Forum - Platforma - Microsoft - Małe-duże tytuły na Xbox One, czyli gry, które nas zaskoczyły

Przejdź do strony

Strona

Gość
Gość
KILLFANBOYS dodano: 10.10.2017, 16:14 #1
Wszyscy gramy w blockbustery, ogrywamy molochy, zaś niektórzy z nas toczą wojny na exy, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę jak dużo jest exów na xboxa. Tych mniejszych, maleńkich które czasem pokazują jak kreatywni są ich twórcy.

W tym dziale chwalimy się tytułami perełek na xboxa. Które są warte uwagi, czasu i naszych pieniędzy.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 10.10.2017, 17:30

Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30632
Czytelnik
majster1981 dodano: 10.10.2017 19:12 #2
Polska produkcja SUPERHOT pokazuje, że idzie zrobić grę która nie patrzy na inne tytuły tylko ma swój pomysł i to w 100% im wyszło.
Najpierw GRY, potem sprzęt
BlondSpaceBoro
Poziom: 73
REP.: 31633
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 10.10.2017 19:33 #3
A ghost of a Tale. Jest to niby wersja preview ale praktycznie jest to ukończona gra.
Dla mnie petarda.
They see me trollin', they hatin'
noobkiller
Poziom: 46
REP.: 3656
Czytelnik
noobkiller dodano: 18.10.2017 13:21 #4
Scalebound.
Zaskoczył niemiłosiernie.
Dosłownie.
BlondSpaceBoro
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 18.10.2017 15:11 #5
1. The Solus Project
Może nie taka mała, ale na prawdę rewelacyjna. Jeśli chodzi o Survival to nr.1 zaraz obok "I am alive".
Jesteś rozbitkiem na nieznanej planecie, która ma dość hardcorowe warunki pogodowe. Musisz dbać o zapas wody, pilnować temperatury i zmęczenie organizmu.
Twoim zadaniem jest przetrwać i jak najszybciej zebrać sprzęt, który pozwoli ci nadać sygnał do statku matki na orbicie.
To jedno z największych i pozytywnych zaskoczeń. Gra która nigdzie nie jest promowana a klimatem wręcz cię pożera.
(dostępna również na PS4 i Google VR)

when days are dark, friends are few.
GamingUnchained
Poziom: 53
REP.: 4773
Czytelnik
GamingUnchained dodano: 18.10.2017 15:54 #6
Ori!!!!
when days are dark, friends are few.
GamingUnchained
Poziom: 53
REP.: 4773
Czytelnik
GamingUnchained dodano: 18.10.2017 16:00 #7

BlondSpaceBoro napisał:

1. The Solus Project
Może nie taka mała, ale na prawdę rewelacyjna. Jeśli chodzi o Survival to nr.1 zaraz obok "I am alive".
Jesteś rozbitkiem na nieznanej planecie, która ma dość hardcorowe warunki pogodowe. Musisz dbać o zapas wody, pilnować temperatury i zmęczenie organizmu.
Twoim zadaniem jest przetrwać i jak najszybciej zebrać sprzęt, który pozwoli ci nadać sygnał do statku matki na orbicie.
To jedno z największych i pozytywnych zaskoczeń. Gra która nigdzie nie jest promowana a klimatem wręcz cię pożera.

ależ mnie zachęciłeś teraz MrGreen chodziłem koło tej gry jak pies koło kości i szukałem ostatecznego kopa, żeby zagrać :)
BlondSpaceBoro
Czytelnik
BlondSpaceBoro dodano: 18.10.2017 16:54 #8

GamingUnchained napisał:

BlondSpaceBoro napisał:

1. The Solus Project

ależ mnie zachęciłeś teraz MrGreen chodziłem koło tej gry jak pies koło kości i szukałem ostatecznego kopa, żeby zagrać :)

Nie często wystawiam 10/10. Tu nie było nawet dyskusji :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.10.2017 o godz. 16:55

Microsoft Über alles
Kriss_Hietala
REP.: 10319
Czytelnik
Kriss_Hietala dodano: 14.11.2017 11:22 #9
Earthlock Festival of Magic. Nic nie zapowiadało hitu. W sumie 10/10 nie ma ale jest naprawdę solidna i przyjemna gra. Mile zaskoczenie.
piwerko
+kwa
Poziom: 52
REP.: 4581
Czytelnik
+kwa dodano: 11.12.2017 10:21 #10
refunct, prosty calak za 3 bucki, jak ktos uczestniczy w grudniowej paraolipiadzie (wbijanie jak nawiecej GSa przez caly miesiac), to polecam, troche taka parkurowa gierka, pierwsze ukonczenie to jakies 15 minut, a potem zostaje maksowanie tego czasu i wbicie 10 acziwkow, gralem dluzej niz w mirror's edge catalyst, w takiej cenie spokojnie warto poswiecic chwile
Kimi is a legend...a champion on and off the track
dexx
Poziom: 86
REP.: 32757
Czytelnik
dexx dodano: 14.02.2018 11:38 #11

BlondSpaceBoro napisał:

1. The Solus Project

Zaciekawiłeś mnie Tą grą :)
Kimi is a legend...a champion on and off the track
dexx
Poziom: 86
REP.: 32757
Czytelnik
dexx dodano: 14.02.2018 11:38 #12
[quote="GamingUnchained"]Ori!!!!
ROBERT KUBICA NR 1, #KOCIAMAFIA WSZYSTKO WIDZI
ManoWar74
Poziom: 82
REP.: 40037
Czytelnik
ManoWar74 dodano: 20.02.2018 11:25 #13

BlondSpaceBoro napisał:

A ghost of a Tale. Jest to niby wersja preview ale praktycznie jest to ukończona gra.
Dla mnie petarda.

Świetnie to wygląda, dzięki za cynk:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.02.2018 o godz. 11:26

Na Croma ! :)
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
REP.: 30632
Czytelnik
majster1981 dodano: 20.02.2018 20:18 #14

BlondSpaceBoro napisał:

Dla mnie petarda.

Dla mnie bomba klimat tej gry jest rewelacyjny.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.02.2018 o godz. 20:21

Wombot
Poziom: 47
REP.: 2592
Czytelnik
Wombot dodano: 19.03.2018 10:36 #15
Co prawda grałem na PC, ale jest dostępny na xboxa. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie tytuł beholder. Świetny klimat, ciekawa wciągająca fabuła, ciekawe mechaniki, jak podkładanie dowodów, dla mieszkańców których chcemy się pozbyć. Dużo, dobrych moralnych wyborów, które wpływają zarówno na długość rozrywki, jak i na masz przybytek i historię. Wadą jest brak losowości, kiedy co się wydarzy.
Gra ogólnie jest o zarządcy w bloku mieszkalnym w czasach świetności komunizmu, dobry opis jest w encyklopedii, więc nie będę powtarzał. Ogólnie dzięki tej grze w dużo większym stopniu jestem bardziej przychylny indykom i grom niezależnym.
Mam nadzieje że deep rock galactica będzie także świetnym tytułem, bo bardzo mi się podoba.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych