Play for fun, not 4K
Sendo1910
Poziom: 62
REP.: 12884
Czytelnik
Sendo1910 dodano: 29.10.2017, 20:35 #1
Jak przez pryzmat czasu oceniacie ten tytuł? Od jakiegoś czasu zacząłem się nim poważnie interesować. Swego czasu gra nieźle oberwała za sezony z dodatkowymi postaciami, co po części rozumiem, jednak abstrahując od tego - warto dać jej szansę? Oferuje coś specjalnego względem popularniejszej konkurencji, czy to typowy średniak żerujący na znanej przed laty licencji?
You're one... *ugly* motherfucker!
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 52466
Czytelnik
Fox460 dodano: 30.10.2017 01:06 #2

Sendo1910 napisał:

Jak przez pryzmat czasu oceniacie ten tytuł? Od jakiegoś czasu zacząłem się nim poważnie interesować. Swego czasu gra nieźle oberwała za sezony z dodatkowymi postaciami, co po części rozumiem, jednak abstrahując od tego - warto dać jej szansę? Oferuje coś specjalnego względem popularniejszej konkurencji, czy to typowy średniak żerujący na znanej przed laty licencji?

Dobra gra, tylko nie wiem jak tam teraz z graczami, wiadomo że wsparcie się skończyło. Wiec i zainteresowanie mogło spaść, bo pamiętam jak w 2015 roku było wsparcie to ludziska grali jak szaleni. Teraz nie wiem jak jest, ale gra na pewno nie żeruję na marce z przed laty, bo sporo się zmieniła wprowadziła swoje zmiany, nioby w KI był system combosów, a tutaj je świetnie poprawili, że nie musisz być pro aby zrobić kombo 25 HIT. Mnie osobiście udało się 90Hit zrobić co już podchodzi pod Ultra Combo.

Do tego są już completne wydania gry (Killer Instinct: Definitive Edition), czyli wszystkie postaci do kupienia w jednym pakiecie. Kupisz już ją za 59zł w pudełku, więc naprawdę warto. W dodatku otrzymasz dwie klasyczne odsłony za Free.

LINK do Pudełka

Wydaje mi się że 79zł z wysyłką, to nie dużo kasy jak na taką zawartość jaką oferuję KI, w dodatku jest co tam robić.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Play for fun, not 4K
Sendo1910
Czytelnik
Sendo1910 dodano: 30.10.2017 14:00 #3
Dzięki Fox'u za wyczerpującą odpowiedź! Wizualnie gra bardzo mi się podoba, szczególnie design wojowników. Znalazłem wspomnianą przez Ciebie ofertę z Killer Instinct: Definitive Edition, cena bardzo atrakcyjna i gdy pozyskam X'a, będzie to prawdopodobnie jedna z moich pierwszych gier na tę platformę :)
jagmar
Poziom: 46
REP.: 1303
Czytelnik
jagmar dodano: 30.10.2017 22:49 #4
Jak dla mnie to bardzo słaba gra... Odbiłem się od niej po godzinie i nie mam zamiaru wracać...

No ale ja wychowałem się na tekkenie wiec mogę nie być obiektywny Mrugnięcie
Play for fun, not 4K
Sendo1910
Czytelnik
Sendo1910 dodano: 31.10.2017 12:11 #5
jagmar - co Ci w niej nie pasowało? Mechanika, dobór wojowników, mało responsywne sterowanie?
jagmar
Poziom: 46
REP.: 1303
Czytelnik
jagmar dodano: 31.10.2017 14:44 #6
raczej mechanika... mam takie wrażenie, że w Tekkenie jest po prostu walka a tutaj bezsensowne napierdzielanie... 90 Hit combo ? no kurrr co to jest ?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych