Forum - Kąciki - Technologie - Samsung Galaxy Flip Z - moje wrażenia

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34468
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020, 10:38 #1
Wczoraj miałem okazję pierwszy raz pobawić się nowym sprzętem od Samsunga - Galaxy Flip Z.
I wiecie co? Zakochałem się kurna MrGreen
Czekałem na taki telefon od dawna, od czasów kiedy smartfony zaczęły się bardzo szybko powiększać i zajmować coraz więcej miejsca w kieszeni, czego nie lubię, bo w spodniach chce mieć tylko drobne rzeczy :)
Dlatego też kiedy włożyłem tą zabawkę do kieszeni to od razu chciałem iść do domu i olać kolegę z Samsunga MrGreen

Powyżej widać ile miejsca zajmuje ten telefon kiedy jest złożony i w całości rozłożony.

Nie będę pisał tu o specyfikacji, benchmarkach i nie będę omawiał możliwości urządzenia, o tym możecie poczytać na setkach stron, albo obejrzeć filmik jakiegoś modnego influensera :P
Tutaj tylko klika moich spostrzeżeń na temat sprzętu.

Na zdjęciach które kiedyś widziałem plastik wydawał się strasznie tandetny, a telefon po złożeniu wyglądał jak puderniczka czy składane lusterko.
W sumie wygląda tak dalej, ale jeśli chodzi o materiały to najwyższa jakość.
Urządzenie trzyma się bardzo dobrze, nic się nie ślizga, a konstrukcja wydaje się bardzo dopracowana.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie Flip Z i Galaxy S20 Ultra.
Po rozłożeniu Flip Z jest prawie tak duży jak S20 Ultra, ale oczywiście nie przeszkadza to w niczym, bo w każdej chwili możemy go złożyć MrGreen

Sam Flip Z jest też dużo cieńszy niż Fold i jest też dużo lżejszy, dzięki czemu trzyma się go w ręce bardzo wygodnie.

Z przodu urządzenia znajduje się malutki funkcyjny ekranik, z którego można wejść choćby do ustawień, czy włączyć przednią kamerę i pstryknąć sobie fotę.

Sprzęt można obsługiwać przy różnych ustawieniach ekranu. Może być on częściowo tylko otwarty i wszystko mimo to działa normalnie.

Oczywiście problemem wciąż jest technologia składanego ekranu. Wciąż pod palcami wyczuwalna jest nierówność i na pewno będzie to najbardziej awaryjna część urządzenia. Trzeba kilka lat poczekać, aż dopracują technologię, no i oczywiście, aż cena sprzętu spadnie, wtedy na pewno kupię MrGreen

I w sumie to tyle.
Jestem bardzo podjarany tym urządzeniem. Tak jak nigdy nie podniecałem się nowymi smartfonami (mimo iż zajmuję się nimi na co dzień), tak ten sprzęt przykuł moją uwagę i bardzo chętnie kiedyś zaopatrzę się w swój egzemplarz.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 21.02.2020 11:18 #2
RasMass Idziesz do sztumu MrGreen

A cenowo u kolegi jak to wygląda?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 21.02.2020 o godz. 11:28

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
I am Lightning, the Rain Transformed.
Raiden*
Poziom: 55
REP.: 3915
Czytelnik
Raiden* dodano: 21.02.2020 11:32 #3
Wyciek wyglądu devkitu PS5, teraz nowy telefon Samsunga. RasMass może to Twoja sprawka? MrGreen
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 11:59 #4

mitra napisał:

RasMass Idziesz do sztumu MrGreen

A cenowo u kolegi jak to wygląda?

To w sumie wina kolegi z Samsunga, pozwolił mi robić zdjęcia Mrugnięcie

Cenowo na razie nie wygląda, bo nie wiadomo u jakich operatorów będzie.
Cena rynkowa ma oscylować w okolicach 6700 zł Eh
I pewnie będzie jak z Samsungiem Foldem - rynkowa cena 9k i u operatorów była taka sama.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 12:00 #5

Raiden* napisał:

Wyciek wyglądu devkitu PS5, teraz nowy telefon Samsunga. RasMass może to Twoja sprawka? MrGreen

No dobra przyznaję się, ale nie mówcie nikomu Mrugnięcie
Raiden*
Czytelnik
Raiden* dodano: 21.02.2020 13:18 #6
Ta cena jest kosmiczna, jak dla mnie to w tym momencie tylko ciekawostka bo za tyle to nie ma opcji żebym kupował telefon. Oczy Wygląd faktycznie puderniczki lub lusterka damskiego. Mrugnięcie
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 21.02.2020 14:22 #7
Czyli mało męski MrGreen
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 15:18 #8
Coś w tym jest i takie też jest pierwsze wrażenie (kobietom się podoba).
Jestem jednak pewien że w kolejnych latach porządnie dopracują bryłę i będzie prezentowała się dużo lepiej :)
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 56
REP.: 6090
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 21.02.2020 15:59 #9
Najważniejsza kwestia - rysuje się od dotknięcia paznokciem? MrGreen
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 16:21 #10

Pieknykapec napisał:

Ja akurat smyrałem go tylko paluszkami, ale jako że ekran powleczony jest taką trochę dziwną - ale miłą w dotyku - folią, zakładam, że zarysować będzie go bardzo łatwo.
Raiden*
Czytelnik
Raiden* dodano: 21.02.2020 17:11 #11
Rozumiem, że szkło ochronne do niego to raczej odpada? MrGreen
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 17:15 #12
Hmmm, jeśli nie musiałbyś go składać to w sumie może być i szkło MrGreen
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18232
Czytelnik
Carnage dodano: 21.02.2020 18:11 #13

RasMass napisał:

bo w spodniach chce mieć tylko drobne rzeczy :)

Ciekawie to zabrzmiało.... Mrugnięcie
Welcome to Silent Hill...
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 21.02.2020 19:34 #14

Carnage napisał:

RasMass napisał:

bo w spodniach chce mieć tylko drobne rzeczy :)

Ciekawie to zabrzmiało.... Mrugnięcie

Kurna, wydało się MrGreen
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96491
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.02.2020 06:45 #15

Pieknykapec napisał:

Słyszałem, że rysuje się od samego patrzenia. MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych