Forum - Platforma - Sony - Problem z połączeniem zdalnym .

Bogal
Poziom: 12
REP.: 0
Czytelnik
Bogal dodano: 25.02.2020, 08:37 #1
Witam! Zdalnie łącze sie za pomocą aplikacji Gra zdalna ps4 pod windows 10. Wszystko działa wysmienicie laptop łaczy sie z ps4 loguje na moje kont ( głowne i ustawione jako postawowe ), ale ds4 sie wyłcza. Jak go włącze przyciskiem PS to wywala mnie do ekranu wyboru kont i tu dzieje sie magia Mrugnięcie

1) Moge zalogowac sie na kazde inne konto (prócz głównego) wszystko działa idealnie ds4 również, odpalają się gry etc.

2) Loguje sie na swoje główne konto - automatycznie dostaje disconnecta z usługi (połączenie z Ps4 zostrało przerwane... )

W tej aplikacji zdalnej trzeba było zalogować się na swoje konto w ps co oczywiście zrobiłem :)

Ktoś coś?
I am Lightning, the Rain Transformed.
Raiden*
Poziom: 55
REP.: 4138
Czytelnik
Raiden* dodano: 25.02.2020 08:45 #2
Jeżeli chodzi o aplikację gra zdalna to w ogóle dzieją się różne cuda. U mnie w samsungu s10 podłączam DS4 i wszystko po menu działa elegancko, mogę sobie wybierać joypadem wszystko, ale gdy tylko włączam tą aplikacje wyskakuje mi komunikat, że telefon nie obsługuje DS4. Także widzisz tak to już chyba jest, że nie wszystko działa jak należy. Pickard
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 45631
Czytelnik
Dobermann dodano: 27.02.2020 10:53 #3
ale ty pada do kompa podlaczasz kablem? bo jesli nie to pad moze lapac jeszcze konsole i wtedy automatycznie sie pad bedzie logowal na glowne konto (bo tak jest domyslnie ustawiony konfig konsoli), jak sie podlaczysz kablem do pada i peceta to wtedy dziala ok :)
Best regards #smiesznypiesek

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych