Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 34944
Czytelnik
Gomlin dodano: 27.10.2017, 16:54 #1
Siemka,
Pykam sobie i pykam na Słiczu i kiedy używam opcji handhelda wszystko jest git malina. Sprawa się komplikuje gdy konsolka się rozładuje i coraz bardziej doskwiera mi problem wyciągania joy-con'ów i przekładania do Gripa - a po naładowaniu wyciąganie z Gripa i wsuwanie do tableta.
Nic więc dziwnego, że z czasem przychodzi do głowy myśl by zaopatrzyć się w drugi kontroler i nie utrudniać sobie życia. eraz tylko pytanie co wybrać.
Do wyboru mamy:

Joy-Cony :
Najdroższa chyba alternatywa ( kolory akurat to już szczegół)
Cena oscyluje gdzieś w okolicy 330 zł za nówki
Wygoda: Osobiście na Joy-Con'ach nie gra mi się źle aczkolwiek nie mam porównania z innymi kontrolerami

Pro Controller
Wersja trochę mniej bijąca po portfelu a najtańszą można wyciągnąć z wersji Splatoona 2
Cena takiej wersji oscyluje w okolicach 260 zł za nówki

HORI Pad Przewodowy
Pad wygląda bardzo fajnie i prezentuje się dość solidnie. Nie wiem czy jego wygoda jest równa padowi PRO ale najbardziej ( w dzisiejszych czasach ?) doskwiera to, że jest on przewodowy...
Cena za to bardzo atrakcyjna - w okolicach 150 zł

Jakiś NoName
Szczerze mówiąc do NoName'ów podchodzę z dużym dystansem ale ponoć działa... No i też oczywiście kabel
Cena poniżej 100 zł

NoName #2
Dystans i podejście podobne jak do pada powyżej
Cena wyższa (120 zł) ale za to bezprzewodowy - ponoć też działa

Pokken DX PAD
Pad dedykowany do gry pokemonowego tekkena - wygląda fajnie itp ale zdecydowanie wykastrowany ze zbyt dużej ilości przycisków. W wielu grach bedzie prawdopodobnie niegrywalny - a szkoda
Cena ok 120 zł

Więcej kontrolerów nie znalazłem - teraz mam do Was pytania:

- Z czego korzystacie jako 2 kontroler dla swej wygody? Joy-Cony czy typowe Pady?
- Jak ma się wygoda grania porównując joy'e z padami?
- Jak wygląda sprawa baterii? Co dłużej wytrzymuje na akumulatorkach ?

Dzięki za odpowiedzi ;]
Top Satyr
Princess Nue
Poziom: 56
REP.: 6770
Czytelnik
Princess Nue dodano: 27.10.2017 20:22 #2
Pro Controller zdecydowanie. Świetnie wykonany, bardzo wygodny, długo trzymająca bateria, ogólnie jakościowo na poziomie pada od XONE. Sam mam od premiery Switcha i chwalę sobie bardzo, jest wart swojej ceny.
Is this a good civilization?
Ten człowiek od Nintendo
Rayos
Poziom: 63
REP.: 11124
Administrator
Rayos dodano: 16.11.2017 12:33 #3
a po co nakładać joye na gripa? wygodniej się gra bez niego Mrugnięcie przynajmniej mi. jak chcesz grać na TV to kup pro controllera. fantastyczny kontroler
Gomlin
Czytelnik
Gomlin dodano: 16.11.2017 14:44 #4
No to na gwiazdkę może będzie - a pytanie:
Go się ładuje przez kabel jak u sony czy ma baterie jak u MS?
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 76
REP.: 25030
Czytelnik
Guile dodano: 16.11.2017 23:22 #5
Pro controller ma wbudowany akumulator, więc ładujesz go przez kabel.
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40611
Czytelnik
Dżony dodano: 19.11.2017 12:47 #6
Nie wiem jaki jest najlepszy ale zamówiłem pro controllera w wersji szarej. Chciałem poczekać na edycje xeno ale skoro znalazłem tego za 250 w sklepie w Gdynii wiec nie było co wybrzydzać.
Z tego co wiem nie trzyma bateria aż tak rewelacyjnie jak w pro controlerze z wiiU ale nadal jest poprawnie
Gomlin
Czytelnik
Gomlin dodano: 19.11.2017 13:37 #7
Mi osobiście bardziej podoba się ten ze Splatoona - tak jakby żywszy i ma chyba mniej "różu"
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40611
Czytelnik
Dżony dodano: 24.11.2017 15:07 #8
No i pobawiłem sie troche nowym pro controllerem i mam zastrzezenia do buttonów zl/zr. Nie mam pojecia czy są analogowe bo skok jest za mały co może przeszkadzać głównie w wyścigach których na switchu zapewne wiele nie bedzie ale za to może przyspieszyć reakcje w strzelankach.
Ogółem pad sprawia dobre wrażenie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych