Forum - Platforma - Nintendo - Sonic Forces - ktoś czeka ?

Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 77
REP.: 35043
Czytelnik
Gomlin dodano: 12.10.2017, 14:30 #1
Witam,
Śledziłem ostatnio temat nowego Sonica i muszę przyznać, że na przestrzeni ostatnich części prezentuje się naprawdę dobrze. Czyżby udany powrót klimatu z Gacka? To się okaże zapewne dopiero po premierze, aczkolwiek wszelkie zwiastuny/gameplaye zwiastują Niebieskiego Jeża godnego starszych części.
Zastanawiałem się nawet nad pre-orderem i tutaj chwila refleksji czy na Słicza czy XO.
Patrząc jednak na typ rozgrywki - wydaje mi się to świetna gra na handelda, którego można od czasu do czasu wpiąć na duży ekranik . Co sądzicie?
Szybka i dynamiczna gra - i tu mam nadzieję, że plansze nie będą przytłaczająco długie, gdyż przydałaby się taka gierka na dość szybkie i satysfakcjonujące partyjki
Kucik
Poziom: 43
REP.: 1620
Czytelnik
Kucik dodano: 12.10.2017 16:54 #2
Nowy Sonic zapowiada się na pewno lepiej niż te ostatnie eksperymenty SEGI. Przypomina Sonic Generations, które bardzo mi się spodobało.

Ale osobiście mając wybór między wersjami XO i Switch wybrałbym wersje na klocka. Na Switchu Sonic Forces będzie hulać tylko w 30 FPS'ach, a to niezbyt wygodne dla takiej gry moim zdaniem. Chyba, że potrafisz to przeboleć i mocno zależy ci na przenośnym graniu Mrugnięcie
Gomlin
Czytelnik
Gomlin dodano: 12.10.2017 17:33 #3
Szczerze mówiąc...jeżeli to będzie 30 klatek - ale za to stałe 30 klatek to ja to chętnie przetrawię Mrugnięcie Myślę, że to rozsądny kompromis - 30 klatek ale zagrać mogę wszędzie ;] Myślę, że nawet przy bardzo dużej dynamice gry będzie to akceptowalne
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Poziom: 65
REP.: 12977
Czytelnik
P-chan dodano: 12.10.2017 20:57 #4
Ja tam czekam, bo zapowiada się przynajmniej tak dobrze jak Colors z Wii, czy wspomniane tu już Generations, które akurat mi się podobały. I zapewne skuszę się na wersję na Switch'a, bo mi całkowicie obojętne jest czy gra będzie w 30 klatkach, czy też w 60, grunt by mi się w to dobrze grało, i bym, czerpał przyjemność z grania taką jak w przypadku wyżej wspominanych odsłon. A będzie naprawdę dobrze.
Mam też nadzieję, że Sega czegoś po drodze nie spartoli w wersji na konsole Nintendo. To kupię grę na premierę lub zaraz po zakupie Switch'a w grudniu...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.10.2017 o godz. 20:59

Gomlin
Czytelnik
Gomlin dodano: 12.10.2017 21:09 #5

P-chan napisał:

To kupię grę na premierę lub zaraz po zakupie Switch'a w grudniu...

Ale premiera gry jest za jakieś 3 tyg a skoro planujesz Słicza kupić w grudniu....to? MrGreen
piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4576
Czytelnik
+kwa dodano: 12.10.2017 23:38 #6
może to i ryzykowne, ale pre-order już zrobiony, jestem dobrej myśli, a jeśli się przeliczę, to szybko sprzedam
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Czytelnik
P-chan dodano: 13.10.2017 08:13 #7

Gomlin napisał:

P-chan napisał:

Ale premiera gry jest za jakieś 3 tyg a skoro planujesz Słicza kupić w grudniu....to? MrGreen

Ja wiem kiedy jest premiera gry, nie zmienia to tego że zawsze przed zakupem jakiejkolwiek konsoli, zbierałem sobie interesujące mnie gry by mieć po zakupie samej konsoli w czym wybierać:). I tak na Switch'a mam już Zeldę (choć ogrywam i wracam do niej na Wii U), zamówione FE:Warriors, Xeno 2 i Mariana. I być może do tego dorzuce sobie jeszcze Sonic'a...
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Czytelnik
P-chan dodano: 13.10.2017 08:35 #8

Gomlin napisał:

P-chan napisał:

Ja wiem kiedy jest premiera gry, nie zmienia to tego że zawsze przed zakupem jakiejkolwiek konsoli, zbierałem sobie interesujące mnie gry by mieć po zakupie samej konsoli w czym wybierać:). I tak na Switch'a mam już Zeldę (choć ogrywam i wracam do niej na Wii U), zamówione FE:Warriors, Xeno 2 i Mariana. I być może do tego dorzuce sobie jeszcze Sonic'a i parę innych gier...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.10.2017 o godz. 08:35

Gomlin
Czytelnik
Gomlin dodano: 13.10.2017 09:35 #9
W sumie spoko podejście. Ja tak zrobiłem tylko raz w życiu za szczyla. Wielkimi krokami zbliżał się zakup PC. Jakieś 2-3 miesiące naprzód zacząłem kupować magazyny z grami. Do tego zaopatrzyłem się w 2 pełniaki z Empiku i jakiś program edukacyjny. No a w dzień kupna stos płyt od kumpli...dobre czasy
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Czytelnik
P-chan dodano: 13.10.2017 20:35 #10
Ja właśnie od dłuższego czasu tak robię, bo wówczas mogę ze spokojem kupić sobie po prostu goła konsolę, i mam grania na co najmniej kilka miesięcy. Jedyny wyjątek to XOne, na którego do dziś nic nie zakupiłem, bo nawet nie mam 100% pewności czy go w ogóle kupię do dziś się waham:).
Za to ten Sonic na tyle mnie interesuje, że jestem wstanie podjąć ryzyko, i go kupić na premierę, choć i tak mam świadomość że pierwszeństwo będzie miał i tak Marian, no chyba że przykuje mnie do konsoli nowe Xeno:)...
Już się nie mogę doczekać tego grudnia...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych