Bushido
Poziom: 20
REP.: 499
Czytelnik
Bushido dodano: 11.11.2017, 19:26 #1
Wczoraj usunieto mi post zdjeciem ps4pro z postawiona na nim doniczka czy tam wazonem. Moje ps4 i bede z nim robil co chce. Dodatkowo dostalem 24h bana lol Za co? Dlaczego autorzy obrazliwych odpowiedzi takowego nie otrzymali? Niepokojacym zjawiskiem na portalu jest naduzywanie przycisku zglos przez posiadaczy tylko jednej konsoli, mniej zamoznych, sfrustrowanych posiadaczy ps4. Dodatkowo, judzenie i nastepnie zglaszanie do moderacji itd. Wyglada to niezwykle stronniczo.

Ja osobiscie zaczalem robic screenshoty roznych rzeczy i wysylac je do wydawcow. Jak panowie pamietacie, pewna redakcja kilka lat temu rowniez leciala sobie w kule poczym smiala sie baranim glosem, gdy wydawcy przestali im wysylac promki hehe teraz redaktory same ze soba w komentarzach dyskutuja.
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.11.2017 20:08 #2
Nie tylko Ciebie to spotyka. "Bo wszystkie zwierzęta są równe..."

Nie daj się prowokować i nie wdawaj w dyskusję z takimi tylko sam zgłaszaj o co proszą moderatorzy (bo im tak łatwiej widać).
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85672
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.11.2017 21:04 #3
Doniczkę na ps4?? Bluźnierstwo!!
;-D
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43979
Czytelnik
Dobermann dodano: 13.11.2017 08:31 #4
bushi, nikt cie tu na sile nie trzyma, jak sie nie podoba to wiesz gdzie sa drzwi Mrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 13.11.2017 21:19 #5
Tyle że on ma rację. Sytuacja z przedwczoraj... Pod blogami niby można luźniej komentować? Tak słyszałem ale to dotyczy tylko blogów kółka wzajemnej adoracji widzę bo... ktoś pod blogiem Karate_Koksa dał obrazek z PS4 (więcej mocy, nic takiego), a ja w odpowiedzi gif z XOX i ban. A kiedy "sławy" PPE czy tzw. "elita" (CZĘŚĆ z tych osób bez których chyba by się popłakali tutaj bo nie miał by kto wypisywać ścian tekstu): przeklina, zaczepia innych, obraża ich (nie raz było to w stosunku do uzytko, komentuje NIE NA TEMAT, spamuje i narusza regulamin na wiele sposobów to luzik - modki udają że nie widzą tylko jak zawsze proszą o zgłoszenie... nawet jeśli sami tam się udzielają i... PROWOKUJĄ (kilku moderatorów tutaj jest takich).
Pisanie do Pereza w tej sprawie to jak grochem o ścianę... "przyjrzy się sprawie". A jak napiszę że kolesiostwo tutaj i premiowanie trolli z benchmarka (WYKAZAŁEM TO WIELOKROTNIE - nie trudno po nickach sprawdzić wpisując w google! screeny wklejałem) spamujących w komentarzach brednie to jeszcze mnie moderator strofuje, daje ostrzeżenia i generalnie mam trzymać gębę na kłódkę i się cieszyć, że w ogóle mam zaszczyt tutaj pisać i pisać to co NIEKTÓRZY chcą bo... zgłoszenie przez takiego i ban - tak jak ta akcja z doniczką. Nikt nawet tutaj nie udaje że sprawdza czy zasadnie tylko z automatu jedzie, zwłaszcza jak ktoś nie klaszcze NIEKTÓRYM tutaj!

"Bo wszystkie zwierzęta są równe..."

I widzę że tutaj jest co raz gorzej. NIEKTÓRZY moderatorzy od dawna powinni być wymienieni.
...
mashi
Poziom: 74
REP.: 43411
Administrator
mashi dodano: 14.11.2017 09:22 #6
System nie działa? Zabawne, ale przytoczę kilka komentarzy:

"W powietrzu czuc zapach odbytow
piekacych ogniem piekielnym."

"Jeszcze pieluchy skoluj bo mozna sie zesrac z wrazenia."

"Pierwsze miejsce w kategorii najglupszy wpis ppe.pl"

"Jakie to ma znaczenie, skoro Ciebie stac tylko na gry z
plusa plus promocje/uzywki? lol"

"Gruszczyk ma metr 20 wzrostu. Poziom adekwatny do wzrostu."

"Ale co Ci po tym, jak z kieszonkowego mozesz sobie co
najwyzej uzywke knacka kupic?"

"Widze, ze zazdroscisz mi, ze tak na biegu zupgrejdowalem
mojego maka. Chociaz nawet na starcie byl lepszy, niz Twoje
blaszane cudo z biedry na raty w provdencie."

Tak - to Twoje komentarze. Chamskie, prostackie i w znakomitej większości obrażające innych. Dziwisz się, że jesteś na świeczniku i ludzie zgłaszają takie brednie?

I Ty mówisz, że system nie działa? Dobry żart...

Przemyślenia pewnych osób z tego wątku przemilczę, bo szkoda komentować. Zadziwiające jak widmo blokady może zmienić poglądy, czy myślenie :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2017 o godz. 09:26

Bushido
Poziom: 20
REP.: 499
Czytelnik
Bushido dodano: 14.11.2017 20:05 #7

mashi1986 napisał:

System nie działa? Zabawne, ale przytoczę kilka komentarzy:

"W powietrzu czuc zapach odbytow
piekacych ogniem piekielnym."

"Jeszcze pieluchy skoluj bo mozna sie zesrac z wrazenia."

"Pierwsze miejsce w kategorii najglupszy wpis ppe.pl"

"Jakie to ma znaczenie, skoro Ciebie stac tylko na gry z
plusa plus promocje/uzywki? lol"

"Gruszczyk ma metr 20 wzrostu. Poziom adekwatny do wzrostu."

"Ale co Ci po tym, jak z kieszonkowego mozesz sobie co
najwyzej uzywke knacka kupic?"

Tak - to Twoje komentarze. Chamskie, prostackie i w znakomitej większości obrażające innych. Dziwisz się, że jesteś na świeczniku i ludzie zgłaszają takie brednie?

I Ty mówisz, że system nie działa? Dobry żart...

Przemyślenia pewnych osób z tego wątku przemilczę, bo szkoda komentować. Zadziwiające jak widmo blokady może zmienić poglądy, czy myślenie :)

Gosciu, ty zes sie chyba mocarzem najaral... Poziom moich postow jest adekwatny do poziomu rozmowcy. Chociaz i tak o oczko wyzej. Bledy w wypracowaniach daja po oczach. Glupota wylewajaca sie z komentarzy jest porazajaca. Kolezka wszczynajacy wojenki a potem biegajacy do moderascji, z placzem, ze mu inni wytykaja, ze jest glupi to wisienka na tym torcie. Moderacja dzxiala w jedna strone wspierajac sfrustrowanych posiadaczy ps4.

To akurat bylo wyjatkowo smieszne, trzeba tylko znac kontekst i miec poczucie humoru.

Dajpanrubla ladnie ci wyjasnil

dajpanrubla napisał:

Tyle że on ma rację. Sytuacja z przedwczoraj... Pod blogami niby można luźniej komentować? Tak słyszałem ale to dotyczy tylko blogów kółka wzajemnej adoracji widzę bo... ktoś pod blogiem Karate_Koksa dał obrazek z PS4 (więcej mocy, nic takiego), a ja w odpowiedzi gif z XOX i ban. A kiedy "sławy" PPE czy tzw. "elita" (CZĘŚĆ z tych osób bez których chyba by się popłakali tutaj bo nie miał by kto wypisywać ścian tekstu): przeklina, zaczepia innych, obraża ich (nie raz było to w stosunku do uzytko, komentuje NIE NA TEMAT, spamuje i narusza regulamin na wiele sposobów to luzik - modki udają że nie widzą tylko jak zawsze proszą o zgłoszenie... nawet jeśli sami tam się udzielają i... PROWOKUJĄ (kilku moderatorów tutaj jest takich).
Pisanie do Pereza w tej sprawie to jak grochem o ścianę... "przyjrzy się sprawie". A jak napiszę że kolesiostwo tutaj i premiowanie trolli z benchmarka (WYKAZAŁEM TO WIELOKROTNIE - nie trudno po nickach sprawdzić wpisując w google! screeny wklejałem) spamujących w komentarzach brednie to jeszcze mnie moderator strofuje, daje ostrzeżenia i generalnie mam trzymać gębę na kłódkę i się cieszyć, że w ogóle mam zaszczyt tutaj pisać i pisać to co NIEKTÓRZY chcą bo... zgłoszenie przez takiego i ban - tak jak ta akcja z doniczką. Nikt nawet tutaj nie udaje że sprawdza czy zasadnie tylko z automatu jedzie, zwłaszcza jak ktoś nie klaszcze NIEKTÓRYM tutaj!

"Bo wszystkie zwierzęta są równe..."

I widzę że tutaj jest co raz gorzej. NIEKTÓRZY moderatorzy od dawna powinni być wymienieni.

Banem to ty sobie mozesz straszyc kolegow na podworku lol Masz ladnie wszytko wytkniete i tylko na straszenie banem cie stac?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2017 o godz. 20:12

Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 14.11.2017 20:55 #8
Bushido daj se siana i nie dyskutuj jak zaczepiają. Ja nigdy nie twierdziłem że jestem święty bo nie raz po napisaniu czegoś podejrzewałem, że ban będzie (i był nie raz zasadny). Mało tego - sam siebie zgłaszam czasami Mrugnięcie

Po prostu można mieć ból tyłka jak się widzi, że pewne osoby wręcz wyzywają innych i nie ponoszą konsekwencji.
I tak się można bawić w zgłaszanie siebie nawzajem, a nie o to chodziło pewnie kiedy powstawało PPE na którym jestem od początku choć konto założyłem później.
Jestem w stanie zrozumieć, że nikt nie chce śmietnika w komentarzach ale nawet przy takiej ilości moderatorów - kiedyś było chyba jedynie dwóch - sytuacja wygląda podobnie, plus zgłoszenia z pierdoły które w zasadzie przechodziły wcześniej. Bo przecież zdjęcie, śmieszkowanie (z umiarem), odpowiadanie cytatem to rzecz mniej szkodliwa jak wyzwiska, przekleństwa w kierunku innych tylko dlatego bo myślą inaczej (mają "nie tę" konsolę). Litości ludzie. I tak źle i tak nie dobrze.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85672
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.11.2017 11:58 #9
Jak pod blogami można luźniej komentować skoro taki świetny blog dexxa o tarpanie został zdjęty? ;-D
Jak żyć panie?.. ;-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 15.11.2017 12:46 #10
Skromnie i spokojnie - tak jak na PPE Panie Mrugnięcie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych