Forum - Hyde Park - Hyde Park - Oszukany przez Microsoft.

Gość
Gość
zakapior dodano: 29.10.2017, 19:58 #1
Skype się skończył wraz z przejęciem go przez Microsoft. Oszukali mnie dzisiaj na 40 zł. Z taką perfidną praktyką jeszcze się nie spotkałem. Otóż chciałem dzisiaj wykonać połączenie przez skype ale okazało się, że nie mam środków. Ok, no to doładowałem. Po czym pojawił mi się komunikat, że mam na koncie ukryte przez nich środki i czy chcę je odblokować, czyli 37zł. Z takim chamstwem jeszcze się nie spotkałem, żeby ukrywać przed właścicielem jego własne środki, zmuszając do ponownego płacenia. Znacie jakieś inne komunikatory, ale poważne, nie gów... w stylu GG, które umożliwiają dzwonienie międzynarodowe na telefony stacjonarne? Nawet odpłatne. Złodziejom ze Skype już podziękuję.
KEK.
NikoBellic91
Poziom: 46
REP.: 3457
Czytelnik
NikoBellic91 dodano: 29.10.2017 20:57 #2
Sprawdź Viber lub WhatsApp.
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 29.10.2017 21:51 #3
LOL MrGreen zakapiora oszukali znowu :P

Miałem ostatnio podobnie w Viber gdzie mi również ciachnęli środki, z tym że tam jest możliwość odzyskać tylko trzeba na jakąś stronkę wejść. Mnie się nie chce.
Tak więc nie tylko zły Microsoft tak oszukuje Mrugnięcie
A nowy Skype w końcu po latach udręki się poprawił. Ten nowy wygląd nawet fajny. Choć ja go bardzo mało używam akurat.
Viber też jeszcze 2-3 lata temu był lepszy a teraz taka kolubryna się zrobiła ze wszystkim.

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 07.11.2017 o godz. 21:06

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 53050
Czytelnik
Fox460 dodano: 30.10.2017 00:57 #4

dajpanrubla napisał:

LOL MrGreen zakapiora oszukali znowu :P

Miałem ostatnio podobnie w Viber gdzie mi również ciachnęli środki, z tym że tam jest możliwość odzyskać tylko trzeba na jakąś stronkę wejść. Mnie się nie chce.
Tak więc nie tylko zły Microsoft tak oszukuje Mrugnięcie
A nowy Skype w końcu po latach udręki się poprawił. Ten nowy wygląd nawet fajny. Choć ja go bardzo mało używam akurat.
Viber też jeszcze 2-3 lata temu był lepszy a teraz taka kolubryna się zrobiła ze wszystkim.

Mogłeś chociaż dać obrazek w spoiler. A sam temat nadawałby się do TRUDNYCH SPRAW albo DLACZEGO JA MrGreen. Żeby to tylko MS leciało w kulki, dajmy na to SONY słynie z bardziej radykalnych środków, jakoś o tym tematy nie powstają. Wystarczy wbić na PS Polska i poczytać.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.10.2017 o godz. 00:58

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Gość
Gość
zakapior dodano: 30.10.2017 05:20 #5
Sony kradnie ludziom pieniądze z PSN? Chyba tylko Tobie z tego konta, którego nie masz i konsoli od szwagra.

PS. Czyli Viber też odpada. Widzę że przekręty lepsze od metody na wnuczka odchodzą na tych komunikatorach.
Kupię 8-my dzień tygodnia.Oferty na PW.
Cichoociemny
REP.: 30945
Czytelnik
Cichoociemny dodano: 30.10.2017 07:26 #6
Ryly?
Złodzieje i paszkwiaki z tego Mirkosoftu.
Ja tam zaraz bym bloga wysmarował...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85658
Czytelnik
Cherubinek dodano: 31.10.2017 13:19 #7
Ja korzystam z Whatsappa. Córka często jest w Chinach lub na Tajwanie i normalne połączenie kosztowałoby majątek. Jakość jest średnia, ale już np. jak rozmawialiśmy z żoną w Holandii to było idealnie, nawet lepiej niż przy zwykłym telefonowaniu.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
REP.: 53050
Czytelnik
Fox460 dodano: 01.11.2017 21:11 #8

Cherubinek napisał:

Ja korzystam z Whatsappa. Córka często jest w Chinach lub na Tajwanie i normalne połączenie kosztowałoby majątek. Jakość jest średnia, ale już np. jak rozmawialiśmy z żoną w Holandii to było idealnie, nawet lepiej niż przy zwykłym telefonowaniu.

Zasmucę cię bo tutaj nie ważne gdzie jesteś, nawet w Polsce masz średnie połączenia , czasem jest lepiej czasem gorzej, nie ważne chyba gdzie jesteś. Skoro w PL takie cyrki, to Holandia czy Pekin bez znaczenia.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85658
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.11.2017 09:53 #9
Nie zgodzę się do końca. Oczywiście, że jakość połączenia nawet i w Polsce zdarzy się, że będzie słaba, ale Chiny mają swoją specyfikę. Tam internet jest monitorowany, praktycznie nie można korzystać z fejsa i części komunikatorów. Rząd wprowadził tzw. Projekt Złota Tarcza, który blokuje niektóre wyniki wyszukiwania itd. Mając powyższe na uwadze uważam, że poprawne działanie Whatsappa to spory plus tej aplikacji.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Microsoft Über alles
Kriss_Hietala
Poziom: 66
REP.: 10301
Czytelnik
Kriss_Hietala dodano: 04.11.2017 14:54 #10
COś jest na rzeczy. Mnie Microsoft tez oszukał. Złożyłem preorder na PS i do tej pory mi kasy nie pobrali ani nie wysłali... jak oni chcą się wyrobić na 7 listopada to ja nie wiem... Codziennie męcze supporta na chacie i oni nic nie wiedzą i mam czekać...
Enarso Ynos
FLACZEK1988
Poziom: 55
REP.: 3416
Czytelnik
FLACZEK1988 dodano: 04.11.2017 17:13 #11
Mi pobrali chyba 31 października a wysłali wczoraj.
Gość
Gość
PepePanDziobak dodano: 05.11.2017 20:57 #12
Ja zamówiłem do sklepu i płatność przy odbiorze i zamówienie wysłali 3 listopada Mrugnięcie
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 06.11.2017 23:52 #13
Późno zamówiliście. Ja od razu po ogłoszeniu zamówiłem i:

"Monday, 6 November
Parcel has been handed over to the carrier and is in transit"

Choć ponoć są tacy co już mają (nie liczę patologii z youtube).
Praise the sun!
BadOmen
Poziom: 51
REP.: 1882
Czytelnik
BadOmen dodano: 09.11.2017 11:39 #14
Grożą zamrożeniem kasy? Panie i panowie tak WSZĘDZIE jest! Nawet w telefonach komórkowych! Kupujesz doładowanie dostajesz kasę na konto i określoną ilość dni. Po iluś tam dniach NAWET jeśli MASZ kasę na koncie to wtedy I TAK Z NIEJ NIE SKORZYSTASZ! I nie ma, że masz hajs. Nieważne konto - nie ważny hajs. Mnie to też denerwuje, ale co pojedyncze jak my osoby mamy do gadania? Można wykupić rok ważności konta płacąc np 10 zł miesięcznie (w plusie) ale po co im dawać hajs jak można wydzwonić wykorzystać na internety i znowu doładować? Tak działa biznes komunikacyjny. Kiedyś była możliwość wysyłania kasy z konta w telefonie na inne konto - dziś żaden operator tego ci nie da! Operatorzy chcą kasy, a nie dla nas jak najlepiej. Trzeba się z tym pogodzić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.11.2017 o godz. 11:40

Lustra są lepsze niż telewizja!
Zachęcam do odwiedzania mojego bloga. :)
KamilossPL
Poziom: 65
REP.: 16369
Czytelnik
KamilossPL dodano: 27.11.2017 16:26 #15

BadOmen napisał:

Kiedyś była możliwość wysyłania kasy z konta w telefonie na inne konto - dziś żaden operator tego ci nie da!

Da się ale przez posredniakow ktorzy pobieraja za to dosc spora prowizje. Jak ostatnio patrzylem to jakies 30-50.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych