Forum - Bazar - Sprzedam - UNIKATOWA Konsola Gwint Limited Edition Xbox One S

Mike Spectre
Poziom: 8
REP.: -2
Czytelnik
Mike Spectre dodano: 05.01.2018, 15:39 #1
UNIKATOWA Konsola Gwint Limited Edition Xbox One S wraz z dwoma drewnianymi padami. Jest to idealny zestaw do kolekcji dla każdego fana serii o Wiedźminie oraz osób lubiących nietuzinkowe gadżety i klasę. Drewniana skrzynia z konsolą pięknie się prezentuje, a sama konsola działa bez zarzutów. Jest to jedyny taki egzemplarz w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Konsola była wyprodukowana z okazji premiery gwinta na konsolach Xbox one. Przy odbiorze korespondencja z microsoftem do wglądu.
Tylko odbiór osobisty.

zdjęcia:

https://drive(...)xv1PKZ-J

Karty , figurka i medalion nie są częścią zestawu.

cena: 6000 zł

http://alleg(...)17355388

kontakt:

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.01.2018, 15:39

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 95
REP.: 87712
Czytelnik
Cherubinek dodano: 05.01.2018 19:48 #2
Wygląda cudownie, ale nie będzie mi pasowało do mebli :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 81
REP.: 45172
Czytelnik
saptis dodano: 05.01.2018 22:53 #3
No i wlasnie tak to jest z konsolami w konkursach, wygrywaja je czesto osoby, ktore w ogole nie chca ich dla siebie tylko chca je sprzedac i zarobic.
No bo przeciez szkoda na takiej grac......
To samo bylo z Playstation 4 20th Anniversary Edition.

Tak, zal mi......

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.01.2018 o godz. 22:53

Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 81
REP.: 45172
Czytelnik
saptis dodano: 05.01.2018 22:55 #4

Cherubinek napisał:

Ciekawe jak to dziala bo przeciez XBOX ONE S ma wylot powietrza na gornej czesci konsoli, a tam to wyglada na zabudowane.
Mike Spectre
Czytelnik
Mike Spectre dodano: 06.01.2018 00:18 #5

saptis napisał:

No i wlasnie tak to jest z konsolami w konkursach, wygrywaja je czesto osoby, ktore w ogole nie chca ich dla siebie tylko chca je sprzedac i zarobic.
No bo przeciez szkoda na takiej grac......
To samo bylo z Playstation 4 20th Anniversary Edition.

Tak, zal mi......

szkoda , że wszystko tak płytko pojmujesz i musisz wylewać żal :) polaczkowe, bo wygrał , bo ja nie , bo za darmo miał. Skąd wiesz , że nie chce jej dla siebie ? Nie musze podawać nikomu powodu sprzedaży, ale współczuje tak płytkiej oceny.
Mike Spectre
Czytelnik
Mike Spectre dodano: 06.01.2018 00:20 #6

saptis napisał:

Cherubinek napisał:

Ciekawe jak to dziala bo przeciez XBOX ONE S ma wylot powietrza na gornej czesci konsoli, a tam to wyglada na zabudowane.

ich koncept musiał trochę ulec zmianie podczas budowy i od góry wyloty są zachowane , wypełnienie trzymające pady przepuszcza powietrze.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych