ten z forzy horizon ale sporo osób sobie chwali.
Kupuj nie prdl :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2018 o godz. 13:33

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych