Forum - Hyde Park - Hyde Park - Agresywny kierowca ciężarówki na drodze.

Gość
Gość
peksa dodano: 25.10.2017, 13:14 #1
Sytuacja zdarzyła się na drodze stołecznego miasta. Kierowca ciężarówki, wymusił pierwszeństwo na pieszych, którzy mieli zielone światło. Podczas przejeżdżania przez pasy, kierował do przechodniów, zza szyby środkowy palec. Okazało się, że kierowca zawracał na rondzie. Jeden z przechodniów na którym wymusił pierwszeństwo, stał na chodniku po drugiej stronie ulicy, kierowca otworzył okno i wykrzykiwał agresywne słowa.

Według mojej oceny za takie zachowanie, prawo jazdy powinno być zabierane dożywotnio a sprawca, poddany badaniom psychologicznym, psychiatrycznym na własny koszt.

Człowiek jest człowiekiem, mógł się zagapić, zapomnieć ale popełnić kardynalny błąd i według mojej oceny celowo narazić pieszych na niebezpieczeństwo jest ciężkie do zrozumienia.

Mieliście sami, bądź byliście obserwatorami niebezpiecznych, nieodpowiedzialnych zachowań kierowców ?
Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 25.10.2017 13:48 #2

peksa napisał:

Według mojej oceny za takie zachowanie, prawo jazdy powinno być zabierane dożywotnio a sprawca, poddany badaniom psychologicznym, psychiatrycznym na własny koszt.

Za co? Na jakiej zasadzie? Kurde, w Internetach to wszyscy chcą wszystkim zabierać za byle bzdurę prawo jazdy dożywotnio i jeszcze ich do pierdla na 25 lat wsadzać.
Ostatni raz jak sprawdzałem, to nie ma mandatów za bycie bucem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.10.2017 o godz. 13:49

Gość
Gość
peksa dodano: 25.10.2017 14:11 #3

AkodoRyu napisał:

Za co? Na jakiej zasadzie? Kurde, w Internetach to wszyscy chcą wszystkim zabierać za byle bzdurę prawo jazdy dożywotnio i jeszcze ich do pierdla na 25 lat wsadzać.
Ostatni raz jak sprawdzałem, to nie ma mandatów za bycie bucem.

Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się dla przejściu dla pieszych: 10 pkt i 350 zł.
Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 25.10.2017 14:32 #4

peksa napisał:

Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się dla przejściu dla pieszych: 10 pkt i 350 zł.

No i sam sobie odpowiedziałeś co powinien dostać.

Bez wideo nic więcej nie powiem, bo nie widziałem sytuacji, a naoczni świadkowie nie są zazwyczaj dobrym źródłem informacji.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych