Forum - Platforma - Nintendo - Super Mario Odyssey - przedpremierowe (i po) wrażenia

Przejdź do strony

Strona

Indeed
Vitav
Poziom: 48
REP.: 1207
Czytelnik
Vitav dodano: 11.10.2017, 20:03 #1
Patrząc na tę grę, a w tej chwili raczej na trailery i gameplaye można śmiało stwierdzić, iż zasługuje ona na osobny temat na naszym forum. Jak wasze wrażenia na chwilę obecną? Bo ja czuję, jednym słowem, HYPE!

A na koniec coś na umilenie oczekiwania:
łatwo osądzać, trudniej zrozumieć
MSaint
Poziom: 59
REP.: 15909
Czytelnik
MSaint dodano: 11.10.2017 21:09 #2
Jak dla mnie zakup obowiązkowy i główny oprócz XC2 argument dla mnie za kupnem Switcha. Pewnie kupię w połowie grudnia razem z tymi dwiema grami właśnie. Oglądałem parę trailerów i czuję się trochę jak dzieciak sprzed dwudziestu lat, jarający się Super Mario 64, ale jeszcze poczekam na opinie innych graczy.
https://www.youtube.com/user/MSaint
dKc
Poziom: 69
REP.: 19266
Czytelnik
dKc dodano: 11.10.2017 21:23 #3
Zrobiłem wow (a dawno nie robiłem oglądając trailery czy gameplaye) widząc jak Mario wchodzi z 3D do 2D, a potem znowu do 3D. Skoro nawet mnie zaskoczyło to musi być dobre.
Wolę Knacka od Crasha.
Zgubiłem się w HyruleXD.
P-chan
Poziom: 65
REP.: 12963
Czytelnik
P-chan dodano: 12.10.2017 00:19 #4
Dla mnie to obowiązkowy zakup, i wiem że będę się dobrze bawił z nowym Marianem w sumie tak samo jak z poprzednikami. Nowy Mario to kwintesencja tego za co uwielbiam gry, czyli czysta radość płynąca z grania.
Ja już tam mam zamówioną swoją kopię gry, mimo tego że w nowe Mario zagram dopiero w grudniu, bo dopiero wówczas kupuje Switch'a...
lechu
Poziom: 74
REP.: 34839
Czytelnik
lechu dodano: 13.10.2017 10:30 #5
Dla mnie zakup obowiązkowy, nie wyobrażam sobie mieć Suicza i nie ograć nowego Maryjana. Chociaż tak uczciwie to przyznam że z początku dość nie ufnie patrzyłem w stronę tego tytułu, głównie za sprawą mieszanej stylistyki która jakoś tak mi nie do końca leży. W zasadzie dopiero ostatnie tygodnie sprawiły że jakoś bardziej przychylnym okiem spoglądam w stronę Odysei. Kupię na premierę, zwłaszcza że Maryjo i Kóliki odpuściłem trochę z braku czasu, trochę z braku kasy a trochę z uwagi na piętrzące się zaległości - koopa wstydu rośnie z miesiąca na miesiąc, nie żeby mnie to jakoś bardzo martwiło tyle że kupowanie nowych gier zaczyna się trochę mijać z celem jak część tego i zeszłorocznych szlagierów wciąż leży na półce i czeka na swoją kolej porastając kolejnymi warstwami kurzu.
Firago
Poziom: 15
REP.: 3
Czytelnik
Firago dodano: 16.10.2017 09:30 #6
Wg mnie Nintendo powinno być zakazane na tym forum, ale to tylko moja opinia Mrugnięcie

No ale jak ostatnio w pracy, koleś lat 30+ jarał się tym, że kupił Switcha i jakiegoś Spaltonna (gdzie jak on to opisał, strzelał atramentem w ziemię), to tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie jest konsola dla graczy, tylko dzieciaczków. Ale co kto lubi. To ja już wolę odpalić nowe Uncharted i podziwiać tyłeczek Chloe :)
piwerko
+kwa
Poziom: 51
REP.: 4553
Czytelnik
+kwa dodano: 16.10.2017 10:55 #7
marian i wolfik to moje musisz-miec koncowki tego roku, ogladalem rozne materialy z tego nowego mario i mam wrazenie ze gierka bedzie napakowana pomyslami, swoiste podsumowanie gamingu, doznanie ostateczne
lechu
Czytelnik
lechu dodano: 17.10.2017 09:29 #8

Firago napisał:

No ale jak ostatnio w pracy, koleś lat 30+ jarał się tym, że kupił Switcha i jakiegoś Spaltonna (gdzie jak on to opisał, strzelał atramentem w ziemię), to tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie jest konsola dla graczy, tylko dzieciaczków.

Akurat Splatoon jest na prawdę dobry. Ostatnia sieciówka przy której się tak dobrze bawiłem to Killzone Mercenary. A z takim podejściem jak Twoje... no cóż, można tylko współczuć bo na własne życzenie ominie Cię kupa świetnych gier.
Ten człowiek od Nintendo
Rayos
Poziom: 63
REP.: 11120
Administrator
Rayos dodano: 17.10.2017 09:39 #9
ładny trolling firago, szanuję, masz szansę się wybić tutaj na nowym forum :)
SW-7888-0046-7787
Daaku
Poziom: 95
REP.: 86443
Czytelnik
Daaku dodano: 21.10.2017 10:10 #10

lechu napisał:

Akurat Splatoon jest na prawdę dobry. Ostatnia sieciówka przy której się tak dobrze bawiłem to Killzone Mercenary. A z takim podejściem jak Twoje... no cóż, można tylko współczuć bo na własne życzenie ominie Cię kupa świetnych gier.

Ja akurat miałem tego pecha, że w jednym okresie grałem zamiennie właśnie w Killzone Mercenary i Splatoona... na niekorzyść tego drugiego, bo tytuł od Guerilla mimo, że odrobinę starszy, to dobitnie pokazywał, jak nowocześnie i wygodnie można rozwiązać sieciową rozgrywkę 4v4. W Splatoonie coraz bardziej zaczynały mnie drażnić podstawowe braki i niedogodności - na tyle, że po niecałym tygodniu sprzedałem grę, aby skupić się już na dobre na strzelaniu do Helghastów.

Zadra niestety pozostanie i Spla2n po zakupie Switcha na pewno nie dołączy do mojej kolekcji gier...
"That's my secret, Captain. I'm always angry."
lechu
Czytelnik
lechu dodano: 23.10.2017 19:17 #11
No ja akurat pierwszego Splatoona ominąłem mimo że WiiU mam, dwójkę na NS kupiłem tak trochę z głupa i kurczę wciągnąłem się. Fakt, po pewnym czasie pewne elementy zaczynają drażnić, ale ogólnie jak na taką mało zobowiązującą sieciówkę jest na prawdę spoko. Inna sprawa że jakby mi przyszło grać w ten tytuł rownolegle z Mercenary to pewnie skończyłoby się tak jakby Ciebie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.10.2017 o godz. 19:23

Caladean
Poziom: 68
REP.: 21850
Czytelnik
Caladean dodano: 24.10.2017 10:39 #12
Mi na początku Splatoon 2 wisiał kompletnie, później kupiłem jakoś pod wpływem impulsu, miałem kilka tygodni euforycznego funu aż w końcu mi się znudziło. Fajna gierka na krótkie posiedzenia ale ogólnie szybko nudzi przez zbyt dużą prostotę rozgrywki i masę dziwnych rozwiązań (rotacja map itp).

A wracając do Mario to kurde, jakoś się tak boję że mnie gra ominie. Aż tak bardzo zagrać w nią nie chcę żeby kupować już teraz a później może utonąć pod napływem innych gier. Na razie mam trochę innych gier w kolejce do ogrania więc nie będę inwestował w kolejną grę na kupkę a jak nie kupię w listopadzie to później już pewnie nie, bo będzie XC2 i masa innych gier. Niemniej wygląda fajnie, mam nadzieję że kiedyś się uda zagrać.

Kto by pomyślał że będę miał problem z za dużą ilością gier do ogrania MrGreen
Damianuss1
Poziom: 59
REP.: 9074
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 30.10.2017 10:40 #13
Dzisiaj zamówiłem, miałem odpuścić bo kupka wstydu i tak jest duża, ale zwyczajnie nie wytrzymałem. Jutro będzie tetowane.
Velius
Poziom: 33
REP.: 971
Czytelnik
Velius dodano: 30.10.2017 12:32 #14
Co za giera, geniusz jesli chodzi o design leveli i sekretów, takiego czegos jeszcze nie widzialem. Dopieszczone do granic mozliwosci, zadna monetka nie lezy na odwal sie a sekretów jest poprostu M A S A rozlokowanych w uber przemyslany sposób.
Caladean
Poziom: 68
REP.: 21850
Czytelnik
Caladean dodano: 30.10.2017 13:07 #15
Jedyne co na ten moment mnie wkurza w Marianie to sterowanie. A dokładniej to zbytnie uzależnienie gry od sterowania ruchowego. O ile na TV nie mam z tym problemu, o tyle w trybie przenośnym jest to mocno uciążliwe. Takie machanie całą konsolą na wszystkie strony jest baaardzo nieefektywne. Szkoda że nie da się tego wyłączyć. Ale prócz tego gra to sam miód, wyżej pisałem że raczej nie kupię ale nie wytrzymałem. Lepszej platformówki na ten moment nie ma.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie tematy Info Ostatnia odpowiedź
Autor: Daaku
1510 wyświetleń
29 odpowiedzi
Autor: Qmega
116 wyświetleń
2 odpowiedzi