Forum - Bazar - Sprzedam - Sprzedam XBox One Elite

Gzesiacek
Poziom: 31
REP.: 65
Czytelnik
Gzesiacek dodano: 03.11.2017, 13:13 #1
Przesiadam się na XOX i mam do sprzedania XBox One Elite. Przebieg maks. 100h (służył do ogrywania exów).
Oryginalne pudło i komplet akcesoriów. Do dogadania, czy w zestawie ma być zwykły pad (preferowane rozwiązanie) czy Elite.
Cena do uzgodnniena, ale przypuszczam, że moja propozycja okaże się atrakcyjna.
Mogę przesłać fotki. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wesoła).
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3819
Czytelnik
Ak-47 dodano: 03.11.2017 17:11 #2
Dam świniaka i dwie krowy!.

Chłopie podaj cenę i jak komuś nie będzie pasowała to będzie mógł się potargować z tobą na PW. Bo nie wiadomo jak się do tego odnieść.
https://twitter.com/Lukasz580
Gzesiacek
Poziom: 31
REP.: 65
Czytelnik
Gzesiacek dodano: 03.11.2017 20:27 #3

Ak-47 napisał:

Dam świniaka i dwie krowy!.

Chłopie podaj cenę i jak komuś nie będzie pasowała to będzie mógł się potargować z tobą na PW. Bo nie wiadomo jak się do tego odnieść.

Z tymi dwoma świniakami i dwiema krowami mógłbyś nie wyjść na swoje. Nie wiem jak stoi teraz cena żywca, ale taki zestaw zwierzaków to pewnie więcej niż kilka stówek. :-)

Jak się odnieść? Zakładałem, że ktoś, kto w ogóle będzie poważnie zainteresowany, odezwie się na priv i zapyta o cenę. Ja bym tak zrobił. Jeśli jest to takie trudne, to mogę ją podać otwarcie. Nie jest to tajemnica. Moja propozycja:
- 690 zł z używanym zwykłym padem (bez pada Elite),
- 840 zł z nieużywanym padem Elite (bez zwykłego pada).

Edit: Aż z ciekawości spojrzałem na inne ogłoszenia. Trzech sprzedających pode mną też nie podało w ogłoszeniu cen konsol i w niczym to nie przeszkadzało. :-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.11.2017 o godz. 20:35

Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3819
Czytelnik
Ak-47 dodano: 04.11.2017 21:28 #4
Jednego świniaka nie dwa Mrugnięcie A tam nie zaglądałem, będę musiał wejść i po marudzić na brak ceny.

moim zdaniem podawanie ceny to mus. Widząc cenę ktoś może się zainteresować. Dobra koniec off topu życzę udanej sprzedaży
https://twitter.com/Lukasz580

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych