Forum - Platforma - Microsoft - Microsoft planuje inwestycję w branżę gier

KEK.
NikoBellic91
Poziom: 46
REP.: 3449
Czytelnik
NikoBellic91 dodano: 30.11.2017, 00:44 #1
News z ostatniej chwili. Pewnie niedługo pod koniec grudnia PPE.pl o tym napisze, więc postanowiłem, że przez parę dni chociaż tutaj będziemy mieli świeżynkę.

Zatem, jak w tytule: Microsoft W KOŃCU wziął sobie na poważnie temat gier i W KOŃCU planują coś z tym zrobić. A mianowicie inwestycję wynoszącą grubo ponad 100 mld dolarów na produkcję gier.

Na wynik tej inwestycji pewnie sobie jeszcze poczekamy, ale lepiej późno niż wcale. Czy może jednak trochę za późno?

Źródło
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85241
Czytelnik
Cherubinek dodano: 01.12.2017 08:21 #2
Napisali o tym szybciej od Ciebie:
https://www.ppe.p(...)dia.html
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
GeoGamer
TyskiPL
Poziom: 45
REP.: 3724
Czytelnik
TyskiPL dodano: 01.12.2017 12:09 #3
No proszę. Chętnie będę obserwował sytuacje, może pojawiłyby się exclusivy, które mogłyby mnie zachęcić do kupienia sobie kolejnego sprzętu.
dampe
Poziom: 58
REP.: 5607
Czytelnik
dampe dodano: 01.12.2017 17:54 #4

NikoBellic91 napisał:

A mianowicie inwestycję wynoszącą grubo ponad 100 mld dolarów na produkcję gier.

Wskaż dokładne miejsce, w którym o tym piszą. Albo inaczej - przeczytaj jeszcze raz dokładnie ten art, który sam podlinkowałeś, bo chyba go nie zrozumiałeś.
int main( int, char** ) try { throw std::logic_error( myCode() ); }
catch( const std::exception& e ) { puts( e.what() ); } ///:~
sh3nron1337
Poziom: 55
REP.: 7545
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 01.12.2017 18:21 #5

NikoBellic91 napisał:

News z ostatniej chwili. Pewnie niedługo pod koniec grudnia PPE.pl o tym napisze, więc postanowiłem, że przez parę dni chociaż tutaj będziemy mieli świeżynkę.

Zatem, jak w tytule: Microsoft W KOŃCU wziął sobie na poważnie temat gier i W KOŃCU planują coś z tym zrobić. A mianowicie inwestycję wynoszącą grubo ponad 100 mld dolarów na produkcję gier.

Na wynik tej inwestycji pewnie sobie jeszcze poczekamy, ale lepiej późno niż wcale. Czy może jednak trochę za późno?

Źródło

za 100 miliardow to oni by mogli kupic Sony i Nintendo razem i by jeszcze spooooro reszty zostalo.

Chodzi o to ze chca sie mocno przyczynic do powiekszenia rynku gier ktory na dzien dzisiejszy jest wart 100 miliardow dolarow a nie ze chca zainwestowac 100 miliarow ;D
Tak wiec nie wiadomo konkretnie ile wpompuja kasy w dzial gier no ale jak chca cos zmienic w globalnym rynku to napewno musza dorzucic do pieca sporo. Phill dostal wolna reke a CEO Satya Nadella dal mu swoje bogloslawienstwo. Tera tylko robic gry : )

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.12.2017 o godz. 18:26

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych