SKLEP
Przejdź do strony

Strona

Nie strugaj analityka
SajmonLDZ
Poziom: 56
REP.: 9988
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 19.01.2018 14:45 #16
Ja się obawiam, że ta gra jest za dużo jak na vr. Biorąc pod uwagę, że dla mnie 2h w goglach to limit to takiego skyrima bym dwa miesiące przechodził.
rkBrain
Poziom: 59
REP.: 2883
Czytelnik
rkBrain dodano: 19.01.2018 15:42 #17
Mnie tam nic nie rusza. Wczoraj grałem 4 godziny i mam już nabity 8 poziom. Wszystkie wspomagacze, zaciemniacze itp. wyłączone. Ogólnie jestem zadowolony, bo nawet ten beznadziejny system walki bronią białą na VR sporo zyskuje. Strzelanie z łuku to poezja. Najśmieszniejsze są szkielety, które po zabiciu rozpadają się na kawałki. Grad spadających po schodach kości wygląda świetnie.

Pograłem przed chwilą trochę dłużej na Move'ach i tak jak pisałem wcześniej. Przeciwnicy są jakby bardziej bierni. Dłużej stoją w miejscu, czasami w ogóle nie atakują, a jak już cię dopadnie cała zgraja to koniec. Da się grać jak na zwykłym joypadzie, ale jest to cholernie męczące. O pływaniu lepiej nie wspominać, bo to śmiechu warte. Namachałem się jak głupi i nie dotarłem nawet do drugiego brzegu. Nie wyobrażam sobie przechodzenia całej gry w ten sposób. Magiem czy łucznikiem da jeszcze radę, ale wojownik odpada. Przy drugim podejściu może zagram czystym magiem, bo już kiedyś próbowałem i na Move'ach powinno być spoko. Granie taką postacią przypomina bardziej strzelankę, bo polega na ciągły napieprzaniu fireballami. W ogóle Fallout 4 na PS VR z Move'ami byłby super, ale PS4 tego nie udźwignie.

Czytałem, że ktoś narzekał na brak dźwięku przestrzennego. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Fajnie jakby był, ale zwykłe udźwiękowienie nadal dobrze się sprawuje.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2018 o godz. 15:45

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych