Forum - Platforma - Sony - Final Fantasy VII Remake pomoc

TylerDurden1992
Poziom: 13
REP.: 36
Czytelnik
TylerDurden1992 dodano: 20.03.2020, 18:37 #1
Panowie 
Pytanie do znawców temat 
Mianowicie chce zamówić pre order ale jestem w Niemczech 
I teraz pytanie jakie wersję językowe będą w niemieckiej wersji ? 
Ewentualnie znacie jakieś Polskie sklepy z grami z wysyłką za granicę? 
Pozdrawiam
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34864
Czytelnik
RasMass dodano: 20.03.2020 18:46 #2
Polskiej wersji językowej i tak nie będzie, więc kupowanie w polskim sklepie nie ma większego sensu.
Kupisz w Niemczech i język zmienisz sobie na angielski, albo będziesz grał po niemiecku.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
TylerDurden1992
Poziom: 13
REP.: 36
Czytelnik
TylerDurden1992 dodano: 20.03.2020 20:12 #3

RasMass napisał:

Polskiej wersji językowej i tak nie będzie, więc kupowanie w polskim sklepie nie ma większego sensu.
Kupisz w Niemczech i język zmienisz sobie na angielski, albo będziesz grał po niemiecku.

Problem może być że gra kupiona w niemczech może posiadać tylko niemiecki ewentualnie francuski język...
Gry kupione na terenie Niemczech mają czasami taki problem.
Nie wiem od czego to zależy
Kiedyś kupiłem the evil within i niestety był tylko niemiecki i francuski brak angielskiego
Matador
Poziom: 61
REP.: 25146
Czytelnik
Matador dodano: 22.03.2020 21:26 #4

TylerDurden1992 napisał:

RasMass napisał:

Problem może być że gra kupiona w niemczech może posiadać tylko niemiecki ewentualnie francuski język...
Kiedyś kupiłem the evil within i niestety był tylko niemiecki i francuski brak angielskiego

kup w Polsce i niech ktoś Ci prześle pudełko do Niemiec, albo kup cyfrę - problem w tym że cyfry bywają droższe od pudełek, co uważam za gnojstwo i to po tych wszystkich peanach, jak to niby gracze skorzystają na cyfrach, a rzeczywistość jest zupełnie inna

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2020 o godz. 21:27

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96743
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.03.2020 07:20 #5

Matador napisał:

TylerDurden1992 napisał:

RasMass napisał:

kup w Polsce i niech ktoś Ci prześle pudełko do Niemiec, albo kup cyfrę - problem w tym że cyfry bywają droższe od pudełek, co uważam za gnojstwo i to po tych wszystkich peanach, jak to niby gracze skorzystają na cyfrach, a rzeczywistość jest zupełnie inna

Dlatego trzeba wspierać pudełka póki istnieją.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.03.2020 08:31 #6

TylerDurden1992 napisał:

RasMass napisał:

Taki problem jak piszesz jest chociażby w Pesach czy Fifie. Tam kupujesz grę w konkretnym kraju i sam wydawca narzuca ci język. Na przykład, Fifa kupiona w Anglii i przywieziona do Polski dalej będzie miała angielki język. Gdzieś kiedyś coś o tym było, ale nie chce mi się szukać.

Ja RE2 Remake kupiłem z francuskiej dystrybucji:

I wybrałem język polski, tak więc z Trójką będzie tak samo. No chyba że nie chcesz niemieckich napisów na pudełku, to lepiej kup w polskim sklepie Mrugnięcie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2020 o godz. 08:33

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
I am Lightning, the Rain Transformed.
Raiden*
Poziom: 55
REP.: 4028
Czytelnik
Raiden* dodano: 23.03.2020 15:16 #7

RasMass napisał:

TylerDurden1992 napisał:

RasMass napisał:

Taki problem jak piszesz jest chociażby w Pesach czy Fifie. Tam kupujesz grę w konkretnym kraju i sam wydawca narzuca ci język. Na przykład, Fifa kupiona w Anglii i przywieziona do Polski dalej będzie miała angielki język. Gdzieś kiedyś coś o tym było, ale nie chce mi się szukać.

Ja RE2 Remake kupiłem z francuskiej dystrybucji:

I wybrałem język polski, tak więc z Trójką będzie tak samo. No chyba że nie chcesz niemieckich napisów na pudełku, to lepiej kup w polskim sklepie Mrugnięcie

Przyznaj się, że od nadwornego trolla z rzekomej Francji jeszcze dostałeś. MrGreen
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.03.2020 15:36 #8

Raiden*"][quote="RasMass"][quote="TylerDurden1992"][quote="RasMass napisał:

Przyznaj się, że od nadwornego trolla z rzekomej Francji jeszcze dostałeś. MrGreen

No i tu mnie masz.
"Miszczu" kupił więcej kopii, bo go stać i wysłał mi jedną.
Na swój koszt! OK

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2020 o godz. 15:37

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 23.03.2020 15:45 #9
Myślisz, że jak go poproszę o nowy telewizor to mi kupi? Mrugnięcie
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.03.2020 17:20 #10

mitra napisał:

Myślisz, że jak go poproszę o nowy telewizor to mi kupi? Mrugnięcie

Ale nie możesz prosić o byle co, to musi być co najmniej LG C9 65", ale bardziej skłaniałbym się tu LG W9 77" MrGreen
dobra, cicho już
mitra
Czytelnik
mitra dodano: 23.03.2020 21:39 #11

RasMass napisał:

mitra napisał:

My Mrugnięcie ślisz, że jak go poproszę o nowy telewizor to mi kupi? Mrugnięcie

Ale nie możesz prosić o byle co, to musi być co najmniej LG C9 65", ale bardziej skłaniałbym się tu LG W9 77" MrGreen

Wiadomix, choć może coś z ambilightem od Philipsa z najwyższej półki dałby się namówić Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96743
Czytelnik
Cherubinek dodano: 24.03.2020 16:20 #12
Ja nie dostanę bo mnie nie lubi. MrGreen

Chociaż przyznam, że po ubiegłorocznych awardsach przepisał na mnie 3 miesiące prenumeraty PS Xtreme. OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 24.03.2020 17:15 #13

Cherubinek napisał:

Ja nie dostanę bo mnie nie lubi. MrGreen

Chociaż przyznam, że po ubiegłorocznych awardsach przepisał na mnie 3 miesiące prenumeraty PS Xtreme. OK

No popatrz, ja też od Euzebia taki prezent dostałem w zeszłym roku :)

A tak poza tym, to on mi dużo mniej wadzi niż masa innych trolli i psychofanów konkretnych platform.
Mam wrażenie, że ludziom się wydaje, że to co on pisze, pisze z pełnym przekonaniem, że święcie wierzy w sjoje teksty.
A prawda jest taka, że robi sobie ze wszystkich jaja i każda jego wypowiedź to czysty sarkazm i robi to z pełną świadomością.
Dlatego też mi on nie przeszkadza i bawią mnie jego komentarze Mrugnięcie

Jasne, na Użytkownika Roku nie zasłużył, ale pamiętajmy, że tak głosowało ok. 300 osób. Z tego może 20-30% to były głosy na ludzi których znamy, kojarzymy, z którymi dyskutujemy. Cała reszta głosów to - moim zdaniem - typy ludzi, którzy logują się raz na jakiś czas i kojarzą tylko kilku użytkowników, dlatego też głosowali dla beki.
dobra, cicho już
mitra
Czytelnik
mitra dodano: 24.03.2020 18:34 #14
RasMass Chyba nic dodać i nic ująć.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych