Forum - Platforma - Sony - Witcher 3 GOTY z DE

borsooq
Poziom: 20
REP.: 66
Czytelnik
borsooq dodano: 30.11.2017, 09:31 #1
Witam, już dzisiaj/jutro stanę się szczęśliwym posiadaczem PS4, którego nabyłem w szale zakupowym na Black Friday. W związku z tą, niecodzienną sytuacją staram się rozeznać temat gier i ich wersji.

Planuję w pierwszej kolejności nabyć Wiedźmina 3, bo właśnie z jego powodu miałem w ogóle ochotę na konsolę 8gen. Po przejrzeniu aukcji nastąpiła pewna wątpliwość:
- polska wersja z polskiej dystrybucji Witchera 3 GOTY kosztuje koło 150pln minimalnie, a na ogół 169pln
- niemiecką wersję z Amazon.de widziałem na Black Friday za ~18 Euro (teraz nie ma).
Czy taką wersję niemiecką można spolszczyć?
Widziałem jakieś opisy na różnych forach,a le nie do końca kumam o co chodzi.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85514
Czytelnik
Cherubinek dodano: 30.11.2017 11:45 #2
Nie powiem Ci wiele o niemieckich wersjach bo takich nie kupuję, ale sądzę, że jeśli na płycie nie ma języka polskiego to już nic nie pomoże. Sporo gier jednak jest w wersjach europejskich i o ile nasza lokalizacja występuje to one ją posiadają.

A co do Wiedźmina. Nie lepiej kupić używkę?.. Na olx-ie widziałem już po 110 pln.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.11.2017 o godz. 11:45

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
borsooq
Poziom: 20
REP.: 66
Czytelnik
borsooq dodano: 30.11.2017 13:39 #3
No pewnie na tym się skończy. Dzięki wielkie. Zaryzykuję moze na innej grze, w której na wersji językowej nie będzie mi tak zależało.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych