Forum - Platforma - Sony - Klawiatura i mysz na PS4

DeadZoneTPP
Poziom: 6
REP.: 0
Czytelnik
DeadZoneTPP dodano: 18.03.2020, 22:49 #1
Siemanko. Zastanawiam się nad kupnem adaptera czy raczej ogólnie sprzętu który umożliwia granie na konsoli za pomocą klawiatury i myszy. Moją uwagę przyciągną sprzet Splitfish FragFX oraz Max Shooter One. Macie jakieś doświadczenia z tym? Może inny sprzęt?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 45633
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.03.2020 08:57 #2
frag lepszy, pamietaj ze czesc gier online wykrywa tego typu urzadzenia i moga cie za to zbanowac Mrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
DeadZoneTPP
Czytelnik
DeadZoneTPP dodano: 19.03.2020 09:25 #3

Dobermann napisał:

frag lepszy, pamietaj ze czesc gier online wykrywa tego typu urzadzenia i moga cie za to zbanowac Mrugnięcie
Polecasz któryś model konkretnie? Może orientujesz się gdzie idzie dostać bana a gdzie jest ok?
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.03.2020 11:05 #4
mialem okazje sie pobawic tym > https://world(...)gfx.html i dzialalo calkiem dobrze w doomie 2016, nie mniej do prrecyzji z peceta daleka droga, co do wykrywania fragfx'a i podobnych to najnowsze call of duty, fortnite i jeszcze kilka innych popularnych strzelanek sieciowych (tworcy sie tym chwalili, przy wprowadzaniu crossplayu z pecetami). takze jesli chcesz tego uzywac online to licz sie z tym ze mozesz miec potem klopoty Mrugnięcie
DeadZoneTPP
Czytelnik
DeadZoneTPP dodano: 19.03.2020 11:35 #5

Dobermann napisał:

mialem okazje sie pobawic tym > https://world(...)gfx.html i dzialalo calkiem dobrze w doomie 2016, nie mniej do prrecyzji z peceta daleka droga, co do wykrywania fragfx'a i podobnych to najnowsze call of duty, fortnite i jeszcze kilka innych popularnych strzelanek sieciowych (tworcy sie tym chwalili, przy wprowadzaniu crossplayu z pecetami). takze jesli chcesz tego uzywac online to licz sie z tym ze mozesz miec potem klopoty Mrugnięcie
Pisałem do supportu BF 1 i tam nie ma problemu z tym a o to głównie mi chodzi.
DeadZoneTPP
Czytelnik
DeadZoneTPP dodano: 19.03.2020 12:00 #6

Dobermann napisał:

a co myślisz o Genesis Tin 200?
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.03.2020 13:54 #7
niestety nie mialem w lapkach wiec trudno jest mi Ci pomoc z tym zestawem :)
jedno co moge Ci przypomniec to fakt ze nigdy nie uzyszkasz takiej plynnosci i precyzji i celowania jak natywnie na PC, poniewaz te wszystkie urzadzenia i tak emuluja pada, a same gry inaczej interpretuja sygnal z pada wiec precyzja jest co najwyzej przecietna wobec PC.
DeadZoneTPP
Czytelnik
DeadZoneTPP dodano: 19.03.2020 15:27 #8

Dobermann napisał:

niestety nie mialem w lapkach wiec trudno jest mi Ci pomoc z tym zestawem :)
jedno co moge Ci przypomniec to fakt ze nigdy nie uzyszkasz takiej plynnosci i precyzji i celowania jak natywnie na PC, poniewaz te wszystkie urzadzenia i tak emuluja pada, a same gry inaczej interpretuja sygnal z pada wiec precyzja jest co najwyzej przecietna wobec PC.
z większości recenzji wynika że input lag jest ogromny, narazie zastanawiam się nad fragfx jedynie. Niestety większość gier wartych uwagi mój komp przemieli, spali wypluje i jeszcze raz spali. Wydaje mi się że precyzja i tak będzie większa niż używając analoga, zwłaszcza jeśli chodzi o strzał do ruchomego celu
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.03.2020 20:21 #9
dlatego tez wiekszosc gier konsolowych ma mechanizmy autocelowania :P
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 97171
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.03.2020 05:25 #10
Na szczęście autocelowanie najczęściej można wyłączyć. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych