Forum - Hyde Park - Hyde Park - Wycena konsoli

norq
Poziom: 26
REP.: 558
Czytelnik
norq dodano: 11.01.2018, 20:37 #1
Siemanko koledzy i koleżanki. Kolega chce sprzedać swoją PS3 Super Slim 500GB. Kupiona jakoś w połowie 2014 roku. Graczem zbytnio nie jest, więc grane na niej mocno nie było. Pewnie tylko jakaś Fifka, GTA i potem coś z doskoku. Pełen zestaw wraz z pudłem, papierami, drugim padem i kablem HDMI. Do tego dochodzi kilkanaście gier. Wszystkie pudełkowe. Na pewno są tam wszystkie Unchartedy, God Of Wary, GTA 5, The Last Of Us, jakiś Ratchet, trylogia Sly Coopera, Red Dead Redemption, Tekken 7. Do tego jakaś Fifka na pewno leży mu na półce. Konsola nigdy nie była naprawiana, są oryginalne plomby. Zwykłe ślady użytkowania - jakieś ryski na tym piano plastiku. Może jest tutaj osoba, która jest w stanie określić realną wartość zestawu. Raczej do komisów nie warto oddawać, bo na pewno go przytną na parę groszy, a kumpel chciałby realnie jak najwięcej wycisnąć pieniążków.

Z góry wielkie dzięki.

Nie wiedziałem, gdzie się z tym tematem udać, więc wybrałem ten dział. Chyba nie narobiłem bałaganu? W każdym bądź razie - co złego to nie ja! :)
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3837
Czytelnik
Ak-47 dodano: 12.01.2018 01:09 #2
Sama konsola to jakies 400-500 zł gry to od 20-40 zł za sztukę (zobaczyć po ile chodzą na allegro) i tyle. Może wrzucić od złotówki na serwis, albo podliczyć wszystko wzgledem alli, dać cenę i się modlić by ktoś kupił :)
https://twitter.com/Lukasz580
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 95
REP.: 87690
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.01.2018 08:23 #3
Trudno się sprzedaje takie zestawy bo ciężko znaleźć klienta, którego interesują wszystkie gry w nim zawarte. No chyba, że cena całości jest wyjątkowo atrakcyjna, powiedzmy 6 stówek za całość. Trudno mi też uwierzyć, że ktoś, kto ma drugiego pada i kilkanaście gier jest niedzielnym graczem.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
norq
Czytelnik
norq dodano: 12.01.2018 09:01 #4
Dziękóweczka Panowie! To samo mu mówiłem o sprzedawaniu zestawu. Jednak wyjątkowo zawzięty gość i raczej typ "wygodnisia", więc pewnie wszystko sklei razem i wrzuci na jakieś allegro.

Co do drugiego pada i kilkunastu gier - drugi kontroler to typowy niezbędnik do Fifki i Tekkena. Czasem jeszcze NBA, bo sport sobie trzeba urozmaicać MrGreen. Gry to tez raczej dzieło sentymentu do Plejaka i skupienie się na tytułach na wyłączność. Taka bardziej próba powrotu do branży, ale jednak chyba nieudana. W każdym bądź razie w FIFE jest na prawdę dobry, serio MrGreen

Jeszcze raz dzięki Pany!
Piterus69
Poziom: 57
REP.: 11295
Czytelnik
Piterus69 dodano: 14.01.2018 07:13 #5
Siemka. UDAŁO MU SIĘ SPRZEDAĆ?
PYTAM Z CIEKAWOŚCI
norq
Czytelnik
norq dodano: 21.01.2018 01:35 #6
Siemanko. Tak, udało mu się ją sprzedać. Nie od dziś wiadomo, że najciemniej pod latarnią, dlatego też pogonił sprzęt swojemu sąsiadowi :) 650 zł zgarnął, przynajmniej tak mówił :)
Coza_Znosa
Poziom: 22
REP.: 49
Czytelnik
Coza_Znosa dodano: 21.01.2018 08:26 #7
Dobry sąsiad.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 95
REP.: 87690
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.01.2018 08:27 #8
Cena wydaje się uczciwa, a jeśli faktycznie konsola nie była dużo eksploatowana sąsiada czeka wiele godzin bezawaryjnej zabawy :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych