Forum - Hyde Park - Hyde Park - Pośmiejmy się z Januszy i Cebularzy na rodzimych aukcjach

Przejdź do strony

Strona

Perez bije w szczepionkę !!!
Lipton
Poziom: 54
REP.: 6022
Czytelnik
Lipton dodano: 07.03.2018 10:49 #31

Tom19 napisał:

Ja wale, gruba opcja. 0_o
Ak-47
Poziom: 48
REP.: 3910
Czytelnik
Ak-47 dodano: 07.03.2018 12:06 #32
Gościu sprzedawał to za małą kasę, kupiło to ileś osób - podniósł cenę do tego tysiaka i zapewne czeka, aż ktoś się nabierze na to.
https://twitter.com/Lukasz580
Eazy
REP.: 2539
Czytelnik
Eazy dodano: 09.03.2018 23:25 #33
Co tu dużo mówić - Janusz Biznesu.
Fred
Poziom: 37
REP.: 1132
Czytelnik
Fred dodano: 23.05.2018 17:32 #34

Ak-47 napisał:

Gościu sprzedawał to za małą kasę, kupiło to ileś osób - podniósł cenę do tego tysiaka i zapewne czeka, aż ktoś się nabierze na to.

temu bo nie miał na stanie i by nie ściągać aukcji podniósł cene, a popularnosc została.
LiseQ
Poziom: 14
REP.: 30
Czytelnik
LiseQ dodano: 19.06.2018 10:09 #35
A tu macie ciekawą reklamę:

Co Wy na to? Niezły zgrzyt!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.06.2018 o godz. 10:10

ranfanya
Poziom: 25
REP.: 353
Czytelnik
ranfanya dodano: 21.06.2018 09:15 #36
Co do Allegro to niekoniecznie chce naciągnąć kogoś na kasę - sprawa jest prostsza :-) Dwie kwestie - pierwsza: jeśli kończy się sprzedawcy towar, podnosi się cenę aby nie trzeba było wszystkiego wystawiać od początku. Przyjdzie dostawa, cena wróci na swoją pozycję. Druga kwestia: kiedy na Allegro wystawiamy przedmiot jako sklep, możemy oznaczyć, żeby był widoczny "aż do wyczerpania zapasów' i ustawiamy sobie np. na 1000 sztuk. Dzięki temu sprzedaż rośnie a my mamy szanse być wyższej w wyszukiwaniach wg trafności na Allegro. W momencie, kiedy kończy nam się przedmiot na magazynie możemy ściągnąć aukcję albo podnieść cenę. Wiemy, że nikt tego za taką kwotę nie kupi, a my dzięki temu nie musimy wystawiać aukcji na nowo, co tak naprawdę oznaczałoby dla nas "bicie się" od nowa na wysokie pozycje w wyszukiwarce Allegro "po trafności" ;-)
Świat jest mały ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
Podążaj za białym królikiem
Black Games
Poziom: 38
REP.: 1447
Czytelnik
Black Games dodano: 05.01.2019 16:48 #37
Ale teraz na Allegro jest opcja wznawiania zakończonych aukcji.
wynurzenia gracza
Ojciec-Gracz
Poziom: 79
REP.: 30454
Czytelnik
Ojciec-Gracz dodano: 05.01.2019 19:46 #38

Wałs0raj napisał:

REALista napisał:

http://www.ppe.pl/gramoty/2187/janusze-biznesu-poziom-arcymistrz.html

Od dłuższego czasu szukam wytłoczek do psx-a, więc dla mnie jest to jak najbardziej ok.

Co to są wytłoczki do PSX ?
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 97071
Czytelnik
Cherubinek dodano: 08.01.2019 13:14 #39
Te wytłoczki, które są w kartonie, żeby się sprzęt nie uszkodził.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Ak-47
Czytelnik
Ak-47 dodano: 10.01.2019 13:40 #40
a ja nie rozumiem tych januszy co sprzedają gry. Ostatnio próbuje kupić ME:Andromeda na konsole i gry chodzą po 40-45 za nówkę a ktoś chciał mi sprzedać używaną za 35 zł... Lubię przycebulić, ale te 5 czy 10 zł mi róznicy nie robi i wolę nówkę. Byznesy, byzneciki, robienie klienta w uja no masarka z tym jest.
SewerynK
Poziom: 13
REP.: 136
Czytelnik
SewerynK dodano: 10.01.2019 15:20 #41

Ak-47 napisał:

a ja nie rozumiem tych januszy co sprzedają gry. Ostatnio próbuje kupić ME:Andromeda na konsole i gry chodzą po 40-45 za nówkę a ktoś chciał mi sprzedać używaną za 35 zł... Lubię przycebulić, ale te 5 czy 10 zł mi róznicy nie robi i wolę nówkę. Byznesy, byzneciki, robienie klienta w uja no masarka z tym jest.

co w tym złego że tyle chcą - proste nikt tego nie kupi i tyle, ewentualnie jakiś jeleń
Ak-47
Czytelnik
Ak-47 dodano: 10.01.2019 16:11 #42
Złego w tym, ze jakiś jeleń się może na to nabrać :) Jakiś dzieciak kupi taniej o 5 i pomysli, że złapał pana boga za pięty :)
Praise the sun!
BadOmen
Poziom: 52
REP.: 1923
Czytelnik
BadOmen dodano: 11.01.2019 15:10 #43

Ak-47 napisał:

Nie każdy chce za samą folię dopłacać 10 zł, a często trzeba dopłacać jeszcze za pocztę, więc oszczędność zawsze jakaś jest.
Wtedy wysyłka wychodzi jakby gratis. Zawsze jednak można pójść do sklepu, ale ceny nie będą tak dobre jak w necie.
Ludzie raczej dbają o gry, więc jeśli różnica jest chociażby o te 10 zł to warto zaoszczędzić, zawsze to można wydać na jakieś piwko, czy ciastko :)
Mnie bardziej denerwują Janusze, którzy robią wysyłki +15 zł za zwykły polecony.

Także więc jak towar jest w bdb stanie, to czemu nie brać?
Lustra są lepsze niż telewizja!
Zachęcam do odwiedzania mojego bloga. :)
Ak-47
Czytelnik
Ak-47 dodano: 11.01.2019 16:21 #44

BadOmen napisał:

Ak-47 napisał:

Nie każdy chce za samą folię dopłacać 10 zł, a często trzeba dopłacać jeszcze za pocztę, więc oszczędność zawsze jakaś jest.
Wtedy wysyłka wychodzi jakby gratis. Zawsze jednak można pójść do sklepu, ale ceny nie będą tak dobre jak w necie.
Ludzie raczej dbają o gry, więc jeśli różnica jest chociażby o te 10 zł to warto zaoszczędzić, zawsze to można wydać na jakieś piwko, czy ciastko :)
Mnie bardziej denerwują Janusze, którzy robią wysyłki +15 zł za zwykły polecony.

Także więc jak towar jest w bdb stanie, to czemu nie brać?

Mnie 10 złotych w ciągu miesiąca róznicy nie robi naprawdę :) A poza tym kupując w sklepie jest jeszcze jaka tak gwarancja, a kupując od użytkownika to może już nie byc czasami tak różowo. Policzyłem ceny i oszczędność miedzy nówka a używaną razem z przesyłka wynosi 4 zł, więc to jeszcze mniej przemawia za tym, by kupić urzywaną. 35 zł to ja mógłbym dać razem z przesyłką :) Co do sklepów to trza czekać na promocje, ja obok siebie mam empik, RTVeuroAGD, ultima i kilka się jeszcze znajdzie i trafiają się konkretne promocje np destiny 2 za 20 zł :)

Ostatnio trafiłem na gościa który na allegro liczył sobie chyba te 10 czy 15 zł za przesłanie JEDNEJ sztuki gry. Podejrzewam, że kupujać dwie wybuli się 20-30 zł i te gry będą w jednej paczce. Tylko, że alle robi się coraz droższe niestety i janusze kombinują jak tu zarobić jeszcze wiecej.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 97071
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.01.2019 09:29 #45
A ja wolałbym używkę o dychę taniej. Gra jest ta sama, a z gwarancją na grę to jest ona aktualna póki nie wyjdziesz ze sklepu :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych