Forum - Platforma - Sony - Zmiana nicku w PSN

mlodziany
Poziom: 67
REP.: 4312
Czytelnik
mlodziany dodano: 11.01.2018, 11:10 #1
wiadomo coś na temat tej plotki czy nie plotki o tym ,że Sony chce wprowadzić opcję zmany nicku?Pasuje mi wiedzieć bo mam dwa konta jedno ze śmieszną nazwą(tak wiem trzeba było myśleć wcześniej jak zakładałem konto) i drugie z lepszą nazwą.tyle że na tym pierwszym mam dorobek pucharków z paru lat i szkoda by było to zostawić.dzieki za odpowiedzi.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44195
Czytelnik
Dobermann dodano: 11.01.2018 11:35 #2
te plotki to brednie sony nic na ten temat nie mowilo od lat poza informacja ze nie jest to mozliwe technicznie
Best regards #smiesznypiesek
DJ
Poziom: 53
REP.: 1528
Czytelnik
DJ dodano: 11.01.2018 12:11 #3

mlodziany napisał:

wiadomo coś na temat tej plotki czy nie plotki o tym ,że Sony chce wprowadzić opcję zmany nicku?Pasuje mi wiedzieć bo mam dwa konta jedno ze śmieszną nazwą(tak wiem trzeba było myśleć wcześniej jak zakładałem konto) i drugie z lepszą nazwą.tyle że na tym pierwszym mam dorobek pucharków z paru lat i szkoda by było to zostawić.dzieki za odpowiedzi.

Tylko o jakieś śmieszne pucharki Ci chodzi ?

Ja bym założył nowe konto, gdybym na aktualnym nie miał zakupionych wielu cyfrowych gier .
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86927
Czytelnik
Cherubinek dodano: 11.01.2018 13:34 #4
Będzie możliwość zmiany nicku to fajnie, a jak nie to trudno, w sumie nie zależy mi tak bardzo.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2018 o godz. 13:35

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
mlodziany
Poziom: 67
REP.: 4312
Czytelnik
mlodziany dodano: 12.01.2018 22:42 #5

DJ napisał:

mlodziany napisał:

Ja bym założył nowe konto, gdybym na aktualnym nie miał zakupionych wielu cyfrowych gier .

no tak bo bylem owładniety zbieraniem tych przekletych trofikow.a paredziesiat platyn tam jest.szkoda mi tylko mojej ps3 na ktorej 'zjadłem' laser bo zamiast przechodzic normalnie gry to takie Uncharted trzeba bylo 3 razy przejsc czy batmana i tamtejsze wyzwania.fajnie by bylo miec te trofiki z normalnym nickiem.a mam smieszny troche.jak cos bedziecie wiedziec to dajcie znać.z góry dzieki

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.01.2018 o godz. 22:43

sejfer
Poziom: 69
REP.: 7684
Czytelnik
sejfer dodano: 13.01.2018 08:18 #6
Nie wiem jak jest teraz na ale na x360 raz można było zmienić nazwę i było to chyba ograniczone czasowo potem trzeba było zabulić 30 zł
Wredny
Poziom: 51
REP.: 3940
Czytelnik
Wredny dodano: 14.01.2018 23:21 #7
Nie ma takiej opcji i prawdopodobnie NIGDY NIE BĘDZIE.
PSN ID to coś więcej niż Gamertag na XBOX. Tu na etapie projektowania zostało to ustawione jako jeden ze stopni zabezpieczeń, a powiązanie tej zwykłej z pozoru nazwy gracza z jego kontem/profilem jest dużo mocniejsze, niż by się mogło wydawać.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86927
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.01.2018 11:13 #8

mlodziany napisał:

DJ napisał:

mlodziany napisał:

no tak bo bylem owładniety zbieraniem tych przekletych trofikow.a paredziesiat platyn tam jest.szkoda mi tylko mojej ps3 na ktorej 'zjadłem' laser bo zamiast przechodzic normalnie gry to takie Uncharted trzeba bylo 3 razy przejsc czy batmana i tamtejsze wyzwania.fajnie by bylo miec te trofiki z normalnym nickiem.a mam smieszny troche.jak cos bedziecie wiedziec to dajcie znać.z góry dzieki

Zajrzałem na Twój profil i nicki nie są znowu takie dramatyczne. Ja bym olał o zostawił. Zawsze możesz też prosić o wymianę nazwisk i wówczas to ono będzie się wyświetlało znajomym zamiast OD.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Kimi is a legend...a champion on and off the track
dexx
Poziom: 86
REP.: 32241
Czytelnik
dexx dodano: 15.02.2018 08:08 #9

Dobermann napisał:

te plotki to brednie sony nic na ten temat nie mowilo od lat poza informacja ze nie jest to mozliwe technicznie

Dobrze że mnie nie poniosła fantazja i jestem zadowolony ze swojego nicku :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych