Forum - Platforma - Sony - Najlepsze MMO / Co-op na PS4

Havcio
Poziom: 18
REP.: 25
Czytelnik
Havcio dodano: 10.11.2017, 23:51 #1
Witam,

szukam dobrego, klasycznego mmo do grania z ludźmi z klanu.
Miała w tym roku wyjść TERA online, ale coś słuch po niej zaginął.
Miał być Warhammer 40000 Eternal Crusade i słuch po nim zaginął

możecie coś polecić?
lub nawet jeśli nie klasyczne MMO, to może coś do co-op'a?

Miał być Space Hulk: Deathwing i wcięło.
Vermintide 2 wychodzi, ale to na chwilę obecną "nie wiadomo kiedy"

ktoś coś?.

a i sprawdzałem już zarówno WARFRAME jak i Neverwinter i jakoś nie w moim klimacie.
Final Fantasy - bez klawiatury nie podchodź, a ja lubię grać padem.
Rillas
Poziom: 19
REP.: 39
Czytelnik
Rillas dodano: 14.11.2017 14:58 #2
TESO typowe mmorpg, d3 HnS + swietny coop. Ja osobiscie czekam na port PoE (nie wiem czy sie kiedykolwiek doczekam, ale skoro zieloni dostali, to kto wie...)
Tratek
Poziom: 30
REP.: 164
Czytelnik
Tratek dodano: 22.11.2017 23:42 #3
Niestety MMO na konsole jest dosc malo. Najlepsze sa platne czyli FF i TESO. Z darmowek zostaje ci co najwyzej sprawdzic Skyforge. Na pocieszenie powiem iz chodza sluchy ze grudniu maja wystartowac testy do TERY wiec polecam sie zapisac i czekac na kluczyk. Jesli jednak skusisz sie na Skyforge to wez daj znac jak sie podoba bo tez bym pogral w jakies MMO w wolnym czasie :)

@up PoE na PS i jestem w niebie.
Havcio
Poziom: 18
REP.: 25
Czytelnik
Havcio dodano: 09.12.2017 05:49 #4
No TERA mocno będzie grana jak wejdzie.
jest chwilę po 5 rano, a ja siedzę i oglądam PSX i czekam aż pokażą nowy jakiś gameplay Mrugnięcie
rocktaron
Poziom: 54
REP.: 3612
Czytelnik
rocktaron dodano: 19.12.2017 10:18 #5
Dostałem kiedyś maila o testach TERA na ps4 z tego co pamiętam to pod koniec 2017 lub początkiem 2018 jakieś testy mają być.
http://tera.enmasse.com/consolebeta
KamilossPL
Poziom: 65
REP.: 16313
Czytelnik
KamilossPL dodano: 19.12.2017 19:36 #6
Do coopa Division i Wildlands.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85193
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.12.2017 20:00 #7
Najlepsza kooperacja w którą grałem na ps4 to było The Division.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40611
Czytelnik
Dżony dodano: 19.12.2017 23:37 #8
Paragon. W sumie od czasu jak zmienili mape nie gram ale znam ludzi którzy cisną w to cały czas.
Ewentualnie Destiny. Przynajmniej nie ma kłoptu ze znalezieniem graczy, zresztą w Paragonie też

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2017 o godz. 23:38

DJ
Poziom: 53
REP.: 1530
Czytelnik
DJ dodano: 11.01.2018 12:16 #9
Również polecam The Division ale powoli są przecieki o The Division 2 i tutaj bym celował.
Sam zacząłem grać w TESO parę dni temu. Nic nie kumam, przeglądam poradniki, trochę język angielski kuleje ale świat wygląda na ogromny i jest masa rzeczy do zrobienia .
Skyforge trochę kosmiczne - nie moje klimaty.
Dobrym wyjściem byłby też ARK, ale technicznie na PS4 to wygląda miernie.
Wredny
Poziom: 51
REP.: 3950
Czytelnik
Wredny dodano: 14.01.2018 23:46 #10
Destiny i The Division - to drugie najlepsze, zdecydowanie.
O "przecieki" odnośnie kontynuacji bym się nie martwił, bo to wciąż pieśń przyszłości (no i pewnie na starcie będzie raczej uboga w zawartość), a obecna odsłona ma ma chyba większą żywotność, niż miała od premiery.
Masa patchy, na czele z najnowszym update'm 1.8, który dodaje od cholery zawartości, nadchodzący Global Event, doskonały kontakt z developerem, który regularnie informuje o zmianach, tweakach i update'ach w fajnych filmikach na YouTube (State of the Game). Ta gra to teraz moloch - wypełniona jest po brzegi zawartością i w przeciwieństwie do Destiny nie trzeba kupować dodatków, by grać w coś więcej niż demo - mam prawie 200h, a dodatki ledwo liznąłem, żeby zobaczyć, o co chodzi.
Gierka aktualnie jest wręcz wychwalana za to, w jakim obecnie jest stanie, a masa YouTuberów nagrała kolejną jej recenzję - tak bardzo tytuł poprawił się od premiery.
eldonpistolero
Poziom: 41
REP.: 763
Czytelnik
eldonpistolero dodano: 10.02.2018 10:06 #11
Najlepszy coop na ps4 - Helldivers i Dying Light. Świetnie się przy tych grach bawiłem. Do tego Wildlands, Shadow Warrior 2. Mmo to w Elite Dangerous też fajnie można się pobawić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.02.2018 o godz. 10:07

Pogan696
Poziom: 30
REP.: 93
Czytelnik
Pogan696 dodano: 27.02.2018 11:05 #12
Szukam jakiegoś solidnego co-op'a na PS4. Zastanawiam się nad For Honor. Gra skupia sie bardziej na pojedynkowaniu sie 1 na 1 i grindzie postaci. Sa pojedynki 2 na 2 czy tez 4 na 4. Ale ponoć slabo to wychodzi w praniu. Sa tryby frontowe, gdzie siecze sie na lewo i prawo boty wraz z ekipa broniac warowni, itp. Wygląda na to, że najlepiej wychodzi pojedynkowanie sie dopracowanym systemem walki. Rożne klasy, niezła (stabilna grafa), krótka i treningowa kampania. Są opinie, że to taka niedorobiona MOBA, gdzie naprawde sprawdza sie tylko w pojedynkach 1 na 1.

Tom Clancy's: The Divison wg różnych opinii ma slabe PvP i robi za kiepskie MMO.

Ghost Recon: Wildlands do tej pory najbardziej mi się podoba. Lubię sandboxy i podoba mi się wolność jaką oferuję gra. Ciężki wybór.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych