Forum - Bazar - Sprzedam - Xbox one x "Project Scorpio Edition"

Marcin9865
Poziom: 30
REP.: -1
Czytelnik
Marcin9865 dodano: 22.10.2017, 21:13 #1
Hej, wszystkim mam do oddania, przekazania zamówienie na xbox one x project scorpio edition. Mam potwierdzone zamówienie w komputroniku do odbioru osobistego w Radomiu. Jak ktoś chętny to proszę o kontakt. Zaznaczam że nie chcę z tego tytułu nic zarobić.
Marcin9865
Czytelnik
Marcin9865 dodano: 02.11.2017 20:08 #2
Temat nie aktualny, jeżeli nie chcecie to zostawię dla siebie :)
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86828
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.11.2017 20:30 #3

Marcin9865 napisał:

Kto Ci do Radomia po konsolę pojedzie?..
No chyba, że będą braki w zaopatrzeniu na premierę to wtedy może ktoś się skusi :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Marcin9865
Czytelnik
Marcin9865 dodano: 03.11.2017 11:34 #4

Cherubinek napisał:

Marcin9865 napisał:

Kto Ci do Radomia po konsolę pojedzie?..
No chyba, że będą braki w zaopatrzeniu na premierę to wtedy może ktoś się skusi :-)

Widzisz takie czasy, teraz nikt nie chce przyjechać po konsole a za chwile wszyscy będą musieli przyjeżdżać do tego nieszczęsnego i zapomnianego miasta widmo nazywanego Radom ( o zgrozo, pewnie was okradną) na lotnisko jak nam przeniosą Modlin nad głowy :) Nie rozumiem hejtu na Radom. Pewnie jakbym nie napisał gdzie jest do odebrania jakaś chętna osoba by się znalazła, ale po odebraniu wiadomości z "Miejsce odbioru: Radom" natychmiast by się wycofała bo przecież to RADOM brrrr, a ja pewnie jestem typowym blokowym Sebixem z Radomia, który natychmiast po odebraniu konsoli przez niczego nie spodziewającego się nieszczęśnika, napadnę go wraz ze swoją bandą ubranych na sportowo kolegów i szczęśliwiec zmieni się w kolejną ofiarę Radomskich sebixów, pozbawioną pięknego sprzętu w edycji scorpio - ludzie litości. Wolałem uniknąć i nie robić nadziei sobie i innym.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.11.2017 o godz. 11:40

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.11.2017 20:47 #5
Dramatyzujesz trochę :-)

Nic nie wiedziałem, że istnieje jakiś hejt na Radom, dla mnie miejscowosć jak setki innych. Ja mieszkam w Częstochowie, ale mam rodzinę na Śląsku i wiem, że cały czas opowiadają sobie dowcipy o Sosnowcu :-)

A tak zupełnie serio uważam, że postrzeganie kogokolwiek poprzez pryzmat miejscowości, w której mieszka jest słabe.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Marcin9865
Czytelnik
Marcin9865 dodano: 03.11.2017 23:08 #6
Nie mów że nie słyszałeś o "chytrej babie z Radomia" MrGreen ? nie dramatyzuje tylko taki jest obraz Radomia w Polsce... a to się zgadzam z Tobą że postrzeganie ludzi wedle miejsca zamieszkania jest słabe, ja się wielokrotnie z tym spotkałem dlatego pewnie, odebrałem Twój komentarz jako rodzaj ataku/hejtu. Wiem że nie miałeś takich zamiarów :-) btw wrzucę zdj konsoli w ten temat jak tylko odbiorę :-D Dzięki i miłego weekendu.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 04.11.2017 15:23 #7
Nie uwierzysz, ale nie słyszałem :-)
Wiem tylko, że jest takie osiągnięcie na ppe :-)
Pozdrawiam :-)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych