Forum - Platforma - Sony - Problem z nagrywaniem dźwięku z Imprezy.

gewal
Poziom: 47
REP.: 1291
Czytelnik
gewal dodano: 17.11.2017, 08:21 #1
Witam,
Jakiś czas temu chciałem nagrać dźwięk z Imprezy podczas grania z kolegą. Wynikną jednak niespodziewany problem, otóż mój głos nagrywa się idealnie natomiast innych osób (testowałem z dwoma kolegami) nagrywa tak cicho jakby stali na drugim końcu boiska i szeptali. Coś tam słychać że mówią ale nie da się ich zrozumieć. Jak koledzy zapisują ten sam klip u nich słychać idealnie zarówno mnie jak i ich. Wie ktoś od czego to zależy? Może jest gdzieś opcja podgłośnienia rozmówcy? Oczywiście mam włączoną opcje udostępniania dźwięku z Imprezy i mój mikrofon działa bo mnie słychać idealnie.
Havcio
Poziom: 18
REP.: 25
Czytelnik
Havcio dodano: 17.11.2017 11:05 #2

gewal napisał:

Witam,
Jakiś czas temu chciałem nagrać dźwięk z Imprezy podczas grania z kolegą. Wynikną jednak niespodziewany problem, otóż mój głos nagrywa się idealnie natomiast innych osób (testowałem z dwoma kolegami) nagrywa tak cicho jakby stali na drugim końcu boiska i szeptali. Coś tam słychać że mówią ale nie da się ich zrozumieć. Jak koledzy zapisują ten sam klip u nich słychać idealnie zarówno mnie jak i ich. Wie ktoś od czego to zależy? Może jest gdzieś opcja podgłośnienia rozmówcy? Oczywiście mam włączoną opcje udostępniania dźwięku z Imprezy i mój mikrofon działa bo mnie słychać idealnie.

oni mają u siebie źle ustawioną czułość mikrofonu
Devices > Audio Devices > Adjust Microphone Level - i tu muszą suwakiem ustawić by podczas normalnej rozmowy pasek dochodził do pola zaznaczonego jako "Good"

później oczywiście nie mogą zapomnieć aby mieć włączone dzielenie się swoim głosem na imprezie

Wchodzisz na imprezę > Party Settings > Allow Your Voice to Be Shared i tam ustawiasz "Always Allow"

i powinno być okej
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85620
Czytelnik
Cherubinek dodano: 24.11.2017 12:52 #3
Nigdy nie nagrywam imprezy. Lepiej żeby nikt tego nie słuchał:-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych