Forum - Platforma - PC - GPD WIN - warto?

A Single Player
your_tapeworm
Poziom: 64
REP.: 15868
Czytelnik
your_tapeworm dodano: 16.01.2018, 21:20 #1
Witam wszystkich Smiley2

Z racji tego, że ostatnio zmieniłem pracę, to będę miał możliwość ciorania w gry. To praca w laboratrium, gdzie jestem sam 12h gdy mam zmianę, a robotę zdarza mi sie skończyć w 6h, zwłaszcza jak robię nocki. Wiadomo więc, że pozostały czas trzeba będzie jakoś spożytkować. Pomio, że posiadam Vitę oraz PSP, chciałbym pograć w trochę lepsze gry, a przede wszystkim ukończyć klasyki, które kiedyś mnie ominęły (Silent Hill 2 i 3), lub do tej pory dostępne były tylko na PC (Stalker). Wtedy znalazłem takie coś jak GPD Win, czyli mini laptopokonsola. Wydaje się idealna pod kątem gier, a także rozmiaru, bo w razie czego bardzo łatwo ją skitrać, gdybym miał niespodziewanego gościa podczas pracy.

I teraz pytanie moje brzmi, czy ktoś z Was się już tym ustrojstwem bawił?
Może ktoś z Was to posiada i chciałby wyrazić swoją opinię?
Warto, nie warto?
Wygodnie? Nadaje się to do dłuższych sesji?
Jak wypada celowanie tymi analogami? Czy są tak mało precyzyjne jak te od Vity?
Czy dłuższe posiedzenie z konsolą nie męczy dłoni tak jak w przypadku 3DS XL?

Obejrzałem sporo recenzji, ale fajnie byłoby poznać opinię kogoś 'znajomego'.
Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z tym urządzeniem!

Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44216
Czytelnik
Dobermann dodano: 17.01.2018 11:29 #2
poczytaj to > https://www.indie(...)laptop#/

generalnie ludzie dosc mocno narzekali na "jedynke" bo sie przegrzewa przez co wydajnosc spada a ta jest dosc mala wiec sumarycznie jest problem z graniem Mrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
A Single Player
your_tapeworm
Poziom: 64
REP.: 15868
Czytelnik
your_tapeworm dodano: 18.01.2018 09:12 #3
Dzięki za odpowiedź. Nowa wersja konsoli faktycznie robi wrażenie i chyba faktycznie warto się wstrzymać, bo w sierpniu wyjdzie prawdziwy potwór przenośny. Ciekawe tylko ile sobie zaśpiewają(...) O koorwa, $700!

To raczej podziękuje, tymbardziej, że nie zależy mi na nowych grach bo od tego mam PS4 i Xa w domu. Stare gry wyglądają ładniej na małym ekranie, a piękną grafikę wolę podziwiać na dupnym TV.

Ciekawe też w jakie gry Ci ludzie grali, bo mnie interesują tytuły z ery 2000 - 2010 max, więc przy takich grach jak pierwszy Splinter Cell, Mafia czy wspomniany Silent Hill 2 czy 3 to urządzonko nie powinno się nawet zająknąć.

Dzięki za fatygęMrugnięcie pozdro!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.01.2018 o godz. 09:22

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych