Forum - Platforma - Sony - Ranking najbardziej kończonych kampanii z gier

dKc
Poziom: 70
REP.: 19469
Czytelnik
dKc dodano: 20.10.2017, 22:08 #1
Witam. Przy trofeach na PS4 jest pokazany procent graczy, którzy odblokowali dane trofeum. Zazwyczaj trofea odblokowuje się przechodząc dalej fabułę w danej grze. Zauważyłem, że im dalej się idzie z fabułą tym procent ludzi odblokowujących się zmniejsza. Wiąże się to z tym, że jeśli gra nudzi to człowiek jej po prostu nie kończy. Nie mówię o has, hardkorach, którzy zazwyczaj kończą to co zaczynają, ale o tych normalniejszych ludziach, którzy jeśli im się gra nie podoba po prostu odkładają ją na półkę. Myślę, że zatem jeśli gra ma duży procent przy trofeum, które dostaje się po przejściu gry wskazuje na pewną jakość w grze. Propozycja, żebyśmy znaleźli grę o jak największym procencie, bo ciekawi mnie jaki to tytuł. Największy procent, który widziałem to Prototype 2. Wg danych z mojego Playstation 4 trofeum Murder your Maker? (odblokowane po przejściu gry odblokowało 40,1% grających. Jaki znacie gry, które mają większy odsetek?
Wolę Knacka od Crasha.
xxAssassinoxxPL
Poziom: 40
REP.: 1130
Czytelnik
xxAssassinoxxPL dodano: 20.10.2017 22:25 #2
My name is mayo. Nubla. Nr massagy. Mają największy procent ukończenia. Jakość zerowa Mrugnięcie więc chyba to się na to nie przekłada.
dKc
Poziom: 70
REP.: 19469
Czytelnik
dKc dodano: 20.10.2017 22:40 #3
Żadnej z tych gier nie mogę znaleźć na PSS.
update, widze, że ukończenie tych gier zajmuje ok. godzinę wg howlongtobeat, a tej trzeciej to nawet na tej stronie nie ma. Możnaby dodać filtry , że ukończenie gry powinno trwać więcej niż 5 godzin (ciekawe jakie ale na to można znaleźć).

My name is mayo. litości...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2017 o godz. 22:44

Wolę Knacka od Crasha.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85229
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.10.2017 20:31 #4
Te gry są na amerykańskim storze. Chyba wstydziłbym się grać w takie Mayo.. ;-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych