Forum - Hyde Park - Hyde Park - Na co czekacie w 2018?

piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4567
Czytelnik
+kwa dodano: 29.11.2017, 11:39 #1
Najważniejsze premiery 2017 chyba już nam się wyczerpały, pozostaje ograć końcówki i zacierać łapy z myślą o 2018. :)

Na co najbardziej czekacie? Osobiście mega wyczekuję God of War. To będzie kozak w ch*j.
GeoGamer
TyskiPL
Poziom: 45
REP.: 3724
Czytelnik
TyskiPL dodano: 29.11.2017 13:11 #2
Ja nie czekam na jakiś konkretny tytuł. Wiadomo, pewne tytuły jak najbardziej się ogra, jak np. God of War, ale tak na dobrą sprawę to czekam, aż ktoś zapowie grę typu najbardziej odpowiadającą memu gustowi na tyle, że i ja poczuję tą chcicę na zagranie. W tym roku tak miałem z ostatnimi Unchartedami oraz z Super Lucky's Tale (tyle, że nie mam xBoxa, szkoda).
Brakuje mi dzisiaj dobrych gier platformowych, przygodowych. Coś jak stare Raymany (zwłaszcza 2 i 3). Niby w ostatnich latach coś było - Crashe Bandicooty, Ratchet & Clank - i ograło się i człowiek był mega zadowolony, ale ja mam ochotę po prostu na więcej :)
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3819
Czytelnik
Ak-47 dodano: 02.12.2017 13:51 #3
A ja tam jestem skromny. w 2018 czekam na detroit become human, aż chyba sobie HR odświeżę, bo BTS jakoś mi za bardzo nie przypadło do gustu. No i to już raczej marzenie Resident Evil 2 remake. Odkąd usłyszałem, że się robi to mi się mokro w gaciach zrobiło MrGreen

@TyskiPL

Platformówki to już raczej niszowy gatunek i trzeba szukać tego w indykach. Niby są jeszcze jakieś dla dzieci typu knack, czy knack 2, no ale to nie to samo.
https://twitter.com/Lukasz580
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 02.12.2017 14:55 #4
Na koniec świata.
Jak co roku.

Z gier to Detroit póki co mnie interesuje. God of War nowy trochę ale nie nastawiam się na wiele.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2017 o godz. 14:56

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85498
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.12.2017 18:11 #5
Ja to kolejny rok czekam na emeryturę:-)

Numer jeden w przyszłym roku to oczywiście God of War, ale pierwszy będzie Far Cry bo wychodzi już w lutym :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 35146
Czytelnik
bigbird dodano: 02.12.2017 18:28 #6
Ja będę czekał na 2019.
gracz 30+
aux
Poziom: 61
REP.: 5333
Czytelnik
aux dodano: 02.12.2017 18:50 #7
Moja złota trójka najbardziej wyczekiwanych gier 2018 to: Ni No Kuni II, Red Dead Redemption II i oczywiście The Last of Us II. Same dwójki hehe. Bardzo też czekam na Days Gone, God of War i Shadow of the Colossus. Zapowiada się kolejny mocny rok. Jak chodzi o Nintendo to liczę przede wszystkim na zapowiedź nowej dużej Zeldy i ostatnią małą na 3DS. Najlepiej tak dobrą jak ALBW.
kocham grać w gierki na konsolach
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 35031
Czytelnik
Gomlin dodano: 02.12.2017 18:56 #8
Ja pojadę po bandzie:

MS :

- Dragon Ball Fighter of Z
- Final Fantasy VII Remake (o ile wyjdzie jakiś epizod na MS... choćby po czasie)
- Red Dead Redemption 2
- Jakąkolwiek BOMBĘ - ujawnienie exa na sprzęcie MS by zieloni nie świecili tylko "cyferkami" Skorpiona

Nintendo :

- Jakieś Pokemony ? Jeżeli nie nowa część to konkretnie zremasterowana starsza na Switcha ( chociaż pewnie i na 3DS-a by się łyknęło...)
- Xenoblade Chronicles X na Słicza bo dokończę jedynkę na 3DS-e to i dwójka by się przydała skoro już mamy obecnego następce na Switchu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2017 o godz. 18:57

KamilossPL
Poziom: 65
REP.: 16361
Czytelnik
KamilossPL dodano: 04.12.2017 01:36 #9
Far Cry 5 i The Crew 2.
Poza tym na przeceny hitow z ostatnich lat.
LiseQ
Poziom: 12
REP.: 30
Czytelnik
LiseQ dodano: 04.12.2017 12:47 #10
Na urlop, to w końcu będę miał czas na granie MrGreen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2017 o godz. 12:47

2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 64
REP.: 16874
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 05.12.2017 12:58 #11
Spiderman i detroit.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.12.2017 o godz. 12:59

GeoGamer
TyskiPL
Poziom: 45
REP.: 3724
Czytelnik
TyskiPL dodano: 06.12.2017 14:08 #12

Ak-47 napisał:

@TyskiPL

Platformówki to już raczej niszowy gatunek i trzeba szukać tego w indykach. Niby są jeszcze jakieś dla dzieci typu knack, czy knack 2, no ale to nie to samo.

Nie raczej, a na pewno to niszowy gatunek. To mnie denerwuje w dzisiejszych czasach, bo patrząc na tytuły AAA ma się wrażenie, że wydawcy myślą, że wszyscy gracze są tacy sami i graliby tylko w strzelanki lub kolejne wariacje Asasynów. Ewentualnie jest nisza gier sportowych i bijatyk, zaś przygodówki zepchnięto na bok, stanowią ciekawostkę lub jako coś, by zająć dziecko. Nie odbierajcie mnie źle - lubię i takie gry, ale nie raz mam ochotę po prostu na coś innego, odmiennego, może nawet nieco infantylnego. W końcu gry mają stanowić m.in. relaks i chwilowe odcięcie się od rzeczywistości.

Liczę na to, że kiedyś jakiś wydawca zwróci na to uwagę i pomyśli nad wykorzystaniem tej niszy dla siebie. Wejdzie z jakimś porządnym, nowym IP (może Ubi Soft w końcu zrobi porządnego, prawdziwego Raymana 4? ;P ) i tym samym słusznie zgarnąłby tytuł lidera w swojej niszy. W końcu działanie na rynku polega nie tylko na podążaniu za mainstreamem i wyrywaniu sobie wzajemnie jak największego kawałka z tortu ekonomicznego, ale i na znalezienie tortu, którego jeszcze nikt nie dorwał i można być pierwszym, który skradnie największy kawałek.

EDIT: W sumie pewne preludium mamy. Wyszedł remake pierwszych trzech części Crasha Bandicoota - sprzedaż była wysoka i chyba pokazała potencjał tego typu gier w dzisiejszych czasach. Jeszcze w czasach, gdzie jest coraz więcej casuali niż hardcorowych graczy? Tym bardziej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.12.2017 o godz. 14:09

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych