Forum - Platforma - Inne - [iOS, Android] Animal Crossing: Pocket Camp | Nintendo FREE TO PLAY

Gość
Gość
XXXTENTACLES dodano: 25.10.2017, 18:24 #1

Oficjalna strona: ac-pocketcamp.com
Zwiastun: YouTube
Gameplay: YouTube

Cena: Darmowe (+ zakupy w aplikacji)
Dystrybucja: App Store, Google Play™
Urządzenia: iOS 9.0 lub nowsze, Android 4.2 lub nowsze
Dostępność: pod koniec listopada 2017

W Animal Crossing: Pocket Camp wcielimy się w zarządcę pola namiotowego. Z pomocą craftingu będziemy zbierać materiały i tworzyć z nich meble, którymi przyozdobimy nasze obozowisko. Nie znaczy to jednak, że tylko tam będziemy spędzać swój czas, bo zwiedzimy jeszcze kilka innych obszarów. Powrócą także dobrze znani zwierzęcy mieszkańcy, z którymi będziemy mieli okazję ponownie się zaprzyjaźnić i wręczać im prezenty. Naturalnie będzie też opcja odwiedzania pól namiotowych innych graczy wraz z wymianą przedmiotów.

Choć gra jest darmowa, to pojawią się opcjonalne mikrotransakcje - Leaf Tickets. Znane nam Bells będą osobno i co najważniejsze, obie waluty będzie można otrzymać w grze, np. za wykonywanie zadań. Funkcja zakupów za pomocą prawdziwych pieniędzy ograniczy się jedynie do przyspieszenia gry (wybudowania jakiegoś obiektu) czy do wymian na materiały. Gra toczy się w czasie rzeczywistym, dlatego najważniejsze jak w przypadku innych gier z serii jest być cierpliwym... albo wyjątkowo szczodrym w Pocket Camp.

Szczerze? Nie mogę się doczekać. Australia już gra, niektórzy spoza tego państwa ściągają apki i oszukują nieco, żeby samemu zagrać - ja postaram się grzecznie poczekać. Gra nie będzie w języku polskim, ale pojawi się u nas w tym samym czasie do pobrania jak w przypadku pozostałych krajów. Tak czy siak zapowiada się niesamowicie. To nie będzie tylko budowanie pola namiotowego, znów będziemy mogli chwytać za wędkę czy łapać robale - oczywiście odhaczając każdą zdobycz w kolekcjach. Podoba mi się, że naszym domkiem będzie samochód kempingowy, który umeblujemy w środku i pomalujemy z zewnątrz. No i kurczę... wszystko wygląda dobrze. Nawet bardziej rozbudowanie w niektórych elementach gry. Ach... ten zapach, chyba znów nie będę mieć życia.
Rillas
Poziom: 19
REP.: 39
Czytelnik
Rillas dodano: 25.10.2017 23:16 #2
Czekam. Na telefonie ostatnia gra, ktora zatrzymala mnie na dluzej to simcity:bi i dlugo potem nic. A nie ukrywam, ze przyda sie tytul, w ktory bedzie można sobie umilic pykajac na telefonie w pracy
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 80
REP.: 44423
Czytelnik
saptis dodano: 31.12.2017 15:11 #3
Gram juz od jakiegos czasu - raczej sporadycznie, ale fajna ta gra - ma ladna grafike.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych