Forum - Hyde Park - Hyde Park - Ubezpieczenia OC/AC, dom, życie, trawelki i takie tam ;)

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 21.02.2020, 12:46 #1
Nie znalazłem podobnego tematu, regulaminu nie łamię, bo to żadna reklama ani nic z tych rzeczy MrGreen

Jako iż, jakiś czas już pracuję ubezpieczeniach to może komuś by się przydało jakieś ubezpieczenie lub byłby zainteresowany.
Chętnych zapraszam do wysyłania prywatnej wiadomości. A co? Trzeba sobie pomagać Mrugnięcie
A i jeszcze jedno, pracuję u kogoś więc nic z tego nie mam, propozycja grzecznościowa a i lubię coś porobić niż siedzieć tylko na forumku Smiley
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96489
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.02.2020 15:57 #2
Kupiłem AC tydzień temu...
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
I am Lightning, the Rain Transformed.
Raiden*
Poziom: 55
REP.: 3915
Czytelnik
Raiden* dodano: 22.02.2020 08:31 #3
Ale z Ciebie agent. Mrugnięcie MrGreen
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.02.2020 09:58 #4
Dodam, że generalnie to ubezpieczenia wyraźnie podrożały. Eh
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
dobra, cicho już
mitra
Czytelnik
mitra dodano: 22.02.2020 12:09 #5
Cherubinek Ogólnie tak, podrożały, ale mamy tutaj kilka bardzo fajnych towarzystw, bardziej i mniej znanych. Dla każdego coś się znajdzie. Cenowo też potrafią bardzo dobrze wypaść dla klienta.

P.S. Nie samym AC człowiek żyje Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.02.2020 13:47 #6
Poza samochodem nic więcej nie ubezpieczam. W sumie od zawsze w PZU. Następnym razem zgłoszę się do porównania. OK
dobra, cicho już
mitra
Czytelnik
mitra dodano: 22.02.2020 17:02 #7
Chaty nie ubezpieczasz? Ja jakbym miał wybór i OC nie byłoby obowiązkowe to wolałbym chatę ubezpieczyć. Jakoś w naszym pięknym kraju "lowerzyści" aktywiści nie mają żadnego ubezpieczenia w 99% i z tego powodu nie mają jakichkolwiek, że tak to nazwę przykrości. Robią szkodę i spierniczają zadowoleni lub "panie to, pana wina, won mi stond" . I takie tam. Dziś weekend, nie gadam już więcej o pracy. Ale jakby ktoś szukał ubezpieczenia taniego lub dobrego albo najlepiej taniego i dobrego to jestem do dyspozycji hehe
Fryc91
Poziom: 33
REP.: 1274
Czytelnik
Fryc91 dodano: 23.02.2020 06:21 #8
To się chłopie spóźniłeś kilka lat
Mam już opłacone OC Ac
Dodatkowo ubezpieczenie na życie mam i takie komunikacyjne bezpieczny w drodze
???

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych