SKLEP

Forum - Kąciki - Hardkor - o grach (najczęściej) na poważnie - Pierwszy raz jest najlepszy:)

Przejdź do strony

Strona

Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 91
REP.: 89175
Czytelnik
BR78 dodano: 20.01.2019 10:46 #31
Jeżeli miałbym taką możliwość, to:

"Dead Space" (cała seria)
"TLOU"
"Uncharted 2"
"Far Cry 3"
"Alien: Izolacja"

i jeszcze kilka innych killerów które zrobiły na mnie duże wrażenie.
"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
2real4game
Poziom: 17
REP.: 26
Czytelnik
2real4game dodano: 18.03.2019 20:43 #32

1. Wiedźmin 3- Dziki Gon - początek był dla mnie ciężki. Przeszedłem samouczek/wstęp/sami-wiecie-o-co-chodzi i odstawiłem tytuł, bo po prostu nie czułem tego czegoś. Wróciłem do niego po miesiącu za namową znajomych. Od tego momentu, aż do zobaczenia napisów końcowych W3, nie grałem w nic innego. Odwiedziłem nawet wszystkie pytajniki na Skellige.
  2. The Walking Dead - to tytuł, który rozbroił mnie swoim klimatem i świetnymi bohaterami. No i jest też Clem, którą faktycznie chciałem ocalić za wszelką ceną. Cudowne dzieło. Szkoda, że kolejne części i dodatki już nie są tak cudowne.
  3. seria Portal - We both said a lot of things that you're going to regret but I think we can put our differences behind us. For science. You monster.
  4. seria Mass Effect - oczywiście mam na myśli trylogię Sheparda. Wiem, że "jedynka" strasznie się zestarzała. Nawet nie chodzi o grafikę, lecz o mechanikę. Jednak aby czerpać pełną radość z pozostałych dwóch części (i dodatków), to trzeba ją najpierw przejść.
  5. Diablo 3 - domyślam się, że to trochę niepopularna opinia, ale moim zdaniem D3 jest genialną produkcją, która niesamowicie się rozwinęła od dnia premiery.
  6. Life is Strange - cóż. Po przejściu Before the Storm trafiłem do tego tematu, w poszukiwaniu gier, których jeszcze nigdy nie ograłem :)
  7. Mirror's Edge - gra dość krótka, ale dająca niesamowitą frajdę z biegania po dachach budynków. Moim zdaniem na jeden raz, także z chęcią bym o niej zapomniał.
  8. Mafia: The City of Lost Heaven - ostatni tytuł na liście, ale na pewno nie najgorszy. Kilkanaście lat ten tytuł już ma. Jednak w dalszym ciągu zdarza mi się go co jakiś czas zainstalować i przejść od początku do końca bez chwili nudy (pomijam jazdę dowolną i ekstremalną, bo, moim zdaniem, nie mają sensu).

Tytułów, które wspominam z sentymentem jest znacznie więcej. Powyżej wymieniłem tylko te, które dziś bawiłyby mnie tak samo jak kiedyś.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.03.2019 o godz. 20:44

Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 46
REP.: 4174
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 19.03.2019 11:13 #33
A tu was zaskoczę- nie chciałbym Raymana Ogirins przechodzić drugi raz. Głównie dlatego, że miałem problem z zapisywaniem i bym wtedy zapomniał jaki jest na to patent :P.

A poza tym chciałbym
-któreś LEGO, bo to fajne gry, ale znudził mi się ten system
-któraś FIFA z tego samego powodu
-wszystkie inne Raymany
-Forzę Horizon
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 88
REP.: 72606
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.03.2019 11:40 #34
Rayman Ogirins?.. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Music is the healer
RasMass
Poziom: 66
REP.: 12029
Czytelnik
RasMass dodano: 19.03.2019 12:16 #35

Cherubinek napisał:

Mu chodziło o Raymana Origami Mrugnięcie

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 46
REP.: 4174
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 19.03.2019 14:17 #36

Cherubinek napisał:

Cherubinku, proszę, wytłumacz. Ja z tych mniej ograrniętych, na spokojnie powiedz o co chodzi w tym żarcie

Edit: a... Dobra.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.03.2019 o godz. 14:17

Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 88
REP.: 72606
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.03.2019 10:48 #37
Napisałeś "Ogirins", a powinno być "Origins". Angel
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych