Forum - Platforma - Sony - Wspólne pykanie COD WW2

don't hate... spectate
Rapha iZ EviL
Poziom: 56
REP.: 1785
Czytelnik
Rapha iZ EviL dodano: 13.11.2017, 12:00 #1
Siema.
Jak już ogarną temat i będzie można znowu odpalić mecz w CODzie to zapraszam do wspólnego grania.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85670
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.11.2017 20:31 #2
Zombie?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
don't hate... spectate
Rapha iZ EviL
Czytelnik
Rapha iZ EviL dodano: 14.11.2017 11:23 #3
Może być nawet więcej niż 1 ^^
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85670
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.11.2017 13:06 #4
Jak skończę Assassina to się odezwę :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
don't hate... spectate
Rapha iZ EviL
Czytelnik
Rapha iZ EviL dodano: 14.11.2017 23:09 #5
Spoko też akurat biegam po Egipcie i COD, PES i platyna w Lost Legacy poszły w odstawkę. Nie wiesz czy dalej jest problem z wyszukaniem meczu w CODzie?
robson44
Poziom: 42
REP.: 1540
Czytelnik
robson44 dodano: 18.12.2017 18:36 #6
Coś tutaj pusto, więc napiszę :)
Aktualnie nie ma problemu ze znalezieniem meczu publicznego, HQ działa jak powinno, zombiaków jeszcze nie ogarnąłem. Generalnie multi jest dość niekonsekwentne i po małym researchu w googlach stwierdzam, że wynika to z kodu gry. Jeden mecz potrafię zakończyć z wynikiem 18-0, zaś w następnym dostaję 1-10 i odnoszę wrażenie, że jestem "na jednego strzała" i ginę będąc za ścianą, gdzie mnie nie widać (ale na kill cam widać zupełnie coś innego!), a z kolei przeciwnicy chłoną moje kule niczym gąbki i kładą mnie bez problemu 9 na 10 razy. To samo lobby, ci sami ludzie, 2 skrajnie różne wyniki. Bardzo dziwne to jest.

Szumnie zapowiadany tick rate 60 Hz i dedykowane serwery niestety niewiele pomogły. Mecze publiczne to loteria. Niepojęte dla mnie jest to, że najlepsze wyniki osiągałem, kiedy grając jednocześnie pobierałem jakiś większy plik na PC, który w tym samym czasie korzystał z rutera oprócz mojej PS4. Może gra faworyzuje graczy ze słabym pingiem, żeby nie czuli się gorsi :) Do czasu kiedy to ogarną (o ile w ogóle), radzę wstrzymać się z zakupem, jeśli ktoś planuje.

Żeby nie było, że tylko narzekam, udźwiękowienie jest pierwsza klasa. Broń i wszystkie efekty brzmią świetnie, także dobre audio wiele tutaj daje.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2017 o godz. 18:42

don't hate... spectate
Rapha iZ EviL
Czytelnik
Rapha iZ EviL dodano: 05.01.2018 09:24 #7
Kolejna osoba która ma odczucia podobne do moich. Śmierci zza ściany, dziwne K/D po meczach, przeciwnicy z gąbki. Gra się wg. mnie całkiem spoko ale są momenty, że mam ochotę wywalić pada przez okno.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych