Przejdź do strony

Strona

Nazgul88
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
Nazgul88 dodano: 27.11.2017, 18:59 #1
Witajcie Fajka2

Zastanawiam się nad "słiczem" ale mam pewne opory Cojest

Mianowicie mając prawie 32 lata zastanawia mnie czy taka konsola mi przypasuje i jak generalnie będę postrzegany jeśli zabiorę ją gdzieś w podróż.
Trochę przeszkadza mi fakt że we wszystkich grach biega się dziećmi lub "słitaśnymi" potworkami... Czytałem że gameplay potrafi być hardcorowy ale wizualnie tego nie widać...

Jak to z Wami jest?
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 27.11.2017 20:14 #2
Jak masz zamiar używać to kup. Ja kupiłem New 3DS XL bo mi się "dziecinne" Yoshi i Zeldy (i kilka innych spodobały) i szczerze to mało używam.
KULTURYSTA
Poziom: 57
REP.: 3425
Czytelnik
KULTURYSTA dodano: 27.11.2017 23:04 #3
Pewnie że za stary
Wydaj tą kase na dobre kino domowe jak nie posiadasz Mrugnięcie
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 28.11.2017 01:08 #4
Na sandbar s atmos Mrugnięcie
(nie no serio, sam się na taki łaszę a niedawno kupiłem przecież soundbase pod tv :/)
mastafafik
Poziom: 63
REP.: 4086
Czytelnik
mastafafik dodano: 28.11.2017 21:42 #5
Kupuj Switcha i nie pękaj! Za dwa miesiące mam 40 lat i wcale mnie nie obchodzi co ktoś sobie o mnie pomyśli patrząc w co gram.
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40617
Czytelnik
Dżony dodano: 28.11.2017 22:36 #6
Szczerze to switch jest chyba najmniej "dziecinną" konsolą nintendo. Eygląda porządnie (zwłaszcza szara) gry to też miszmasz tytułow nintendo i konwersji z konsol stacjonarnych.
Moim zdaniem wstydu nie vedzie a może nawet zaszpanujesz gadzetem
Stanowię zagrożenie dla innych
MałyTimmy
Poziom: 69
REP.: 10767
Czytelnik
MałyTimmy dodano: 29.11.2017 01:03 #7
No niestety - albo godność, albo słitaśne gówienka i brak znajomych/odwrócenie się rodziny. Sam borykam się z tym problemem od wczesnych lat dziecięcych ale gry z Mario i Pokemonami czasami rekompensują samotność i wyalienowanie społeczne. Nazgul, generalnie nie polecam. Nie warto być nikim.
piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4567
Czytelnik
+kwa dodano: 29.11.2017 01:51 #8
ważne są dobre gry, a nie to, na czym się w nie gra, do tego użytkowanie jest bardzo przyjemne, system konsoli bardzo prosty, przejrzysty, szybko śmiga, bardzo miła odmiana w porównaniu do rozbuchanych firmwarów ps4 i xboxa
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 29.11.2017 15:26 #9
Ciwas - LOL. Jaki sarkazm.

Każdy gra w co lubi i na czym lubi. A to że są tacy dla których każda gra to zabawka dla dzieci? No są i co z tego? Gry to rozrywka jak każda.
Kucik
Poziom: 43
REP.: 1620
Czytelnik
Kucik dodano: 29.11.2017 21:19 #10
Śmiało bym brał. Pomimo złudzeń,w gry N grają w bardzo dużej części dorośli. Dzieciaki nie grają w Poksy, Mario, Kirby itp., częściej wybierają w dzisiejszych czasach Minecrafta, jakieś Robloxy, lub dla szpanu CS:GO czy GTA V.

Twierdzenie, że gry od Nintendo są dla dzieci to mocne przegięcie. One są po prostu przyjazne dzieciom, a to coś całkiem innego. Są one nawiasem mówiąc dla wszystkich grup wiekowych i mówię to z doświadczenia :P Bo wątpię, że dzieciak poradziłby sobie z brakiem jakichkolwiek porad w BoTW, gdzie zrzuca się gracza na głęboką wodę i.. radź sobie sam! Lub z poziomem trudności w etapach bonusowych w Marianie, lub w serii Donkey Kong Country.

Samo Nintendo ze Switchem przestało już traktować dzieci jako swój target i przesiadło się w reklamach na młodzież 15-20 lat.

Dodam jeszcze wyniki pewnej ankiety jako małe potwierdzenie:

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.11.2017 o godz. 21:22

Gość
Gość
Zdun dodano: 17.12.2017 10:32 #11
up: jestem w przedziale wiekowym tym co podał kucik między niebieskim a tym ciemniej niebieskim (parę lat starszy od założyciela tematu)... Gram na nintendo i się nie wstydzę... No może trochę czasem... :*
łatwo osądzać, trudniej zrozumieć
MSaint
Poziom: 59
REP.: 15915
Czytelnik
MSaint dodano: 18.12.2017 19:47 #12
Jedyne, co bym w kontekście obaw autora tematu doradzał przy zakupie Switcha, to wersję z czarnymi joyconami - ja wziąłem tę z neonowymi i przez to faktycznie konsolka może wyglądać jak zabawka z wyraźnymi kolorami dla bardzo małych dzieci. Natomiast generalnie masz duży i porządny ekran, co obecnie w epoce smartfonów i tym podobnych każdy powinien rozumieć i doceniać.
https://www.youtube.com/user/MSaint
Obiektywnie 10/10. Subiektywnie 1/10.
Mr.Darko
Poziom: 63
REP.: 8679
Czytelnik
Mr.Darko dodano: 28.12.2017 09:32 #13
Zakupiłem Switcha przed świętami i nie żałuję (wersja czerwona). Dla mnie konsole od N, to zupełnie inny wymiar grania. Taki powrót do czasów dzieciństwa, gdzie gry dawały masę zabawy swoim gameplayem. Tak jak wspominał Dżony - Switch jest najmniej dziecinną konsolą od Nintendo. Jak masz możliwość, to bierz. Nie będziesz żałował.
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Poziom: 65
REP.: 12971
Czytelnik
P-chan dodano: 28.12.2017 11:26 #14
Bierz i się nie zastanawiaj, nie będziesz żałował szczególnie że Switch to sprzęt przy którym poczujesz ten prawdziwy konsolowy klimat, którego brakuje konkurencyjnym platformom. Choć rozumiem Twoje obawy odnośnie "dziecinności" platform od Nintendo, że względu na ich styl, ale jak dla mnie jest to błędne myślenie i bardzo można się pomylić. Szczególnie jak się pozna więcej gier z dorobku firmy hydraulika, aniżeli Mario, czy Poksy. Takiego choćby Metroid'a jakoś specjalnie dziecku bym nie polecał, tak samo serii Fatal Frame/Project Zero. Seria Fire Emblem porusza choćby tematy rasizmu, a taki choćby Earthbound, czy Xeno potrafią miło zaskoczyć pod kontem fabularnym...
*Anti-Society B-Stard* B-)
ROLAND NINJ4
Poziom: 78
REP.: 27357
Czytelnik
ROLAND NINJ4 dodano: 10.03.2018 15:54 #15
A co cie kurna obchodzi co powiedzą inni i jak na ciebie będą patrzeć? Chłopie ważne żebyś ty się dobrze bawił i grał w co ci się żywnie podoba. Zalecam trochę więcej luzu, bo widać żeś zapomniał czym jest szczeniacki FUN! ;-)

Jakby co to mam 31 lat, mam rodzinę, mam obowiązki i pracę, a i tak do dzisiaj gram w Mario, wymieniam się pokemonami, zbieram figurki, składam Lego i na prawdę lata mi koło dupala czy ktoś mi powie czy jestem na to za stary, dziecinny i niedojrzały, bo każdy który tak mówi zazwyczaj nie ma żadnych innych zainteresowań prócz żłopania piwa i fapowania się przy Lidze Mistrzów w TV. Uważam że to żaden wstyd wyjść z konsolą na ulicę i pokazać wszystkim że ma się inne od nich hobby.

I tak bierz Switcha bo to fenomen, a gier tam pełno dla każdego, bez względu na wiek;-)

Pozdro!
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych