Forum - Platforma - Microsoft - Śródziemie: Cień Wojny - gigantyczna różnica na korzyść Xbox One X

Gość
Gość
peksa dodano: 20.10.2017, 08:37 #1

Digital Fundary, stwierdziło, że nigdy nie widziało tak wielkiej różnicy na korzyść dla którejkolwiek z konkurujących ze sobą konsol. Xbox One X pokazuje, że graficznie zostawia PS4 Pro daleko z tyłu. Poprawiony został każdy element gry, nawet w trybie 1080p.
Ashin
Poziom: 36
REP.: 4491
Czytelnik
Ashin dodano: 20.10.2017 08:59 #2
Uwierzę jak zobaczę. PS4Pro też miało być przepiękne i mieć mnóstwo usprawnień względem PS4 zwykłego i co? I ni ma Mrugnięcie
Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 20.10.2017 09:28 #3

peksa napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=CzPsxUyoe3E

Digital Fundary, stwierdziło, że nigdy nie widziało tak wielkiej różnicy na korzyść dla którejkolwiek z konkurujących ze sobą konsol.

Gdzie to stwierdziło? Bo ani nie pamiętam tak definitywnego stwierdzenia z materiału wideo, ani nie widzę go w transkrypcie.
Gość
Gość
peksa dodano: 20.10.2017 09:47 #4

AkodoRyu napisał:

peksa napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=CzPsxUyoe3E

Digital Fundary, stwierdziło, że nigdy nie widziało tak wielkiej różnicy na korzyść dla którejkolwiek z konkurujących ze sobą konsol.

Gdzie to stwierdziło? Bo ani nie pamiętam tak definitywnego stwierdzenia z materiału wideo, ani nie widzę go w transkrypcie.

Słuchaj od 1 min. 40 sek.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 20.10.2017 o godz. 09:47

Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 20.10.2017 09:57 #5

peksa napisał:

To co powiedzieli, to: "jest to jedna z najbardziej znaczących różnic [różnica w jakości tekstur], jakie widziałem w porównaniu pomiędzy maszynami [Xbox One X i Pro]" - wydźwięk tego zwrotu jest zupełnie inny. DF nie używa tak "bezwzględnych" określeń dla tak niemierzalnych elementów.

Czyli, standardowo, naginamy fakty do własnej narracji.
Gość
Gość
peksa dodano: 20.10.2017 10:14 #6

AkodoRyu napisał:

peksa napisał:

To co powiedzieli, to: "jest to jedna z najbardziej znaczących różnic [różnica w jakości tekstur], jakie widziałem w porównaniu pomiędzy maszynami [Xbox One X i Pro]" - wydźwięk tego zwrotu jest zupełnie inny. DF nie używa tak "bezwzględnych" określeń dla tak niemierzalnych elementów.

Wcześniej jest mowa o tym, że wersja na Xbox One X jako jedyna jest w stanie równać się z wersją PC-ową, co wcześniej nie miało miejsca na PS4, PS4 Pro.
Przeanalizowałem cały materiał i uważam, że moje sparafrazowanie wypowiedzi było właściwe. Tym bardziej, że próżno szukać tylu tak znaczących różnic w porównaniach grafiki pomiędzy dominującymi konsolami w porównaniach DF.

Wyciągam wnioski nie tylko na postawie tego materiału ale również na podstawie pozostałych materiałów DF.

Aczkolwiek przyznaję ci rację, że powinienem dobrać bardziej dyplomatycznie słowa albo wyraźnie zaznaczyć, że to moja interpretacja bądź użyć równoważnika zdań.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2017 o godz. 10:21

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85231
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.10.2017 11:23 #7

AkodoRyu napisał:

peksa napisał:

Rozmowa z peksą to zwyczajne karmienie trolla. Ja odpuściłem już dawno temu :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
thedrw
Poziom: 63
REP.: 12383
Czytelnik
thedrw dodano: 23.10.2017 11:38 #8
ta gra na PC w ULTRA nie wygląda ładnie i nic tego nie zmieni Mrugnięcie
a że będzie wyglądać lepiej na XOX to dobrze - w końcu to nie niespodzianka, że na lepszym sprzęcie coś wygląda lepiej xD

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych