Forum - Platforma - Multiplatformowe - Hitman (2016)

angel of death
Poziom: 44
REP.: 2104
Czytelnik
angel of death dodano: 13.10.2017, 16:59 #1
Polecacie nowego Hitmana ? zastanawiam się nad kupnem od dłuższego czasu. W hitman 1, 2, kontrakt, krwawe pieniądze bawiłem się bardzo dobrze.

Jedyny zgrzyt, który mnie martwi jest taki, że podobno jest podzielony ja jakieś sezony. Jak ktoś miał, grał proszę o odpowiedź.
Folion
Poziom: 43
REP.: 1125
Czytelnik
Folion dodano: 31.10.2017 11:08 #2
Podbijam pytanie - też się zastanawiam nad zakupem ostatniego Hitman'a w tej edycji kompletnej tylko, no właśnie, czy ta gra posiada w ogóle jakąś fabułę? Czy przemieszczanie się po poszczególnych lokacjach, zleceniach jest ze sobą fabularnie połączone? Jest tam jakiś motyw przewodni? No i wreszcie jak się ma aspekt techniczny na XOS?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43955
Czytelnik
Dobermann dodano: 31.10.2017 14:21 #3
fabula jakas jest - jakas to dobre okreslenie - jest 6 misji czyli defacto takich duzych sandoxowych plansz w ktorych trzeba kogos sprrzatnac, te 6 plansz lacza przerywniki filmowe udajace fabule i tyle...

mozecie sobie na ps store i ms store sciagnac epozod 1 za darmo to zobaczycie jak to wyglada, bo pozostale epizody maja ten sam schemat czyli plansza-sandbox + przerywnik filmowy po jej realizacji i tyle

szalu nie ma jesli chodzi o fabule Unhappy
Best regards #smiesznypiesek
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85361
Czytelnik
Cherubinek dodano: 31.10.2017 14:30 #4

angel of death napisał:

Polecacie nowego Hitmana ? zastanawiam się nad kupnem od dłuższego czasu. W hitman 1, 2, kontrakt, krwawe pieniądze bawiłem się bardzo dobrze.

Jedyny zgrzyt, który mnie martwi jest taki, że podobno jest podzielony ja jakieś sezony. Jak ktoś miał, grał proszę o odpowiedź.

Pierwsza misja była za darmo w ps store, możesz wypróbować. Moim zdaniem gameplay jest dość przyjemny, a fabuła to taki dodatek :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106725
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 04.01.2018 19:08 #5
Świetny Hitman powrót do odslony Blood Money
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 80
REP.: 44429
Czytelnik
saptis dodano: 04.01.2018 21:45 #6

Dobermann napisał:

mozecie sobie na ps store i ms store sciagnac epozod 1 za darmo to zobaczycie jak to wyglada

A to nie jest przypadkiem tylko jakis prolog ? Sciagnalem i tak to poki co wyglada.
Kimi is a legend...a champion on and off the track
dexx
Poziom: 86
REP.: 32680
Czytelnik
dexx dodano: 14.02.2018 11:40 #7

Dobermann napisał:

fabula jakas jest - jakas to dobre okreslenie - jest 6 misji czyli defacto takich duzych sandoxowych plansz w ktorych trzeba kogos sprrzatnac, te 6 plansz lacza przerywniki filmowe udajace fabule i tyle...

mozecie sobie na ps store i ms store sciagnac epozod 1 za darmo to zobaczycie jak to wyglada, bo pozostale epizody maja ten sam schemat czyli plansza-sandbox + przerywnik filmowy po jej realizacji i tyle

szalu nie ma jesli chodzi o fabule Unhappy

Dokładnie szału nie ma, pograłem trochę niby fajne ale jakoś żeby kupić całość nie mogę się zdecydować.
*Anti-Society B-Stard* B-)
ROLAND NINJ4
Poziom: 78
REP.: 27377
Czytelnik
ROLAND NINJ4 dodano: 27.02.2018 10:35 #8
Polecam kupić tylko i wyłącznie wersje kompletną w pudle. I taniej i wszystko razem w jednym pakiecie i też dodatkowe mapki do kontraktów.

Ale ogólnie cały czas jestem dość sceptyczny co do tej odsłony, która wygląda jakby w ogóle nie była kontynuacją głównej serii.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106725
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 27.02.2018 15:04 #9

Roland Ninja napisał:

Polecam kupić tylko i wyłącznie wersje kompletną w pudle. I taniej i wszystko razem w jednym pakiecie i też dodatkowe mapki do kontraktów.

Ale ogólnie cały czas jestem dość sceptyczny co do tej odsłony, która wygląda jakby w ogóle nie była kontynuacją głównej serii.

W tej mapie na korkowej tablicy sa nawiazania do starych Hitmanów
Eazy
Poziom: 44
REP.: 1690
Czytelnik
Eazy dodano: 09.03.2018 12:36 #10

Roland Ninja napisał:

Bo to nie kontynuacja zaś reebot . Porządny Hitman skończył się na Blood Money choć muszę przyznać że Absolution to też była fajna odskocznia od tej całej otoczki płatnego zabójcy z poprzednich części. Ogólnie grę polecam bo cały czas ją rozwijają i dodaje nowe kontrakty, nieuchwytne cele itd. Podobno trwają pracę nad drugim sezonem więc jest szansa że jakoś się to rozkręci bądź bardziej nam nakreślą tą całą fabułę.

PS. Hitman Blood Money właśnie wskoczył do wstecznej kompatybilności na Xbox One chociaż nie ukrywam że wolałbym jakby dodali HD Trilogy.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych