Forum - Kąciki - Porady - Utknąłem - porady dla potrzebujących

Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 34949
Czytelnik
Gomlin dodano: 21.10.2017, 22:06 #1
Przyszedł mi do głowy taki pomysł, by stworzyć temat dla graczy mających problem z przejściem danego etapu/bossa/questa itp. Mogłoby to wyglądać tak:

Sony: Final Fantasy IX - a tam opis problemu przejścia czegoś.

Tytuł gry: XXX
Platforma: XXX
Opis problemu

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.10.2017, 22:08

Wałs0raj
Poziom: 53
REP.: 2995
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 22.10.2017 16:16 #2
Myślę, że to sensu nie ma, bo prędzej na YT znajdzie się filmik niż tu dostanie odpowiedź. Zresztą teraz są takie gry co raczej nie sprawiają problemu z przejściem, co najwyżej na wymaxowanie gry.
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 34949
Czytelnik
Gomlin dodano: 22.10.2017 16:32 #3

Wałs0raj napisał:

Myślę, że to sensu nie ma, bo prędzej na YT znajdzie się filmik niż tu dostanie odpowiedź. Zresztą teraz są takie gry co raczej nie sprawiają problemu z przejściem, co najwyżej na wymaxowanie gry.

Zależy jak kto do tego podchodzi.

Po pierwsze :
No np ja nie lubie oglądać rozwiązania mojego problemu na youtubie bo:
Dajmy na to, że szukam konkretnej rzeczy albo np strategii na bossa i chce sam to wykonać po dostaniu odp - a nie musieć obejrzeć jak ktoś to robi, dodatkowo psując sobie zabawę widząc przy okazji inne spoilery szukając jednej konkretnej rzeczy...

Po drugie:
Perez jeszcze nie dodał pozostałych kategorii konsol i o ile masz rację co do dzisiejszych samograjów - tak jest masa ludzi grających w trudne i rozbudowane gierki z psxa, ps2, gbc, gba dreamcasta, gamecube'a itp.
A w tamtych tytułach idzie się ładnie pozacinać nawet podczas głównej linii fabularnej , a już nie mówiąc o misjach/zadaniach/znajdźkach pobocznych
www.crossplay.pl
Tom19
Poziom: 74
REP.: 38187
Czytelnik
Tom19 dodano: 01.11.2017 15:54 #4
Kto przerabiał może dosadnie, zbieranie kart Gwinta w trzecim Wieśku, ten wie, że jest to dość karkołomne zadanie. Jedno z zadań, które zostawiłem z ukończonej podstawki - skompletowanie talii Gwinta męczy mnie niemiłosiernie za sprawą 4 kart w Novigradzie ( tak przedstawia książka ,,cudowny przewodnik po Gwincie'' - czy jakoś tak ). I teraz tak, domyślam się, że te karty związane są z przegraną w turnieju w zadaniu ,,O wysoką stawkę''. Z tego co czytałem właśnie były do zdobycia 4 karty. Czy jest możliwość zdobycia ich, skoro jest już po ptokach. Zadanie, które chce ukończyć jeszcze jest aktywne! Chyba, że nastąpił błąd.
Ten fajny koleś
Pieknykapec
REP.: 5495
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 17.08.2018 09:56 #5
Tytuł gry:Fantasy Life
Platforma: Nintendo 3DS
Opis problemu: kiedy jest sekcja na statku piratów, a w tym pasku na górze pisze "znajdź skarb!(po polsku)" to za nic tego skarbu nie potrafię znaleźć. Nie wiem czy mam jakoś popsuty kartridż, ale może ktoś wie co mam zrobić? Na YT nie ma gry.
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16156
Czytelnik
Carnage dodano: 17.08.2018 19:17 #6

Tom19 napisał:

Kto przerabiał może dosadnie, zbieranie kart Gwinta w trzecim Wieśku, ten wie, że jest to dość karkołomne zadanie. Jedno z zadań, które zostawiłem z ukończonej podstawki - skompletowanie talii Gwinta męczy mnie niemiłosiernie za sprawą 4 kart w Novigradzie ( tak przedstawia książka ,,cudowny przewodnik po Gwincie'' - czy jakoś tak ). I teraz tak, domyślam się, że te karty związane są z przegraną w turnieju w zadaniu ,,O wysoką stawkę''. Z tego co czytałem właśnie były do zdobycia 4 karty. Czy jest możliwość zdobycia ich, skoro jest już po ptokach. Zadanie, które chce ukończyć jeszcze jest aktywne! Chyba, że nastąpił błąd.

Jeśli nie podchodziłeś do tego zadania i jest wciąz aktywne to jak najbardziej możesz, ale jeśli wziąłeś udział w turnieju i przegrałeś w którymś momencie to sprawa jest już stracona. Dlatego należy robić sejwa przed każdą partią oraz po każdej wygranej w turnieju.
Welcome to Silent Hill...
Fred
Poziom: 37
REP.: 1165
Czytelnik
Fred dodano: 17.08.2018 19:54 #7

Pieknykapec napisał:

Opis problemu: kiedy jest sekcja na statku piratów, a w tym pasku na górze pisze "znajdź skarb!(po polsku)" to za nic tego skarbu nie potrafię znaleźć. Nie wiem czy mam jakoś popsuty kartridż, ale może ktoś wie co mam zrobić? Na YT nie ma gry.

2s szukania w google
120h spędzonych z Fantasy Life :) Najlepsza gra na 3ds

https://gamef(...)70188777

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2018 o godz. 19:57

Ten fajny koleś
Pieknykapec
REP.: 5495
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 18.08.2018 09:15 #8

Fred napisał:

Pieknykapec napisał:

2s szukania w google
120h spędzonych z Fantasy Life :) Najlepsza gra na 3ds

https://gamef(...)70188777

Bardzo dziękuję( na serio 2s?). Ja dopiero 10 h, bez questów.
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych