Forum - Platforma - Sony - XIM4/Hori Tac/CronusMax - czyli myszka z aimbotem

defsson
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
defsson dodano: 29.11.2017, 16:38 #1
Witam, sporo ostatnio oglądam streamów Fortnite PS4 i przeraża mnie to co widzę. Praktycznie każdy z topowych streamerów na PS4 gra na myszce z bindami z konsoli (kółko, krzyżyk itd.) Co w tym złego? A to, że grają na przystawce emulującej pada co umożliwia im korzystanie z wspomagania celowania dla padów grając jednocześnie na myszce. Fortnite na konsoli obsługuje myszki PC-towe bez przystawek i zmienia przyciski na ekranie na QWERTY. Używają więc "emulacji pada" tylko dla sprzętowego aim-bota (XIM4/ Hori Tac/Cronus MAX). Dodatkowo zarabiają na streamowaniu de facto oszustwa w grze. Dzieciaki wszystko łykną. Świat oszalał

Kiedyś uciekało się z PC-tów na konsole bo nie było tam aimbotów i innych "ruskich" cheaterów. Teraz legalnie na konsoli możesz kupić sobie aimbota do tego sygnowanego przez SONY (Hori Tac).

Przykładowe kanały YT do Waszej oceny:
- AlexRamiGaming
- Upshall

W mojej opinii jest tylko jedna opcja rozwiązania tego problemu: wyłączenie wspomagania celowania na konsolach. Co o tym sądzicie?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43955
Czytelnik
Dobermann dodano: 29.11.2017 17:02 #2
straszne, naprawdę! xD
nikt nic z tym nie zrobi i nikt nic nie zmieni, bo emulatory k&m są od dawna.
kup sobie też albo nie graj :P
Best regards #smiesznypiesek
defsson
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
defsson dodano: 29.11.2017 17:07 #3

Dobermann napisał:

straszne, naprawdę! xD
nikt nic z tym nie zrobi i nikt nic nie zmieni, bo emulatory k&m są od dawna.
kup sobie też albo nie graj :P

Podzielam Twoje zdanie i nie gram :) Sporo osób jednak nie wie jak to funkcjonuje, więc taki temat się przyda.
tnk
Poziom: 26
REP.: -6
Czytelnik
tnk dodano: 30.11.2017 17:57 #4
granie w fps na padzie to paraolimpiada
robson44
Poziom: 42
REP.: 1534
Czytelnik
robson44 dodano: 10.12.2017 09:22 #5

tnk napisał:

granie w fps na padzie to paraolimpiada

Poziom twojego komentarza to paraolmpiada.
rkBrain
Poziom: 62
REP.: 3728
Czytelnik
rkBrain dodano: 10.12.2017 17:19 #6
Do pewnego czasu sytuacja była jasna i klarowna. Chciałeś grać na myszce, kupowałeś wersję pecetową. Byłeś konsolowcem, grałeś na padzie, bo w niczym ci to nie przeszkadzało. Po 2010 roku pojawiło się jednak nowe skretyniałe pokolenie graczy i wszystko zostało wywrocone do góry nogami. Głąbów grajacych na myszkach i innych abominacjach jest już zbyt dużo by mówić o uczciwej rywalizacji. Niestety wszystko zależy od samej gry. Ja unikam z tego powodu FPSow i online gram w inne gatunki. Ostatnia strzelanka w jaką grałem to Titanfall 2, bo byla dość niszowa. BF1 sprzedałem po niecałym miesiacu, bo ni cholery nie mogłem wyłapać kto oszukuje a kto nie. Cała sytuacja to nic innego jak sranie własnego gniazda. Może przyciągna dzięki temu paru pececiarzy, ale ilu graczy konsolowych zrezygnuje?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych