Forum - Hyde Park - Hobby - Modelarstwo

KamilossPL
Poziom: 65
REP.: 16313
Czytelnik
KamilossPL dodano: 02.11.2017, 23:31 #1
Tutaj możemy pogadać o modelarstwie redujcyjnym. Pokażę na wstępie kilka moich ostatnich prac:

Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3819
Czytelnik
Ak-47 dodano: 03.11.2017 15:36 #2
Ta SDKFZ 232 wygląda jak by była z gliny ulepiona. :)

Podziwiam ludzki którzy robią na 1:72, takie to małe i trzeba mieć anielską cierpliwość, ja ledwo dawałem rady na 1:35
https://twitter.com/Lukasz580
KamilossPL
Czytelnik
KamilossPL dodano: 03.11.2017 18:25 #3

Ak-47 napisał:

Ta SDKFZ 232 wygląda jak by była z gliny ulepiona. :)

Podziwiam ludzki którzy robią na 1:72, takie to małe i trzeba mieć anielską cierpliwość, ja ledwo dawałem rady na 1:35

Nie mam miejsca na tak dużą skalę.. Ledwo mi starcza miejsca na 80 modeli w 1:72.. A drugie tyle mam w pudelkach do sklejenia :)
Calam
Poziom: 59
REP.: 5838
Czytelnik
Calam dodano: 17.11.2017 11:47 #4
ładny ten kfir. Ja już od prawie 3 miesięcy dłubię przy F4 i ciągle brakuje czasu, żeby go skończyć. Wrzucę jakieś foty jak już będzie gotowy.
A teraz żeby odświeżyć trochę temat, Super Cobra, zrobiony jakiś czas temu.
KamilossPL
Czytelnik
KamilossPL dodano: 18.11.2017 17:30 #5

Ja teraz pracuje nad Migiem 37.
KamilossPL
Czytelnik
KamilossPL dodano: 19.12.2017 19:31 #6
No i gotowy
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85195
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.12.2017 16:56 #7
Piękne. Aż mnie naszła ochota by samemu też coś skleić jak za młodych lat :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
KamilossPL
Czytelnik
KamilossPL dodano: 22.12.2017 22:44 #8

Cherubinek napisał:

Piękne. Aż mnie naszła ochota by samemu też coś skleić jak za młodych lat :-)

Polecam :)
Najpierw GRY, potem sprzęt
BlondSpaceBoro
Poziom: 73
REP.: 31374
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 08.01.2018 01:07 #9
Dreadfleet.
Modele, które nie tylko cieszą oko ale służą również do grania.
Każdy okręt ma swojego kapitana i ciekawą historię.
Trochę pracy przy tym było :)

Kapitan Jaego Roth i jego HeldenHammer
Nigdy nie wpływaj pod bukszpryt Heldenhammera, jeśli nie chcesz zostać zmiażdżony potężnym młotem. Tak samo unikaj podpływania pod burtę tego kolosa, gdyż 180 dział tylko na to czeka

Kapitan Aranessa Saltspite i jej SWORDFYSH

Kapitan Hackhart i jego BLACK KRAKEN. Jednoosobowa łódź podwodna śmiertelnie groźna przy abordażu.
Krasnoludzki kapitan wzbudza postrach nawet u największych piratów

A oto główny antagonista -> Hrabia Noctilus w swojej pływającej twierdzy ochrzonej jako BLOODY REAVER.
Krwawy rozbójnik jest zlepkiem kilku okrętów złupionych przez kapitana wampira.

Oto FLAMING SCIMTAR - pałac luksusu, bogactw i przyjemności kapitana Magusa.
Żywioł ognia, wiatru, nimfy wodne? Sułtan Magus kontroluje to wszystko. Każdy żywioł jest na jego jedno życzenie.

SHADEWRAITH - postrach wszystkich marynarzy i nie tylko.
Załoga kapitana Vangheista jest tak przeklęta, że nawet Bóg mórz i oceanów nie chce go przyjąć. To koszmarne widmo nawet nie może dotknąć wody.

Książe Yrellian dowodzi najszybszym i najbardziej zwrotnym okrętem+ma 2 smoki zamiast armat

Oto SCABRUS - najohydniejszy okręt jaki kiedykolwiek powstał. Dowodzi nim Skaweński kapitan Scretch o przydomku "Half Dead". Nie bez powodu, gdyż nieszczęsny lewiatan jest na wpół wyżarty od srodka przez Skawenów (szczuro-ludzi), ale wciąż żyje podtrzymywany magią spaczenia.
Głębinowa bestia morska cierpi z bólu ciągnąc za sobą własne wnętrzności. Załoga skaża spaczeniem każdego napotkanego wroga.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106624
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 08.01.2018 08:44 #10

BlondSpaceBoro napisał:

Dreadfleet.
Modele, które nie tylko cieszą oko ale służą również do grania.
Każdy okręt ma swojego kapitana i ciekawą historię.
Trochę pracy przy tym było :)

Kapitan Jaego Roth i jego HeldenHammer
Nigdy nie wpływaj pod bukszpryt Heldenhammera, jeśli nie chcesz zostać zmiażdżony potężnym młotem. Tak samo unikaj podpływania pod burtę tego kolosa, gdyż 180 dział tylko na to czeka

Kapitan Aranessa Saltspite i jej SWORDFYSH

Kapitan Hackhart i jego BLACK KRAKEN. Jednoosobowa łódź podwodna śmiertelnie groźna przy abordażu.
Krasnoludzki kapitan wzbudza postrach nawet u największych piratów

A oto główny antagonista -> Hrabia Noctilus w swojej pływającej twierdzy ochrzonej jako BLOODY REAVER.
Krwawy rozbójnik jest zlepkiem kilku okrętów złupionych przez kapitana wampira.

Oto FLAMING SCIMTAR - pałac luksusu, bogactw i przyjemności kapitana Magusa.
Żywioł ognia, wiatru, nimfy wodne? Sułtan Magus kontroluje to wszystko. Każdy żywioł jest na jego jedno życzenie.

SHADEWRAITH - postrach wszystkich marynarzy i nie tylko.
Załoga kapitana Vangheista jest tak przeklęta, że nawet Bóg mórz i oceanów nie chce go przyjąć. To koszmarne widmo nawet nie może dotknąć wody.

Książe Yrellian dowodzi najszybszym i najbardziej zwrotnym okrętem+ma 2 smoki zamiast armat

Oto SCABRUS - najohydniejszy okręt jaki kiedykolwiek powstał. Dowodzi nim Skaweński kapitan Scretch o przydomku "Half Dead". Nie bez powodu, gdyż nieszczęsny lewiatan jest na wpół wyżarty od srodka przez Skawenów (szczuro-ludzi), ale wciąż żyje podtrzymywany magią spaczenia.
Głębinowa bestia morska cierpi z bólu ciągnąc za sobą własne wnętrzności. Załoga skaża spaczeniem każdego napotkanego wroga.

Śliczności.... Autko z Gran Turismo ?
Najpierw GRY, potem sprzęt
BlondSpaceBoro
Poziom: 73
REP.: 31374
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 08.01.2018 13:22 #11
Yep.
Nissan GT-R :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych